• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    V rámci oslavy 20 let Nyxu jsme pro vás u Bastard.cz zařídili možnost koupit si trička a hrnky. Můžete začít předobjednávat!
    Tričko vzešlé z místní soutěže se tiskne sítem, starší motivy (a jako bonus jeden alternativní) můžete mít také a to s digitálním potiskem. Je možné objednat si i polo tričko s logem Nyxu.



    Jaký je harmonogram?
    8. 2.
    • Můžete začít předobjednávat.
    • Do výroby jde 60 plecháčků, 100 velkých hrnků a 70 espresso šálků
    15. 2.
    • Uzavírají se předobjednávky na trička a polokošile se sítotiskovým motivem NYX 20 let
    • Bastard začíná odesílat první objednávky, ve kterých jsou pouze trička s digi-potiskem
    22. 2.
    • Bastard začíná odesílat objednávky, ve kterých jsou hrnky
    1. 3.
    • Bastard začíná odesílat i objednávky, ve kterých jsou trička a polokošile se sítotiskem NYX 20 let

    Od 1. 3. se tu budeme těšit na záplavu vašich fotek s tričkami a hrnky!

    Z každého sítotiskového trika dostane 10 Kč ID FACEO coby tvůrce návrhu. Tak mu udělejte radost!


    Výsledky jsou vyhlášeny: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Vyhrál návrh od FACEO, prosím hlasujte v anketě ohledně hrnků: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ] a dámských triček: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    Kdo chce polo tričko, hlaste se zde: [ AETHER @ Nyx slaví 20 let!!! ]


    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    Zasláním návrhu sem do klubu souhlasíš s postoupením autorských práv k motivu pro výrobu hromadně vybraného merche. Opět se pokusíme, aby autor návrhu dostal vyplacenou odměnu, ale její výše předem není známá.

    Vítězný motiv vybereme hlasováním. Pokud si někdo bude chtít nechat vyrobit jiné tričko po vlastní ose, měl by se domluvit s autorem jeho návrhu ohledně autorských práv:)
    rozbalit záhlaví
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    L4MA: Ano jedná se o dírku, na které plecháče visí na háčku a jsou obaleny smaltem. Zkusím získat nějaké odborné vyjádření přímo od výrobce...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    L4MA: Je to feature, ne bug :)

    Ale imo by to mělo jít relativně snadno zadělat něčím myčce odolným, ne?
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    L4MA: Viz JAVOR_BASTARD - je to ta dírka, kvůli které to není ideální dávat do myčky...
    L4MA
    L4MA --- ---
    JAVOR_BASTARD: ahoj, koukam ze tuhle diru v uchu budou mit vsechny, neni to jen muj zmetek a vracet nema cenu, vid? :)

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FAT: až to bude příště, my už tady nebudeme :D
    FAT
    FAT --- ---
    FIFI: To je to Dolní Povltaví? To bych se mohl příště zastavit. Do Klecánek to není až tak daleko.
    :-)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    JAVOR_BASTARD: Ok díky :)
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    PERTAKOIN: Kdyby zbyl ve skladu (nezaplacená objednávka atp.), napíšu ti PM a domluvíme se, oki? :)
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    SARF: Díky za zpětnou vazbu, už jsme se poučili, že dřevitou vlnu pro příště ne. My chtěli něco supr trupr eko (rozhodně ne plast), ale tohle bylo asi až moc no... Sri za komplikace :/
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FIFI: Ano přesně. V Klecanech a roztokach.
    FIFI
    FIFI --- ---
    HERKULES: no? :) Slavnosti leveho a praveho brehu, u jedne reky nad Prahou? Kolem stanky, vareni polivky (to vari starostove obci), koncerty na obou brezich, privoz, lode, hasici :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FIFI: Hele, Che Che, to jsem klidně mohl být já :))
    FIFI
    FIFI --- ---
    CUNESK8: to je tezke s tim potkavanim. Lide si koupi triko a asi zapomenou, ze to triko je z nyxu. V roce 2019 jsem se zde ptala nejakeho muze a odpoved nemam: [ FIFI @ Nyx slaví 20 let!!! ]
    (Ptat se ciziho chlapa s manzelkou a detmi bylo s mym pribuznym v zavesu zcela nevhodne).
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    Diky moc vsem, co to zrealizovali. Triko se mi libi. Jeste by mne zajimalo, kolik tricek slo do obehu, pokud to neni tajne. Zajima mne to z toho duvodu, jestli mam vubec sanci nekdy nekoho potkat. :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    PERTAKOIN: Ja myslim, ze u plechacku se to vyrabi po 100 ks... tj. Spis ne:(
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Jaj, jsem to zaspala a poslední plecháček mi právě někdo pod rukama vyfoukl z košíku :( Budou ještě, mám to sledovat, nebo mám smůlu?
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARF: Mně je třeba tohle sympatičtější než igelit, asi co člověk, to názor;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SARF: Ono už to tady bylo, resp. někdo zmiňoval snad nějaké "piliny", nevím už přesně. Taky jsem to v tom měl zabalené, ale stěžovat si nemůžu. Hrnek díky tomu dorazil bez úhony, na triko v igelitu se nic nedostalo a ještě navíc si kočky mají s čím hrát :-)
    SARF
    SARF --- ---
    Mám trochu připomínku - dorazila zásilka triček a hrnku a ten byl zabalen mj. ve dřevité vlně. To je celkem špína materiál, kterej i při nejvyšší opatrnosti zasviní okolí dřevitým prachem jako yperitem. Chtělo by to papundeklové vycpávky, nafouknuté pytlíky nebo tak něco ... já jsem to vzdal a dorozbalil před barákem u popelnice ...
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    TUILE: Zdravím, prosím fotku na náš mejl info@bastard.cz s číslem objednávky a infem, co je za problém, mrkneme na to. Všechny trička prochází před odesláním kontrolou, tak snad jsme nic takového nepustili. Ale prověříme to a kdyžtak samozřejmě vyrobíme a pošleme nové nebo vrátíme prachy. Díky
    JAVOR_BASTARD
    JAVOR_BASTARD --- ---
    SITH: Sri za pozdní odpověď. Plecháček do myčky raději ne. Má radši šetrné pohlazení ručkou ve dřezu :). Jde o to, aby nezatékala voda do té dírky na kterou se věší plecháč když se nanáší smalt na plech (je na každém plecháči na uchu).
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    trochu se zpozdenim, ale tricko i hrnek jsou v poradku u me a plna spokojenost.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Já taktéž děkuji!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam