• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAGUMI: Predstavovala bych si zhubnuti/vyskyt nejake svalove hmoty, zkratka, ze na postave uvidim nejakou zmenu :).
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    MOODYCAT: Jaké výsledky by sis představovala?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    kdybystenekdo shabpnelcinky, tak si sjedte do Decathlonu, maji fakt hodne dobre ceny
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mate nekdo uz nejake vysledky z toho cviceni s NTC? Jedu uz paty tyden Lean Fit program, mam hotovo 10 cviceni z 17 a nezaznamenavam zadny efekt...
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CMLKA: fitness blender
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    SIMCIIQ: Pacer
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    VESTIGIA: Když jsem před lety pár měsíců cvičil doma, používal jsem jako náčiní knížky, nejdřív lehčí literaturu (dívčí romány, detektivky), pak postupně tu těžší (postmoderní romány) a nakonec tu nejtěžší (Heideggera, Deleuze). :)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    CMLKA: To opakování na NTC mě taky štve, takže jsem dodělala všechna navržená cvičení a teď si vyzobávám jednotlivé workouty podle nálady. Hlavně mě baví ty s náčiním (činky, kettlebelly...). Na youtubku občas sleduji Betty https://www.youtube.com/channel/UCXLfym47YciJHx-QjmtTaaA Narazila jsem na ni, když jsem hledala inspiraci na TRX a docela se mi líbí..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    A teda hlavně jaké :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Cvičíte někdo podle nějakých youtube kanálů? Nějak mě NTC přestalo už bavit, přišlo mi, že se to hrozně pořád opakuje, tak teď jsem si oblíbila Pop sugar fitness, ale když různě hledám workouty, tak samozřejmě takových kanálů je mnohem víc. Využíváte je někdo?
    MARI
    MARI --- ---
    SIMCIIQ: Endomondo mi vypadávalo, přestalo po té, co jsem v nastavení telefonu nastavila appku jako "chráněnou aplikaci". Dneska celý den na výletě a změřila vše v pohodě.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    30 Min. Total Body Deep Stretch Yoga for Runners and HIIT Athletes | Beginner HIIT #07
    https://www.youtube.com/watch?v=sPULneNy6L0


    Total body to neni ale deep urcite.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    SIMCIIQ: Runkeeper. Ale GPS neni uplne spasna :)
    REONA
    REONA --- ---
    SIMCIIQ: Máš ověřené, že je to chyba aplikace? Jestli ti např. někde vypadává GPS signál, tak to jiná apka nespraví.
    a nebo taky jo; mám v telefonu několik navigací a u jedné mi ten signál pořád vypadává, jiné běží v pohodě
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    SIMCIIQ: Google Fit
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SIMCIIQ: Pouzivam bud sportstracker nebo runkeeper, oba meri dobre.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    No ja osobne dam prednost stare klasice telefonu. Stejne ho mam furt u sebe. Jen co vymenit za endomondo?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    SIMCIIQ: Pokud naramek, tak jen upozornim, ze pokud to bude s kocarem, na kterem budes mit ruce, se taky spocita jen pulka :) Mam Fitbit.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SIMCIIQ: jasny, chapu, taky sem nechtela investovat nic, tenhle stal 10 usd na aliexpressu, proto to rikam...
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CMLKA: heled rodičovská 6 tisíc, no a za dítě je to každý měsíc něco, co zjistíme, že aktuálně hrozně potřebujeme :D nosítko - jinak nespí apod.. já si to ted fakt dovolit nemůžu, ráda bych využila věcí, které mám aktuálně k dispozici bez jakékoliv investice..
    naštěstí jsem si doma, za pět let cvičení doma, nastřádala docela haldu fitko potřeb, takže nic nepotřebuji.. jen tedy nějakou spolehlivější apku, která mi bude měřit procházky s kočárkem.. doma pak najedu na Jill apod ozkoušený věci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam