• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Hele a je teda Wich gay (myšleno s malým g) a nebo ne, protože ho nikdy nikdo neviděl s holkou, nebo já teda ne.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I:
    Slyšel sem Wiche
    jak v pokoji pouští Pitche
    Sampl z roku šedesát
    a beat jako když deš srát
    N_I
    N_I --- ---
    LOPIK: podivej do klubu vase tvorba, tam mas klikacu ducdcu taky zastupy,

    gay udelal spodek hodne easy...taky to delal poprve tusim..cely album...

    vtipne mi prislo ze podobnej vibe mel i beat od toho kodeina ..jeden...takze to je i docela trendy..

    ono prepicenej beat produkci...proc? spis to je na skodu casto ne? a spodek se dela jen easy

    kamos bubenik...jedna kapela...zivelnost..energie...cucham mu prdy...druha jeho kapela 7 let delaj album..pak to slysis a nema to dusi...ikdyz amak delal co mohl...ale je to bez duse..on tomu rika vazna hudba...

    viděl sem už různý kýče
    viděl sem žrát paštiku májku
    oriho a wiche
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    LOPIK: podle mě si to Mc Gay napsal doma ve fruity a jen rozdělil midi channels, ale je možný že to udělal ještě mnohem elementárněji
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    OPERAHYPNO: No jasně.. trapnější jsou už jen ty ducducducy, jak na to fetujou marijánku, tam máčknou knoflík na synťáku a hraje to samo.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: "Tak hele debílku - sežer májku paštiku"
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: nedávno sem psal wichovi zprávu na ig, že to nechápu, proč natáčí záběr na MPC v nějakým pseudo-posh hotel pokoji u moře, jesti ten akai hraje v takovým prostředí ten 70´s piteched up sample líp, než v Praze. bohužel neodpověděl.


    ale tady bych to srovnání PSH a Vypsaný fixy nepoužil, protože to druhý stárne uplně jiným tempem a komerční potenciál toho se mění mnohem dynamičtěji, tedy podle mě
    N_I
    N_I --- ---
    wich mi prijde jako nemrtvy...

    vidim to u dost lidi..treba cestuji je proto ze cestuji...ale nevidim za tim nic vic..jen flex...prazdno..dokumenty uplne vo hovne..z tech mist...uz ani zrat to drahy jidlo te nebavi..

    mohl by wich snis jeste majka pastiku? novy nazev songu?
    N_I
    N_I --- ---
    OPERAHYPNO: presne, hlavne se uplne zasekl hudebne...daf chce tohle..na...a tecka..
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ: fakt bys menil z wichem? prijde mi jak prazdna plechovka:) kerej jede nekam aby nekde byl..on toho ve finale taky moc nema uplne..:) dle me mohl bejt jeste mnohem dal...!

    / to je vubec tema, delat hudbu za love, jezdit po kazdy diskotece a udelej salto pac ses wich, nesednes si ke stolu na kafe aby te hned nenatacelo pet lidi / asi sou lidi kteri to fakt miluji a kdyz jim nekdo nediktuje hraj elektroswing ted hned, kdyz je nechaj hrat svou hudbu ze sou pak happy...ikdyz se z tebe stane treba psh nebo vypsana fixa aka batova cvicka..

    mam radost ze fakult stoji malo...asi to udelal i naschval..chrst...

    presto sem nakonec rad i za toho gaye..kerej se mi libi cim dal mene...ale daddy sem porad...neni to proste blako kerej mi najizdi naopak vic a vic..ale ty love sem zrovna jemu poslal moc rad..


    mel lidi rad ale trapili ho
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    OPERAHYPNO: když teda záměrně nevidíme to, že jako všichni ostatní má i nějakou "méně voňavou" oborovou práci na zvukum třeba jako studiák nebo zvukař u dokumentů na TV prima hobby.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ENGUMAZ: tak wich žije jen ze jména a legendy bych řekl, protože ty beaty jsou hrozný posledních 25 let
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    ENGUMAZ: blbi
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    OPERAHYPNO: kdyz obcas vidim Wiche, jaky dava fotky, jak si zije, tak si tak rikam, ze jsme blby, ze chodime do prace, kdyz je to takova trivialita
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ENGUMAZ: naštěstí jo, takže vím, že oboje je jen o tom zda to umíš, ale naklikat beat hiphopu - pravděpodobně vedle primitiv tribal etno music nejjednodušší skladba co se týče struktury je něco tak elementárního, že ten vtip je především v mixu, použití zajímavých atributů a neotřelé měnění zaběhnuté struktury, a je uplně jedno zda to pak děláš na sampleru nebo synthu. Vedle toho - Fvck Kvlt si je taky dělá sám, ale stačí to zmínit, nemusí se kolem toho dělat pohádka.
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    OPERAHYPNO: urcite lepsi si to naklikat na syntaku, nez to koupit za 10$ z beat banky
    umeni je pro me mimojine to, co sam neumim. zkousel si nekdy udelat beat?
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ENGUMAZ: však jasně, slova jako limitní nebo exkluzivní a pohádka o tom jak beaty jsou umění protože je někdo naklikal na syntaku. Českej sen pro daddy rap fans
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    OPERAHYPNO: vsak ano, ja jsem psal, ze cena Geye je nesmysl
    ale asi se mu neda nic vytknout, kdyz to do mesice vyprodal. ber nebo nevh bejt
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    ENGUMAZ: tady bych upozornil na ty ceny, protože to je přesně to o čem tu nedávno u nastřelený mrdky od McGeje proběhla dišputace. Vinyl za 600 a 650 limitka? Totálně super cena
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Potkal sem ted na zizkove durdena, kroutil jako po velkym nastrelu, v ruce 1,5l petka nedopityho vina a krasnej piko oblouk prepropnutyho bricha dopredu. Tohle uz nikdy nic dobryho nestvori, sry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam