• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    WERONIK: Nee Jillian ne, mne proste strasne vadi to skakani doma....asi je to efektivni, ale jako behat po byte se mi fakt nechce, uz jsem od ni cvicila snad vsechno mozny, navic mi samozrejme vadi, ze pak clovek cvici porad to same dokola....to kdyz uz, tak mi prijde lepsi ta Autumn Calabrese, kde se da z toho 21day fix par workoutu vybrat a skakani tam neni tolik, ale taky to cvicis furt dokola...to chci radsi youtubera, tkerej dava porad neco novyho
    WERONIK
    WERONIK --- ---
    CMLKA: cvičím tu Jillian Michaels a je to na celý tělo docela, tak se mrkni na youtube, jestli je to to, co hledáš..
    WERONIK
    WERONIK --- ---
    JINX: je to super, akorát si dávej pozor ať zapojuješ břišní svaly a netaháš to zádama, to je pak k ničemu..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    CMLKA: nejlevnejsisport.
    .maj levný a kvalitní a sou rychly...na co přesně je chceš ? Spíš než klasik činky bych doporučila kettlebell
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    CMLKA: činky jsem koupila normálně ve Sportisimu. Cenově jsou v pohodě. Nebo klasicky Insportline, nebo http://www.fitness007.cz (tuhle prodejnu můžu s klidem doporučit na všechno, včetně výživy).
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a kde si nejcasteji kupujete vybaveni? ja bych asi potrebovala cinky, aspon treba 5 kg
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VESTIGIA: bezva, tak prubnu...
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    CMLKA: jj, Amy je fajn. Sice mi přijde spíš jednodušší, ale provedení a cviky má pěkné.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Co nejake novinky?
    dnes jsem cvicila podle JessicaSmith TV a docela dobry, ma tam teda nejakou malou civavu, ja nevim, co vsichni s tema psikama maji :) asi rozjedu vlastni kocici kanal
    a pak jsem nasla jeste BodyFit By Amy - to vypada dobre, neznate nekdo?
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Nemáte tip na youtube cvičitele šetrného ke kolenům?

    Dřepy už jsem se naučila, ale naprosto nedávám různé poskakování a hlavně výpady, které jsou mám pocit všude, snad krom čistého Pilates... Resp. výpady nedává moje slabší koleno. Nedokážu to vyvážit a cítím, že tu jednu chromou nohu šetřím a výrazněji zatěžuji silnější nohu, což asi nebude to pravé.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jo a zkousela jsem dnes Extreme Shed and Shred od Jillian (level 1, cca 40 min) a je to docela zabavny, ruzny prvky od klasickejch pres treba power yogu, kick box. Pestry.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MOODYCAT: ja si prave vybavuju spis 10 minut i vic, a to si clovek pak sam musel nakombinovat
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Ja nevim, co je pro tebe kratky, ja totiz vic, nez pul hodiny cviceni nedam...ty full body jsou cca 35 minut.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MOODYCAT: rebeccu jsem uz nekdy taky cvicila, to je fakt...ale mela spis kratsi videa, no najdu nejakej full body
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Ja uz jsem to asi zminovala, cvicivala jsem Rebecca Louise Full Body Workout, ma jich snad ctyri pet, 30 minut cca, je to na YT. Kazdeho se dela 12 opakovani, takze me to tolik nesralo.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    tak back to business, cele leto jsem nic nedelala, tak chci zacit zase cvicit, nejake nove objevy? nejaci zajimavi cvicitele? zajimala by mne videa, idealne z youtube a spis posilovani, doma mne skakat nebavi
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Tohle vypada rozumne. cviky logicky vysvetleny, systematicky, nezamereny prvoplanove na objem svalu.
    youtube: athlean-x

    V komentech atlean-x videa:
    He studied exercise physiology in college. It's what I should have studied instead of terrorism and security, which is useless in our country. :-)

    Kdyz si vzpomenu, co vse jsem se musel ucit za kokotiny, tak tohle by vubec neskodilo zavist ve skole, minimlane na SS, VS -- jak pouzivat sama sebe (human body user manual).

    Tyhle klicovy slova jsem postradal.
    gen.lib.rus.ec -> excersise physiology; human kinetics

    JINX
    JINX --- ---
    KETHAMINA: Koupil jsem ho ve sportisimu cca za 150kc. Mužů říct ze člověku to dá docela zabrat takže skvělá investice :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MAGUMI: super, moc ráda to zkusím. Viděla jsem pár videí, jak to lidi mrskaj, jsem zvědavá zda se na tom vůbec zvednu :)
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KETHAMINA: Já ho někde doma mám, ale nepoužívám, už ho nepotřebuju. Jestli chceš, můžu ti ho dát. Konkrétní model ti nedoporučím, ale mám pocit, že to je vcelku jedno. Určitě je zbytečné dávat za něj víc než dvě stovky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam