• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    CMLKA: já nemám tu volnou stěnu :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ATARKA: Hele zase tak velky to neni a da se to hodit ke stene...hmm vibracni plosina dobra
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    CMLKA: já na tom byla jednou a zjistila, že po porodu ne zcela stažena pánev do původního nastavení, mi skákání, bohuzel,nedovoluje :( hlavně teda on je to dost velky a neskladny, zlatá moje vibrační plošina
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ATARKA: Já spíš teď trochu koketovala s tou trampolínkou, sle asi to zatím ještě nechám uzrát
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Zkoušel někdo obruč ? Ma to nějakej efekt ?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SIMCIIQ: Znam, znam, vidim to na stary dobry PopSugar fitnes a FitFab, ja jen, jestli nekdo nema nejakej aktualni objev...jinak cinky mam
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CMLKA: ještě skvělý jsou na instaci jetojenvhlave a petbehalova
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CMLKA: já se jí hrozně vyhýbala a teď jsem ji zkusila a jako dozrala jsem asi k tomu..
    Ale jinak co fitnessblender.cz, rutina.cz? O level níž a fajn.. Ještě zapremyslim, já jsem sjela snad všechno možný :) záleží co chceš? Máš posilovací náčiní nebo vlastní váhu?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MOODYCAT: Ja ji zrusila, pac zacala propagovat herbalife a jeste neco a nejak se mi nelibilo, co dela...plus mi nejal debilne fungovala ta aplikace, bylo to hrozne maly na ipadu nebo tak neco, ale jinak sem ji mela taky rada
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Ja porad pokracuju s Rebeccou Louise a jeji aplikaci, jeden z mala lidi, kteryho nezacnu po 14 dnech nenavidet. Dvakrat tydne nejaky posilovani s ni, dvakrat tydne si vyberu nejakej dvacetiminutovej HIIT na Youtube.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SIMCIIQ: Zuzku sem dycky nenavidela ;) todle fakt ne...to jedes docela drane teda..
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CMLKA: já teď jedu Caroline Girvas na YouTube a její Epic program.. Po 3 měsících se Zuzkou Light, která byla taky drsná. Ale nevím, jaký máš level Zuzka i Caroline nejsou pro začátečníky. Já cvičím s 6-8 kg cinkami..
    AMANT
    AMANT --- ---
    s briskem sem to na jare dotah az na advanced 4x tejdne, jo to byly casy:))
    AMANT
    AMANT --- ---
    CMLKA: ty komplexni programy sou dost narocny:) ale ty beginners na jednotlivy partie sou hodne dobry. plus teda na kozy si prodluzuju pauzy na minutu misto 0:30, mrkni na to, jde to dost poladit. navic me tam buzeruje mlada zencka s britskym prizvukem, coz lze tez customizovat;D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    AMANT: He no to neni moc holcici teda :))
    AMANT
    AMANT --- ---
    furt tohle, behem covidu udelali i naky novy sety "zdarma". asi si to brzo nak koupim, at tam na me nevyskakujou reklamy od ANA CO MA DOST:))) a dve 12 kg nakladacky a obcas do parku na hrazdy ci spise presneji bradla:))
    https://play.google.com/store/apps/details?id=homeworkout.homeworkouts.noequipment&hl=en_US&gl=US
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Tak jo, rozjizdim cviceni doma zase, nejake nove objevy?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LIQUID_SOUND: hele centrum kam chodim na fyzio pripravilo i nejakej plan na doma, muzes zkusit. Oni jedou klasicky to dejchani do bricha a stabilizaci coru - DNS
    Domácí fyzioplán
    https://www.kinisi.cz/...apeutu?fbclid=IwAR0341KFgqhHwcaPjzqhYypIbiE_HcfQR6Uyxiff92nEASqXsfqHNm0s6xo
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    LIQUID_SOUND: Ja bych rozhodne upravila cvicici navyky a jela neco na poradne a spravne drzeni tela. Na zacatku to bude o tom se hodne hodne hlidat, ale myslim, ze to vyresi pricinu, ne nejakej pas :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Máte někdo zkušenost, jestli fungujou nějaký ty podpory pro rovnání zad? (něco ve smyslu https://www.heureka.cz/?h[fraze]=rovnac%20zad ) Pomáhá to nějak?

    Přes zimu zpravidla chodim do bazénu, ale letos to nejde. Teď leda jednoručky doma. :/ Přijde mi, že se prostě hrbim víc než běžně. Štve mě to a předevšim musim myslet na to abych se nehrbil. Je to blbý. Maj tyhle věci na doma smysl? Nebo je to snake oil a mám radši mrknout na nějaký domácí cvičení (což bych asi radši anyway)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam