• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    POHODAVOLE: Asi teda jo ;)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    PSYKUK: garáž? 😂
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    POHODAVOLE: Já to hulim že spotify v autě a hraje to super ;)

    Ale toho Maria jedu furt, prostě mě baví hrozně ten 2stepbo jak se tomu rika od Humly ;))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jihlavské trio 58G oznámilo nové EP s názvem First Half, které má na všech streamovacích platformách vyjít už 7. 6.🔥
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: souhlas, komander a humla rules
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: gleb má zvuk taky jak hovado, ale lamar to furt neni no nebo ten skrilexx to rve repraky
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: hahaha Legionari jsou ve skutečnosti tenhle track
    Kráska a Zvíře
    https://www.youtube.com/watch?v=CTK3GEsaN2U


    já teda ty dva zvuky srovnal - humla to je taky dobrý obsahově a je to fajnovej produkt, nicméně, to tam neslyším. Přijde mi, že tam je víc prostoru pro vokál danej samotnou strukturou a instrumentací v beatu, skromností hajtek v mixu a podoně. je tam víc dynamickejch míst v beatech a řekl bych, že tam dělá dost i to stáří hlasu nebo řekněme nějaká mladost, která z toho hlasu dýchá. Jinak v rámci zvuku mi to nepřijde nějak výrazně nad tím.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: obsahove to je dle me takovy odlehceny, kdyz nepocitam Krym. Znej a zneli spolu dobre. Prijde mi to trosku do 4D stylu, co delal Cistychov driv. Zvazuju, ze si koupim desku. Beat u legionaru mi pripomina track Lucie Bily s nejakejma rockerama, co tu poslouchal byvaly kolega :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: uka, kde to je
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: toho humlu a maria jsi slysel? To je za me priklad dokonaly prace se zvukem.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: jasný. mě spíš zajímal ten názor na obsah, a teď je mi trochu líto, že to zastínila dišputace nad technikáliema, ale tak co, patří to k tomu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: neni to tak, ze by to nebylo slyset, ale prijde mi, ze ten pomer hlasitosti neni ok. Dam to schvalne znova a zamerim se na to vic.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: čoveče tak to tam vůbec neslyším ani jedno z toho co si napsal, že jim není rozumnět to je tak nějak jasný protože oba repují čecho-slováko-ukrajinsko-orionovsky, třeba první 2 songy mi přijde tenhle příklad, že než sem si zvykl jak jim to leze z držky tak prostě pulku věcí aboslutně nerozumím
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Nejlip za posledni dobu mi zni Mario a Humla. To je za me neskutecny.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: master a mix jsem nikdy nedelal, takze o tom vim prd, ale prijde mi, ze jsou kolikrat hur slyset, takze takovej ten pomer mezi hlasitosti hlasu a beatu. Pak mi jeste prijde, ze to beaty zni jako horsi rip mp3, ale treba to tak ma byt, tezko rict.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: Spotify a YTB, ale zvuk mi přišel dost fajn. povíš víc?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Sjel jsem uz nekolikrat Mamuty na YT Music a prijde mi, ze to nezni moc dobre. Mate nekdo podobnou zkusenost nebo na jinych platformach je to OK?
    N_I
    N_I --- ---
    tak to je úplně náš člověk, ale já byl včera ještě někde kde hrála dle mě superstar eva porating a byli jsme tam tři...
    "nikdo" is the new black?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: ano, na akce mu nikdo nechodi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam