• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Naskok 20 minut :D 167 km do cile
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: taky je ten závod vždycky strašně divnej jak ty týmy neumí spolupracovat, chybí tam ti na černou práci a pak to vyhraje někdo z Kazachstánu co tam jede sám.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VOTA: Olympiáda je podnik sám pro sebe, hromady prachů padaj hráběma přes okraj Zeměplochy. Buďme rádi za to, že je to jen jednou za 4 roky. World Tour je úplně jinde.
    VOTA
    VOTA --- ---
    Stejne je ta olympiada podivná záležitost.
    Vlastně se nám “silniční cyklistika” snaží prodat, jak je to týmový sport a pak se na olympiadu kvalifikují závodníci z různých zemí po jednom, po dvou...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Hm, a Simon Geschke taky Covid pozitivní… :/
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Top 10 efforts on Mikuni Pass this week. Bettiol did at at +- 6w/kg

    https://twitter.com/laflammerouge16/status/1418259657433489414/photo/1
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUKI: V okolí Brna jsou i cyklostezky, kde tyhle piče nejsou. Protože je to už daleko za městem. Ano, jsou i takové (Obřany - Bílovice příklad za všechny), kde se pořád motají parchanti, bruslaři a kočárky, ale tam na to seš připravený. Stačí zajet trochu dál a už máš klid na švih. Semtam nějaká okreska, ale provoz nula nula nic. Chápu, že v Praze to bude horší.
    SALO
    SALO --- ---
    je síce piatok ale už by fakt stačilo, nie?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Po pravdě na silničce jsem jezdil 2 roky v GB, tam se zase nedá sehnat rozumnej MTB. Dokážu si to představit ve F, E, P, I,... ale tady u nás je to fakt na h..
    Ač jsem si to kolo přivezl zpátky do CZ tak jsem ho asi za rok prodal...

    PAN_SPRCHA: To se nedivím poměr cyklostezek (těch skutečných) je na jednoho cyklistu fakt nicotné číslo. A cyklostezka jako uzoučký pruh vedle podélně zaparkovaných aut opravdu není cyklostezka, ale spíše pozvánka do nemocnice a nebo na krchov.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: já teda občas na cyklostezce nějakýho experta na silničce potkám. Já myslím že tam trénují brzdění a rozjíždění.
    CUKI
    CUKI --- ---
    BURKHAR: Běžně jezdíš na silničce po cyklostezkách? Tady v okolí Prahy a v Praze si to nedokážu dost dobře představit. Někde z kopce v 80ce budu míjet pani s kočárkem? :-D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: tam dojedeš po ulicích, ale většinou takových že tam silničkou fakt nepojedeš.

    Já mám taky radši silnici, ale jezdím mtb, prostě proto že to tu mám kousek na lesní cesty a slušný silnice v okolí jsou nepříjemně frekventovaný
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    D1RABBIT: A k tomu lesu se jezdí autem, žejo?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Jsou i cyklostezky.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: Tak bacha vyzkoušíš a přestaneš fetovat! Není cesty zpět, tak na to pozor :-D
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    LARS_GUNNER: a proč karbon, resp. jaký na to máš budget + jaké cesty jezdíš? Kam mířím — pokud nejsou finance neomezené, často může být výrazně lepší volbou high-end hliník, než entry-level karbon.

    Za mě leží onen „sweet spot“ někde u hliníkového rámu a sadou Shimano 105 s kotoučovkama, za tímto bodem už připlácíš relativně dost za nevelké posuny (no dobře, třeba Di2 / eTap asi velký posun je). Nicméně pokud máš peněz dost, pak není co řešit a proč si radost neudělat, samozřejmě že high-end karbonový rám bude lepší, než high-end hliníkový :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Silnička je boží, to vyzkoušej někdy. A už nesesedneš. ;)
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Lepší téma by bylo... chtěl bych si na příští sezónu pořídit karbona. Kde ho pořídit a jak tak, aby mi seděl. :) A jestli to nejni zbytečný při nájezdy max. 3000 za rok.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    CUKI: na MTB jezdej jenom fetaci...
    BATY
    BATY --- ---
    CUKI: kdybyste
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam