• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    TUILE: Zdravím, prosím fotku na náš mejl info@bastard.cz s číslem objednávky a infem, co je za problém, mrkneme na to. Všechny trička prochází před odesláním kontrolou, tak snad jsme nic takového nepustili. Ale prověříme to a kdyžtak samozřejmě vyrobíme a pošleme nové nebo vrátíme prachy. Díky
    FIFI
    FIFI --- ---
    TUILE: krása!
    AETHER: no to ovšem ale nebylo nikde napsané!! fňuk :-)
    ADITU
    ADITU --- ---
    TUILE: u virtual sailors?
    TUILE
    TUILE --- ---
    juchuuuu

    nicmene tisk na tricku je proti ose trika posunutej o ca 5cm, coz teda dost rusi a je to pro me nenositelny.
    du teda zjistovat, jak funguje reklamace.

    FIFI
    FIFI --- ---
    HARALD: určitě porovnej a dej vědět. Na téhle fotce vypadá ten vzor 2021 větší, než ten minulý !
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    tak já už mám doma všechno taky :) díky! :)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Mě zrušili jednu zásilkovnu, takže to běží jinam. Taky napjatě čekám!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Hrnek je super! Paradne jde do dvojky s mensim;)
    A trika nam sedi obema- zazrak a diky!

    HARALD
    HARALD --- ---
    A jde se porovnávat. :-)

    FIFI
    FIFI --- ---
    KASUMI: já bych si tak moc přála ten sraz...v nyxích tričkách....ach jo
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ja dnes vyzvedla
    Vzala jsem damske m s tim pruhem dole a l to obyc a je to presne
    Hrnky jsou super velky
    Diky!
    TUILE
    TUILE --- ---
    (ja zatim stale cekam a zacinam byt lehce nervozni :) )
    REONA
    REONA --- ---
    Mimochodem, když na to koukám, tak kvalita minulých hrnků je fakt luxus - pět let v provozu, myčka a opotřebení zcela minimální. Uvidíme co tričko - vzala jsem ho kvůli tomu, že střih City miluju (taky jsem pro něj hlasovala), ale ty co mám doma (firemní z bývalé práce) mi pocitově přijdou jako vyšší gramáž. Ale černých triček není nikdy dost :-)
    REONA
    REONA --- ---
    2016 + 2021

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak uz mam doruceno i v Holandsku!

    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    vse prislo a je super.
    diky za organizaci vseho :)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Triko došlo a díky, je dobrý.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    FIFI: ono sa to mierne eskaluje tym lockdownom. Pridaj nejake extra roky ;-)
    REONA
    REONA --- ---
    GEGI: Beru :) SZ
    GEGI
    GEGI --- ---
    GEGI: jsem v praze
    GEGI
    GEGI --- ---
    Me prislo triko s 2016 potiskem ve velikosti L, kterou jsem si objednala, akorat rozmerove je to M presne podle tabulky - takze nechcete ho nekdo prevzit a ja si objednam novy triko? Myslim tento potisk, bila na cerne: https://www.bastard.cz/digi-tisk/nyx-sit-15-let--bily-potisk-788_damske-tricko_black/
    FIFI
    FIFI --- ---
    JAVOR_BASTARD: jako drahně let ? To tedy ne. Rok 2016 a 2021 neoznačujeme slovnem DRAHNĚ :-)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ZSIS: zavidim.
    ja bydlim asi na takovy samote, ze to dpd zatim nezvladlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam