• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    MATT
    MATT --- ---
    uz zase sampluje landu..

    RACK ROKAS - Starej Čokl (UNDERGROUND VIDEO) *NEW 2023*
    https://www.youtube.com/watch?v=wUyT2v8-hb4
    MATT
    MATT --- ---
    Bixy namotal blackwood. Porad si nejsem jistej, jestli je to holka nebo kluk, ale to se dneska uz asi ani neslusi resit ;)

    Denzzy & BIXI - JA A MOJE CAWE (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=xxfftojD0DY
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    HONZA09: Jj já to pochopil, že má bejt ještě jedno album.
    N_I
    N_I --- ---
    :)))
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    N_I: já bych jen řekl, že James Cole mi přijde dojatej posledních deset let
    N_I
    N_I --- ---
    FIDEL: prej oboje nejdal...vcera byl prej dojatej i james cole v crowdu....
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    FIDEL: kamos byl a nadaval na neustaly hype
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    N_I: spis by me zajimalo, jaky byli na stejnym miste ty Kontrasi.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: nebyl ale Sheen ma dnes novy album.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    JESU_SS: no, hele u těch mi nějak chybí element akčnosti, ale nadruhou stranu proč ne. Marpo s BubbleGangem je ale spíš Maxim turbolenc
    JESU_SS
    JESU_SS --- ---
    OPERAHYPNO: orteláčci repu :) to si představím spíš Marpa nebo Ektora a jejich fans
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MRDEVREDKEV: když si přečteš větu o grajmování v kontextu celého postu pochopíš, že nepíšu o nové desce, ale o obecném dojmu z projevu toho SMACKA po mnoho let. Jak jsem psal v postu, ze kterého si vybíráš formulaci, kterou na základě svého pohledu na novou desku, kterou jsem neslyšel, vyvracíš. Za mě je on prostě hloupej člověk, kterej vládne nějakou formou vokálního projevu a jeho fanoušci jsou orteláčci rapu, deal with it.
    N_I
    N_I --- ---
    Byl tam nekdo?
    Kuci to zda se dokazali.smekam

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MRKEVREDKEV: mas pravdu, tak se omlouvam za mystifikaci a diky za upozorneni.
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    OPERAHYPNO: Jakoby rychle grajmovat Made my day.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Navíc tam tvrdil, jak rapuje v angličtině. A tohle se mi zdálo teda celý česky. Takže vydá ještě něco dalšího, nebo jsem to akorát nepochopil?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MATT: Ten rozhovor na mě dělal dojem, že s tím P Money má nejmíň celý album. A on tam má jen jeden track na tom novým albu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MRKEVREDKEV: poslechnu znovu a napisu, kde jsem to slysel, ale je klidne mozny, ze jsem se spletl. Ten track o prcani mi prave vubec nesedi a to jsem vepr. To uz se mi vic libi ta prasecina od Dollara s Ricem. Jak jsem psal, beaty jsou dokonaly, ale dokazal bych si predstavit lepsi texty. Rozhodne mam o dost lepsi pocit z predchoziho alba. To mi prislo super.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    MRKEVREDKEV: *jednoho z největších jmen
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    POHODAVOLE: hele já jsem to poslouchal včera dvakrát a nic o šňupání koksu jsem tam teda neslyšel. jen v Nines rapuje "nejlepší coke, moje lines [bars]", což není o sjíždění čar, žejo ))

    za mě zase zvukově velkej progres a přijde mi, že tam má i nový dobrý pomalý flows (Edible) a nejen "jakoby rychlý grajmování", jak s nim byl rychle hotovej OPERAHYPNO. dokonce i track o prcání se dá výjimečně poslouchat, je dobře dirty (Sexy Red).

    obsahově už celkem ustrnul, ale to neni moc velký překvapení, ne? za mě dobrý album, Smack si upevňuje pozici největších jmen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam