• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: za mě byl nejvíc lol moment, když tam cenil 7krát3.
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: nedivím se ti, projev mají takovej hodně svuj....ale mě začal bavit i ten karl...ale co já, když jedu i flexkinga..:)

    pro mě ale jsou o parník před bartouškem s double jeem..kde je tam porad ten smich aka prvni brko a tak se smeju ikdyz neni cemu..coz funguje malicko v podcastu swag...ale taky sem na to uz asi starej....a lizani prdeli tam jedou uplne na Ntou...


    labello a bulhar uz gratis nedavaj skoro nic..a je to taky moc dokola....labello je nemocnej a celej bolavej a nevi co se zivotem vubec pac je nekde mezi slavou a nicotou furt ve stinu bulhara.... a bulhar.... si koupim novou bundu v moncleru a to mu nejak tak k celkovy zivotni vyplni staci....
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: jo hele Děcák okej ten se snažil alespoň bejt vtipnej, ale Veselej je prostě chytroprd, kterej - a tady je v interview s Džonym slyšet fakt dost - se celou dobu snaží nějak toho člověka dostat, nahnat na něm vlastní kredity a pak přesně - předvádí tam kriticko-slovní ekvilibristiku když hodnotí totální manistreamový mrdky a vysmívá se autentický tvorbě. Považuju ho ale za kokota dlouhodobě, takže antipatie tam taky hraje roli
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: haha! budou jiste mraky lidem protivny...ale ze by nemeli rozhled mi teda prijde ze docela maj..:) ale kdo ja sem abych odhadl meritko toho rozhledu..:)
    děcák mě teda baví úplně...hlavně že to je golman a čutálista voe..:)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: Za mě super, že demaskoval Veselýho a toho druhýho pižďu jako totální kokoty, kterými dle mého už leta po právu jsou. Byl to jeden z mála dílů který sem slyšel, oni nejen jako moderátoři, ale jako lidi který maj mít rozhled stojí uplně zapíču.
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: baby voice - presne tohle ho prece definuje..ale jas, on bude mrak lidi vlastne uplne srat..

    vcera sem mel nejakej bludo sen - fuchs2 - trio - fobia, blako, gleb.....fuuu...+ afterparty... a do toho mi v hlave jel dalyb..


    .babyvoice....je meganamrd...a part tenda to nejlepsi co sem snad za posledni dobu slysel jak flow tak....pico....wau.bars..nejvic...spolu s featem prazdneho peniazenky na glebovi..to je uplne muj svet pocity...!..jak se tesim az to pustim loud v klubu!

    me staci kick a bass nejde mi o love!

    ty chces jet profit
    vis vis jak chci moshpit
    lokty kolena lidi na lidech ja skacu do nich
    chces jenom profit
    a ja chci rave
    propoceny T
    poslapany džejs..

    bagstage
    https://www.youtube.com/watch?v=L4rgElQlKkI
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: Blaka jeste zkusim, ale najak mi nesed osobnostne (nejspis po shlednuti ty souteze od most wanted). Poslednich par dni doposlouchavam novy AstralKid22, Zayo, Hoftyk, Naume a jako ze by me neco posadilo na prdel, to vubec, tak dve tri pisnicky na albu. a ackoli se tvarim, ze bych rad hluboky texty, tak nakonec z me toho asi nejvic bavil "hulvat" Naume ;)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    N_I: prima holka BTW, jsem s ni jednou spalil brko v Shotgunu :)
    MATT
    MATT --- ---
    miloshit se nepochlubil ;)

    MC LŮZR - Status Anděla
    https://www.youtube.com/watch?v=BcQXWD6xD6o
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: bim ho?,

    civoe me prijde furt lepsi a lepsi ten blako..ta jeho deska....posledni...co jako mi nezni jeste uplne hur...

    dobry bars...cos poslal...
    hodne me bavila i posledni deska schyza..prave se k ni docela vracim a cenim bars..ikdyz techniku rapu a flow to uplne taky nema...
    MATT
    MATT --- ---
    ZA KOLIK (BURYZMRD FT. METH) | OFFICIAL VIDEO
    https://www.youtube.com/watch?v=J74cGc4b-Zk
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: ale nejni to prave pokrytectvi cely sceny, ze sice chodi kolem dalnice kazdej den, ale texty maj o tom, jaxe vezou v benzu? a pak typek, co ten kouk fakt snupe mluvi o squattech a chozeni podel dalnice? nadruhou stranu tech socialnich ci intelektualnich rapu, co by neznelo jeste hur, je hrozne malo.. v posledni dobe me napr. oslovil morouzz, ale nevim, jestli to nejni jen tim, ze se s nim znam..

    měl jsem jasno, v tom, že jsem vůbec neměl jasno
    žasnul jsem nad okolím s přimáčknutým nosem na sklo
    do výlohy čumění na věci co se tam lesknou
    ty věci co můžeš mít a bez nich je ti teskno
    do tý chvíle než jsou tví, na blízko nejsou tak lesklý
    je čas navštívit novej krám nebo nějak zžít se s tím
    kostým co oblíknem v mládí, v tom jednou pohřběj nás
    utáhni pořádně šálu si, když na tebe jde mráz.
    N_I
    N_I --- ---
    MICUDA: klidně bych se bejt tebou rozepsal víc...muzes i do posty...)

    tak bude to asi vožehář jezdec takže ....
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: ten dil me taky bavil :)
    MICUDA
    MICUDA --- ---
    N_I: se slovíčkama to dycky uměl. skoro tak dobře jako pojebávat svoje kámoše.
    N_I
    N_I --- ---
    DJ VENKTOVKA — NEVIDÍŠ MĚ FT. FRANK FLAMES prod. FANTOM | LYRICS VIDEO
    https://www.youtube.com/watch?v=EVQ5xgDEQdY
    N_I
    N_I --- ---
    díl rap squaoootu s nasilnikem je super, uz teda trochu na kata projev ale zasmal sem se moc zase...a je super ze ho tam maj od zacatku a nejen v placeny verzi...

    jeho pohled na smacka - hele je mu 40 pise jak 15tiletej kluk ty bars, to je priserny...jak z toho leze antibabis a vubec takovy moc easy... valka je spatna, chlast je spatny, to je ale smutnej pohled ze nedokaze rict nic....meh...kua...to je jak kdyby mluvil o tom mym textu...takze muj text...smackuv text......ok ok..prrrrr.:) tesim se az doposlechnu cele...

    hraje nam jednou na stage kde beha kolem kupa deti....zacina jeho show...a dava dost...nasilnikovsky proste dost na dren, kazdy druhy slovo prostrelenej mozek a podobny hc... projevy furt sprostej.......skonci...davame konicky...rikam dobry..ale decka trochu cumela....on...civoe ja je tam videl a snazil sem se jeste mirnit...rikam si..jak to vypada kdyz se nemirni..:)

    vladimir jde podel dalnice a udela o tom vystavu
    on nevi ze cela scena chodi podel dalnice kazdej den? :) a nikdo o tom nedela vystavu?:)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: Byla kdysi v superstar
    N_I
    N_I --- ---
    FIDEL: jinak cumim ze ten refren nazpivala tahle moderatorka..

    Zuzana Tvarůžková (@zuzanacorp) • Fotky a videa na Instagramu
    https://www.instagram.com/zuzanacorp/?hl=cs
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam