• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    velice feer!

    Adam Smeták
    @adamsmetak
    ·
    5 h
    Karlo z Milion Plus může skládat i za mřížemi. Teď zahrál i na koncertě, který pořádal se spoluvězni.

    N_I
    N_I --- ---
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Neříkám, že by se tady jednalo o nějak inovativní flow, ale mně to s tím dubstep spodkem teda chutná. Za mě super track, dobře Patrik a Ilja :)

    Z (L) OO
    https://youtu.be/PGHxwcwrGL0?si=nh1YS4PACNVgf6V0
    MATT
    MATT --- ---
    tadyten ma taky album venku, snad lehce nadprumerny (na cz/sk) drill

    #CLUB17 Oskar & Rikko - H8 / Krvavé Bankovky (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=jjAn_QeuEV4
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: tady v tom tracku Svatek prace na 2:08

    v lese hledáš dobro, děsí tě open space
    kolega má volno, zrovna ty tu musíš kejsnout,
    nasazuješ sluchátka, pouštíš si ace of base
    připadáš si jako bysi zapomenul heslo
    v kuchyňce je kávovar, kapučíno
    jenže ty máš smůlu, je zamčíno
    nejradši bys na nyxu sledoval forum o vědě
    do padla je fur daleko, je hodinu po obědě
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: kde je řádek o nyxu prosímtě? :D
    MATT
    MATT --- ---
    tak davam to gambrz album, vpodste dle ocekavani (takze dobry ;) je tam řádek i o nyxu ;))

    Gambrz reprs - Svátek práce
    https://www.youtube.com/watch?v=enxEvJfNuAs&list=PLkEi00iPzW36ZCCLzdCxuTBEplaej34e6&index=15
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    mne se samozrejme nelibilo, jak ho "zneuzival", na druhu stranu ho umyl, ucesal, dal mu najist a tak:D ja myslim, ze Dolak se z toho svyho projektu masek nebo kyho vyra proste uz regulerne zblaznil a nevi, co je jeho performance a co uz je spis naka diagnoza. kazdopadne ja ty videa ze zacatku sjizdel hlavne kvuli Durdenovi, kerej me proste semtam tema svejma hlaskama neustale dostaval do kolen, i kdyz je troska (a taky se mi libilo, jak Dolaka vytacel tim, ze mu i po opakovanem upozorneni stale rikal Martine;) ale jinak Dolak okupujici prostor sidla KSCM, z nehoz se stane zakladna Durdena, tyvole to proste nevymyslis tohlencto, to je real:D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: tak já o ušlechtilosti záměru nekveruluji. jen mě to zarazilo, měl sem za to že je to nezaměstnatelná polosmažka, která nevládne prostoru a času, že někde rozhazuje kulturní supporty mimo Tylera a smažky mě upoutalo.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: Dolák? :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    no přesně, všudypřítomný akcent na "tvorbu obsahu" a k tomu patřící vyjitřená emoce nad hovnem.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: nj mas recht vlastne
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: proč, no hádej, točej na tom views jako dolák, kundy
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: jasny, ja jen nechapu, jak muze bejt clovek takhle frustrovanej po tom, co neco domlouva s nemocnym clovekem. Vubec nerozumim, proc se s tim videem vubec nataceli.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: na to sem fakt sílu neměl - ten koncert - měl sem tam svý voči, sám viděl a slyšel poměrně značnou část toho záznamu a jak víme, i kdyby koncert neprovázely organizační problémy na úplně všech stranách, tak by byl prostě napiču, protože Tyler je troska
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: ja to vcera dokoukal. Je na nich hrozne videt, jak jsou zklamani z toho koncertu, jak se jim posral. Je dost mozny, ze byl opravdu jejich idol, ale asi nejak zapomneli na to, s kym se domlouvali :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: padesát minut vykládat o tom, že veřejnost o něco přirozeným způsobem ztrácí zájem :D
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    se mi doma konecne zlehounka zacínaj obracet role a obcas uz prijde synator s nakym youngsta, kteryho neznam a obcas se to s primhourenim obou oci dokonce da i doposlechnout. hodne si ted jede toho Loudze1 a musim rict, ze jak to neni zadnej zazrak (rapove ani ty podmazy), tak me proste bavi, ze je to takovy normalni ty lyrics a asi kladne hodnotim i ty jeho skejtacky koreny.
    Skládám
    https://www.youtube.com/watch?v=qPbWG0YKFFQ&ab_channel=Loudz1-Topic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam