• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Supercroo byli top, aspoň teda drtivá většina toho, co vydali. I ty K.O. kru byli napřed. Přijde bych, že textově z toho čerpají oba do teď. Ale zatímco Toxxx se posunul někam, kde mě to moc nebaví. Tak Cole se naopak dost zaseknul a je to nuda zase jinak.
    N_I
    N_I --- ---
    plus toxovo beaty.....jakej ma cuch...uaaaa.......
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: souhlasim s engumazem...kdy toxxx ikdyz me v roxy sober time zklamal projevem...tak me 1000 a mumie bavi moc.i jeho featy......a opakuju je v plejeru...par bars sou mi porad na ocich a naopak jeho stary veci s colem nemuzu doted...coz vsichni cenej...se superkru...cole me solo ted bavi taky...hugo i jako clovek..kdy mluvi nekde...

    mas dojem ze ses amadeus
    ale tos byl jenom hig as fuck..

    psat si text
    je jako planovat sex

    Zmrdi by stejně chtěli bejt tak sick
    Utínat krky konkrétních lidí
    Málokdo dokáže tu hru dohrát
    Do chvíle, kdy se za věci platí
    Mám doma seznam kreténů, co bych rád začal dissit
    Nelžu, mám ho v hlavě krysy



    tyler mel podle me parnik naskok pac mu peri delalo dobrou sluzbu...texty nejdal..a flow jakou tu tehdy nikdo nemel..zadna hra na borce...on byl borec....kdyz vidis jak prejede yza v te dobre tak kde mohl bejt..

    ja proste doufal ze mu laso hodi treba sensey...vercetti a blako....a treba mu pak zavolaj havrany primo do studia...a vydaj desku kera to zase zlomi....cely...ale nic...

    a neruste..snazim se pochopit sheena s calinem kamarady do deste....
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    OPERAHYPNO: Toxxx ztratil? Posledni 2 desky? ehm
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    OPERAHYPNO: Mě se ty starý tracky a freestyly líbily. Ještě než se úplně vygumoval, tak tam ten feeling měl. Ale teď už by ho radši měli nechat ležet.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    HONZA09: já nevím teda za mě je Tyler hlavně o kultu, kterej kolem něj vytvořili normies hauntingem. Pamatuju si ty tracky z tý doby a nevím, mě už šestnáct nebylo a nepřišlo mi, že by z toho v lidí v mém okolí nějak srali. Přijde mi, že je to všechno kolem něj nafouknutý, ale zas co už tu má člověk sledova, když věci jako Toxxx ztratili v posledních letech na jakýkoliv relevanci
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: mě je z toho ouzko...fakt jak ten macura a ten druhej třetí.. a bartošová.....ted to resil i yzo pac mu dolak vsugeroval at mu napise....delaj ze ty tracky sou zase dobry...ale jako nejsou....civoe...:(

    ja nevim ze za nim neskocil treba ten blako kua..:( treba by uz u toho uplne umrel..ale byl by pak naprostej legend..a treba by z nej ty nekonecny sessions neco..by pak neco vypadlo..

    tohle je pruser a pruser....a dolak je na flus do xichtu...bez debat...a bez cau...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    I když teď mi to došlo. Jsem fakt blahopřeji, jestli si myslím, že to bude deska. To bude max video na youtube u Doláka na kanálu. Mám z toho takový pocity jako u toho dementního Bejra. Až na to, že ten Dolák je ještě větší mimoň.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Ten Tyler bude hroznej průser, jestli něco fakt vydá. A vůbec nechápu co tam jako dělá ten Dolák. Ten tu desku produkuje nebo co? Hroznej bizár.
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: tak snad to pude ven...

    ja teda dost brecim stale nad tim dolakem a tylerem...tak snad je porad apkolypso a apokalypso...ikdyz kdo se dneska setri ze jo...


    jinak Lp astral kida me prijde jako total zblunk do vody a nic....opakovani se zanru klise spatny featy...ne spatna deska...ale takovy nic....ani ten hejt se tomu dat neda...nic...me by jeblo makat jak kokot a pak ze me vypadnout tohle...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: ja viděl vlastně ukázku z rozhovoru kterej s ním včera dělal kámoš a myslím že to je hodně apokalypso
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: dobrej je, mi prijde..mam rad hlavne decaka ikdyz prdel smackovi nebo hugovi lizou desne,....az to boli...

    hlavne me uplne nezdissili muj track..tak je musim milovat vid..:)

    vim taky...s divo sem je v koline slysel a zena rika..jdem na rap a hrajou tady sami punkaci..:ú jeste berlin manson a dalsi party tam skakali...ale rad bych ten hovor slysel...co rika...jak na tom je..taky je dost jezdec...apokalyps...



    musime do klubu skakat..:)
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: to nezní zle...supr. vypsychly....lehce jako kdyz se ja nebo dj raveboy snazime scratchovat...cus rejvici taky ti to jeste uplne nejde..:)))
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: Násilník se vydal mimo rap a je to super jako cokoliv co delal a sem rád že som si na tom mohl zaparticipovat. Ten rapspot je prej dobrej, mám to sledovat?
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: zajimavy, fobia mi prijde uplne mimo www...tak vidim spis tu past, mutanty vlozte kocku a dalsi...prijde ze fobia si jede uplne svuj svet....

    kua sere me ze v rap spotu je uz rozhovor mimo spotify...zrovna kdyz je tam rozhovor s karaskem fatal noise/ spadla mi brada kdyz sem zjistil jakej to je master mix OG/ a ted s nasilnikem...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: fobia mi přijde jako pokračování www scény damu rapu. Někdo to rád, pro mě tomu chybí real.

    ACID SOULJAH - BOOTED UP (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
    https://youtu.be/sv6VsnaYdeI
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: ze to chces slyset ty neznamena ze to zbytek nebude moc srat..ale tak snad matt zasahne..:) navic treba memu projevu vypikovany trosky vedle v klubu prej neni rozumet vubec..divim se ze to chces cist..:)

    plis nahod nejaky vzorky.. dik....nestiham sledovat a cejtit vsechny rozdily voe...memphis....jersey club..tam to vidim....drill dost casto nepoznam beatove...ale..:)

    perfektne si s tema podmazama bez hranic hraje ten fobia...to je skvelej magor...a kua....prijde mi do posty nabidka na zaya...ale na nej ne? :) jen zobrazeno? kdyz ho poptavam do bike kde mame ale zase stop..:))) .)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    A přesně to sou ale ty plky který chci číst! Hele já poslouchám tatu a scooter a obhájil bych to z pozice milovníka dechovky. Nejvíc sem zvědavej kdy se v Čechách bude konat zjevení jménem crushedtrap nebo hexd. 2032 to jistí
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: ale pak si jd11 a udelas neco takovyho v roce 2023:))))
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Leo CZECH Bounce bounce
    https://youtu.be/sbxRPQ6PDTw


    BTW tohle je snad úplně první věc od Beránka co vyšla a už tenkrát sklidil posměch za klip od fotra.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam