• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Pijeme kolu
    YZOMANDIAS - NA ROHU feat. NIK TENDO (official znsp video) 2020-2023
    https://youtu.be/8RiBQU8SS0M?si=9LIhnN6YiZr3bd6C
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    S Luisou bych sel hned
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Tyhle dvě holky vypadaj, že musí bejt děsně fajn se s nima někde pěkně vyzevlit a sjet. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Zato u bennyho crista vime vsichni ze je teplej. Tru story
    ROGER_WILCO
    ROGER_WILCO --- ---
    snaží se Ben chytit novou vlnu nebo Shimmy dostat do hitparád? ;)

    Shimmi & Ben Cristovao - "DVA GRAMY"
    https://www.youtube.com/watch?v=bETPWI4KlfM
    N_I
    N_I --- ---
    tak vida:) wich a májka!

    Golden Touch
    @DJWich
    ·
    5 m
    Odpověď uživatelům
    @vansryo_
    a
    @DragomanGng
    Na rohlík s máslem samozřejmě
    N_I
    N_I --- ---
    jinak opak dissu na wiche je docela ta klara wodehn, jasne tvorba a jista arleta uknouranost je v tom tez, ale desne se mi libi jeji stories, fotky z obyc prirody tu co mas za rohem, prochazky krajem kerej netahne a vubec...mam k tomu proste blizko hlavne lidsky stejne jako k saab900 strasne prima holky a cesty kudy dou fandim moc! itu uknouranost zde proste odpoustim
    ps. je taky bisexual tuty...kdyby to nebylo uplne jedno..uplne fuk...vlastne i moc hezky.:) kdyz tu dnes jedem noru!

    Zzai, Wodehn - Shoto #SHYGRLZ
    Zzai, Wodehn - Shoto #SHYGRLZ
    https://www.youtube.com/watch?v=Xb4Eev8N_KM
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: to je presne to, o cem ted mluvi toxxx v podcastu vrapu.
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    N_I: dyť je to taste průměrnýho českýho influencera, se podívej někdy kam jezdí a co považují za kvalitu, je to celý whack af.
    N_I
    N_I --- ---
    LOPIK: ale dost si dělá co chce jezdí kam chce a jeste se u toho nenataci:)

    pobavilo me ze tehdy nam jel nekam hrat se 4tetem pac jsme mu tam rovnou objedali golfovy hriste jinak rikal ze by nikam nejeli..:)
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ: hele joo vsichni si asi dokazem predstavit love a cestovani ale zpusobem jako wich? drahy restaurace? neblejskany filtr fotky mist kde musis bejt jinak s nebyl? je to obrszek filmu ne cloveka...objevit neco navic nez je v pruvodci...je to dalsi pozlatko obsah keryho je plnej virtualni prostor, je to takovy pozlatko jako jeho beat kery asi funguje penezne ale jinou hodnotu to teda nema
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    N_I: Korn je dvakrát rozvedej, má dvě děcka a třetí na cestě - ten ti úplně nevím jak nabourává ten stereotyp :)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    LAYUP: podle mě jo, když si vzpomenu jak vedl třeba ty q&a tak mě to přišlo jako totaly gay uvažování. Marketingově by mu asi comingout dneska nepomohl ale asi ani nějak moc neuškodil. Něco jako s Colem, všichni dávno vědí že je to bisexuál, v době toxicfunku nebo i orikoule by mu to vzalo "kariéru", dneska to už nikoho netankuje. Ale zase je fakt že Wiche dneska budou baštit spíš starší ročníky takže třeba jo
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: urcite bych si s Wichem vymenil financni moznosti. mel bych vic casu jezdit na kole :)

    fakult to urcite udelal naschval, viz ta otocena limitka
    ukaal tim, ze vyr. cena cerna vs barevna je cca stejna, a ze napaleny bar. mutace jsou jen marketing
    N_I
    N_I --- ---
    LAYUP: propadnou mu cisla, je to proste tak, opadne kseft, tomu ver proto je to tabu

    prislo mi teda ze ten jankto to udelal taky kdyz videl ze muze kreta...tak muze i on..kdyz se zrovna najel..:)




    LAYUP: hele me to neprijde nijak poucny..prave mi to prijde nezivy jako jeho beat...a tuhle stero neco neco...prece uz davno nabourala dana drabova..nebo jirka korn:)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Ono dělat cokoliv 10+ let vyžaduje víc a víc úsilí, najít motivaci je těžký.

    Jinak jasně, bylo by mi právě sympatický, kdyby to normálně dal ven, že žije s chlapem, ale to se, jak vidno po Sergeiovi, pořád nenosí.
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Mě na tom jeho projektu cestování přišlo hlavně divný, že jel do míst, kde nikdy nebyl, což jestli nikdy nebyl v Paříži, Barce nebo Římě, tak to je zvláštní. Ale na druhou stranu mi to přijde sympatický, nabourává to tu českou stereotypizaci, že když je ti 40+ tak musíš děti a rodinu, jinak seš looser. Já ani jedno taky nemám, tak to ke mě promlouvá a jsem prostě jenom rád, že vidím lidi, co už by nemuseli dělat vůbec nic, tak pořád něco dělaj. Žádnej zázrak, ale je pro mě ve věku střední krize naplňující, tyhle lidi vidět žít.
    N_I
    N_I --- ---
    LAYUP: a pak ze sem tady od bulvaru jenom ja..hahaha..:)

    hele to je asi fuk ne, dulezity je ze je gay kretinsky..:)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Hele a je teda Wich gay (myšleno s malým g) a nebo ne, protože ho nikdy nikdo neviděl s holkou, nebo já teda ne.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I:
    Slyšel sem Wiche
    jak v pokoji pouští Pitche
    Sampl z roku šedesát
    a beat jako když deš srát
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam