• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    MATT
    MATT --- ---
    CHURAQ CYRIL - TRAP OPERA 2 (LETSGO)
    https://www.youtube.com/watch?v=bqhVsvO03Ag
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    SMELLYDICKHEAD:
    CHURAQ SPUTNIK - ŠÁLA (prod. NAUME)
    https://www.youtube.com/watch?v=mbE2JEpEyvM
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    N_I: V rapu jsem poslouchal vzdycky když byl zajímavej, ale od dílu se Sedlákem už mi přetekla s tím Bartouškem fakt trpělivost. Fakt nechápu Double J, to je člověk co má co říct a když mluví, tak to dává smysl, ale ten Kamílek tam…. To je fakt lobotom, otevírá se mi kudla v kapse pokaždý když když se nadechne a chystá se něco vyblít… Hrozně by mě zajímal rozhovor se Staňkem nebo Poetou, ale už se nebudu sebemrskat a pustím si radši s nima rozhovor někde jinde…
    N_I
    N_I --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: sorry, jsem si nevsim, ze to je "private", uz by to melo byt pristupne vsem.
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ: to máš recht samozřejmě:)

    ps. hasan ma docela dobry hosty na svuj krest...skoda ze sem fuc...:(
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: mně se líbí, jak kouká Sivák. v tom pohledu je všechno :)
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ: rytmus mu podal pomocnou ruku a je to jeho felak...ja se fakt smal taky..:)..zda se ze se nas odkopalo vic...a to sem si myslel ze se to uz vi...:)))
    ano je to cringe..:)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: hlavně ten Rytmus tam, směje se jak debil a přitom to je total cringe. nedávno ho viděl real talku, tvářil se, že sežral všechnu stařeckou moudrost světa a teď takovýhle odkopání se :)
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: je otazka esli si me nepletes s nekym jinym, pricetnym jo:)
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: tenhle typ je ti sympatickej? tyjo já už ničemu nerozumim:) ale chápeme se, ne? já tě nepřesvědčuju, abys na to nekoukal a tak si na to ani nepotřebuju zvykat.. akorát se podivuju nad tím, že příčetnej člověk tohle vydrží do konce:)
    sorry, jednou za čas mě tohle divení popadne, ale jenom ve chvílích, kdy podobnej šoumen naplno projeví svoje kvality. frajer flexking, to si asi zapamatuju:D
    N_I
    N_I --- ---
    ONDRAASOVKA: čoveče průser, vydržim, bolí mě víc teda novej díl v rapu kdy se kluci nějak tak smějou sami sobě at reknou cokoli....tohle nejedou ani teens...ani boomers...pro koho tohle je..???:)))

    Flexking me fakt bavi, mam rad trash ulice a spinu neumetelu, neasi,on je nekde mezi, umim si predstavit jak s nim kalim a smejem se fakt moc.....prijde mi jako dobrej rizek a mam rad i jeho rap a hudbu...
    / ale asi sem uz vazne semletej jak linda a mel bych dat detox digi...a začít zase poslouchat plnohodnotné umělce a ne klauni...../


    gleb mi povedal ze sa pozeram na hovna
    preto sam zostal chvili ticho
    potom se mu povedal
    ty kokot je cas aby si si zvykol:)))
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: tyvole to je parta zoufalců. neuměj rapovat, dokola točej furt ty stejný říkanky pro dvanáctiletý děti, a aby si vůbec dokázali udrtžet jejich pozornost, tak choděl mlejt hovna na stupidní jakdyby gladiátorský zápasy. vážně vydržíš koukat 8 minut na tyhle jelita?
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    MATT: SOSR souhlas, ale DRO je pro me realne kandidat na album roku, ale asi protoze ja naprosto miluju styl Josefa K. a jeho textu, prijde mi to oproti SOSRovi teda uplne jinde a jiny :)
    MATT
    MATT --- ---
    RUDIE: mno.. uz to docela flakam. hlavne ty slovensky. to jsem uz rezignoval, ze bych posbiral vseschny pokemony ;)

    nakej prvni nastrel, zatim 140 kousku.

    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qYoMiHB1xXk0t1CKTypVY9AugPcIfzFY8Wn5_ut6hwM/edit?usp=sharing
    N_I
    N_I --- ---
    me uteklo...a furt team flexking teda..:)

    Fight Night Challenge - Frayer Flexking vs Baron
    https://www.youtube.com/watch?v=wWS_MYqw1jI
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    MATT: mas muj obdiv za odvahu, to je prace tak na dva dny))
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: bude, ale jeste cekam co v nasleduicich 10 dnech vyjde.. ;) uz konsoliduju archiv, abych vytvoril nakej zakladni seznam alb..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam