• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: drž se, no přeju ať se vrátíš na dvě kola zase v plné síle.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Drž se, pane!
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: drzim pesti, at se das brzy dohromady. Prepni do rezimu Froome a koukej na to pozitivne, kdyz uz se to melo stat, tak aspon ze to nebylo pred 2-3 mesici, kdy bys mel v prdeli celou sezonu a cele leto.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: přejo rychlou rekonvalescenci pane!
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JONAS3: ty pico au...preju brzke zotaveni! Asi jsi teda dopadl relativne porad dobre!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak už mě pustili, jsem doma...
    Takže zlomená pánev - lopata, což je část kyčelní kosti - odlomený nějaký kraj.
    A zlomené 4 bederní obratle - příčné výběžky.
    Oboje se nijak neoperuje, alespoň ne v takovém rozsahu, jak to mám, i když chvilku o tom uvažovali. Jak na té lopatě, tak na těch výběžcích jsou úpony, ty jsou pryč, ale nic s tím neudělají, takže, jak říkal doktor, musí to odbolet.
    Kolo je už zazimované, tak za 4 - 6 týdnů možná bazén. Později pokud to půjde, běh.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Hlavně, že jsi živej. Já mám ke sjezdům velký respekt, jednou jsem jel 75 a to bylo na hranici možného a už bych to asi nezopakoval. Přes 50 si radši přibrzdím.
    WYMA
    WYMA --- ---
    JONAS3: no tvl, tak at ti posilaj neco slusnyho do zily, a uzdrav se;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak dnes bylo "velký badabum", i vrtulník jsem si vyzkoušel ;). Lokální mistrovství, boj o flek na bedně v kategorii, brutální sjezd, 70 na tachometru. Nevím jak přesně, ale asi se mi kousla brzda, koplo mě to strašně vysoko a při přistání jsem dopadl na záda, na bedra. Mám utrhlé nějaké příčné obratlové úpony, mikroprasklina pánve. Nijak by mě to nemělo omezovat, snad mě zítra pustí...
    Jinak teď fetuju na VZP, každé 3 hodiny :-)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    JONAS3: dycky si rikam...Maji to jako full time job, plus milion maseru treneru a vyzivovych kokotu....NESROVNAVAT SE!! :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Takový normální švih
    236.5 km Ride Activity on September 7, 2019 by Egan B. on Strava
    https://www.strava.com/activities/2688889366
    JAZ
    JAZ --- ---
    SALO: to je pravda, ale sjezdy zase netrvají tak dlouho, aby se tím dal smazat velký zásek z kopce... vozit tam tolik kilo musí být peklo.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: sem si až teď všiml toho kolokrámu, pěkný... asi Svoboda dodal špatný matroš :)
    SALO
    SALO --- ---
    JAZ: špurtéri to dobiehajú v zjazdoch. zabudni na Nibaliho a spol., ten skutočný masaker sa deje vzadu.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Nejlepší je tahle kalkulačka, já tomu moc nevěřil, ale letos jsem si ověřil, že minus 2kg opravdu dělají ten časový rozdíl, který to vypočítá - http://bikecalculator.com
    A v souvislosti s tím obrovský respekt Walscheidovi, nechápu jak s 92kg může dávat celkem s přehledem časový limit v těch horských etapách na Vueltě. Ten tam musí rvát neskutečný watty :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: njn takovy drahar spis :-)

    vcera sem se byl podivat na toho Vivianiho a moc pekne zavody. moc jsem ho rad nemel ale je to sympatak. a vzdycky me fascinovalo jak ti profici nazivo "nemaji svaly na nohach" :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Vrchař? Mám 175cm a 80 kg! A to lidi, co mě potkají, říkají, že jsem vychrtlý.
    A to jsem měl i v době, kdy jsem "opravdu závodil". Ale je fakt, že na dráze ten kopec byl jen v klopení, a občas, když jsem se odvázal, tak až na bariéře :) Na silnici, kdy byl na trati nadjezd, tak ode mě nikdo nic nečekal...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    tyvole samy vrchar tady :-)

    ja pred par lety 101 a ted cca 83. (189cm). mel jsem i pod 80, ale to mi prislo malo a navic jsem se pretrenoval :-) ted jezdim vic na pohodu a snazim se delat vic kompenzacnich aktivit... uvidime pristi rok...

    a stacilo mi zmenit sedavou praci a omezit alkohol.. pres tyden :D
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    mi se povedlo kdysi sedavou praci, zranim a hlavne delsim nedostatkem pohybu dostat na jatecni vahu cca 105kg pri 173cm aka vyzrany vepr, pak uz se na to neslo divat, tak jsem to postupne behem cca roku a pul vyjezdil na nejakych 67kg. ted se uz par let drzim nekde mezi 65-72kg, aktualne 69.5, zalezi jak moc a co zrovna zeru, zeru obecne dost, ale dokud mam najezd, tak se v jidle omezovat nijak nemusim a nabiram spis svaly nez tuk. pokud bych jezdit prestal, tak ale zacnu kynout i kdybych omezil jidlo. kazdej ma ten metabolismus trochu jinak no.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Kamoš má takovou tu multifunkční pičovinu, co ti měří BMI apod.
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Hmm, pěkně nesportovní!!!
    :))


    BURKHAR: Slušnej vrchař :) Proti tobě jsem docela obézní: 185 cm a 74,412 kg...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: Vážíš se na dsetiny kila, jo? Slušný, závidím :D Když nedávám pozor (víno, chipsy, arašídy), tak mi lítá váha +- 2kg :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    BURKHAR: tak to už je holdně slušná závodní váha horský blechy:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nedalo mi to a musím... prostě se občas zadaří! Ano, ta setina naštve :D







    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Já letos začal krom švihů (které jsem loni začal zase naplno) konečně pořádně cvičit (a hafo práce na zahradě k tomu) s vírou, že přiberu na svalech a zhubl jsem za tři měsíce 6 kg. 193 cm a 70,55 kg teď mám. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam