• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    MATT: tak to je už dost let co bonus udělal náměstí míru nebo první desku a textově to dost zandal ne?
    texty majkláčů rapovaný? defacto? edosh nebo mluvíš o letech 99 kdy inside kru a groover kalil s gypsim v brouku?
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: karlovy vary [MATT @ CZ/SK hiphop, rap a trap]

    ta zdejsi macho odnoz asi jo, pak je cast takovejch tech umelcu/divadelniku a zbytek budvarek a joint s hakisakem. kdyz jsem to zacal nak vic sledovat, tak najit kloudnej text byl fakt problem, od ty doby jsem se dost otupil
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    N_I: za úsbit, jestli si to pamatuju správně.
    N_I
    N_I --- ---
    konec politické agitky ale ten veksl majitel milion plus nevím to jméno jeho radši a když kandidoval za SPD někde v ústí?

    rap je hnědej tedy v čr a vyrostl na hnědosti? :(

    kde nie mozne oznacit nacka za nacka...

    Modré hory x James P. Honey - Čau ty tu
    https://www.youtube.com/watch?v=q2X8H62BznI
    N_I
    N_I --- ---
    MIKE_HEKTIK: presne, tenka cervena nit tehle zmrdu a rikej tomu treba hustle..jak sem popisoval kdyz nuff prodal nefunkcni fake fenixovej slz umirajicimu...za 50k...to je svet na kerym mraky tehle lidi vyrotlo jakoby vejs...

    jinak nejlepsi deska ever je pro me porad tohle...nekde mam v hlave ze je pozvu vsechny nekam na gig at to daji spolu feat fobia kid a gleb...

    east side sound
    https://www.youtube.com/watch?v=1rfyc7Hx0uk
    N_I
    N_I --- ---
    MIKE_HEKTIK: nuffa nemá vzadu toxxx ale smack bro....
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    N_IP: zajimalo by me, jestli je na to Vlada patricne hrdej
    a vubec bych cekal, ze se od toho ted nejak distancuje, pokud nekdo vite, ze to udelal, tak sem s tim, pokud ne, je to zmrd
    ale asi co chces od cloveka, kterej se paktuje ze zmrdama typu cernyho, ze jo...
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    DUB: ne!
    aktualni, aktualni to je. tyhle veci se nesmi zapominat, jako, ze kali, sergej barakunda a ten druhej ostravskej vymrdanec, co by si zaslouzil minimalne lehce pobodat, stejne jako ten trapak yzomandias se paktovali s nackama
    never forget
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    ONDRAASOVKA:
    ONDRAASOVKA: nemuzu najit to video, kde se chlubi tim, jak starejm babam prodaval marny pojistovacky smlouvy a holenim senioru se vydelal x tisic denne. je to ultra zmrd, fuck him, kopnul bych ho do hlavy a kouli, ktery nema, stejne ajko turka
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    N_I: never forget, tohle toxxovi jen tak neodpustim
    N_I
    N_I --- ---
    wena jedu víc a víc..a tehle song je úplně parádní flow...bars,,,a egova sloka a ten beat podtím? a flow? hodně daleko...

    EX-CLUSiV
    https://www.youtube.com/watch?v=DvMS7GyTRKk
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    POHODAVOLE: Asi teda jo ;)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    PSYKUK: garáž? 😂
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    POHODAVOLE: Já to hulim že spotify v autě a hraje to super ;)

    Ale toho Maria jedu furt, prostě mě baví hrozně ten 2stepbo jak se tomu rika od Humly ;))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jihlavské trio 58G oznámilo nové EP s názvem First Half, které má na všech streamovacích platformách vyjít už 7. 6.🔥
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    N_I: souhlas, komander a humla rules
    N_I
    N_I --- ---
    POHODAVOLE: gleb má zvuk taky jak hovado, ale lamar to furt neni no nebo ten skrilexx to rve repraky
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: hahaha Legionari jsou ve skutečnosti tenhle track
    Kráska a Zvíře
    https://www.youtube.com/watch?v=CTK3GEsaN2U


    já teda ty dva zvuky srovnal - humla to je taky dobrý obsahově a je to fajnovej produkt, nicméně, to tam neslyším. Přijde mi, že tam je víc prostoru pro vokál danej samotnou strukturou a instrumentací v beatu, skromností hajtek v mixu a podoně. je tam víc dynamickejch míst v beatech a řekl bych, že tam dělá dost i to stáří hlasu nebo řekněme nějaká mladost, která z toho hlasu dýchá. Jinak v rámci zvuku mi to nepřijde nějak výrazně nad tím.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    OPERAHYPNO: obsahove to je dle me takovy odlehceny, kdyz nepocitam Krym. Znej a zneli spolu dobre. Prijde mi to trosku do 4D stylu, co delal Cistychov driv. Zvazuju, ze si koupim desku. Beat u legionaru mi pripomina track Lucie Bily s nejakejma rockerama, co tu poslouchal byvaly kolega :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    POHODAVOLE: uka, kde to je
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam