• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    zkousela sem fitify aplikaci, tam jak clovek odcvici ten jeden program zdarma, tak uz ho to nikam nepusti? nebo delam neco spatne?

    nicmene i tak mi tam vadilo ze po kazdym cviku musim vstat a upocenou rukou sahat na mys a klikat ze dal... nebo ze po kazdym cviku furt musim vstavat k pocitaci na to klikat :D ale nektery cviky se mi tam libily zas uplne jina skladba...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    EZEE: Nejdriv fyzioterapeut a spravny cvicebni navyky, jestli cvicit neumis / nemas spravny navyky, urcite si vic ublizis.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    EZEE: fitify se da vyzkouset i zadarmo, takze si podle toho asi udelas obrazek.

    zrovna u zad bych se bala nejvic, ze nespravna technika neboli hned ale pretezuje prave zada nevhodne a ze zacatku bez bolesti
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EZEE: Taky bych si dával bacha a s někým to probral. Podle mě ale sám rychle poznáš, jestli ti nějaký cvik nedělá dobře, a ten bych hned vynechal. Ale obecně bys mohl ob den dát nějaké silové cvíčo a ostatní dny kardio.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Hrozne by mi pomohla i nejaka aplikace, ktera me motivuje a ridi mi cas cviku, udela mi plan dle udaju. Ma cenu platit to Fitify?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    EZEE: po operaci zad bych se rozhodne poradila s fyzioterapeutem, aby sis nějak neublizil
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ahoj, rozhodl jsem se cvicit doma. Netouzim byt nejaky svalovec, ale bojuji ted s nadvahou a chci se citit dobre a doma se libit :) Mam jen problem, ze nevim asi uplne jak casto abych to zase neprehnal, jak s pauzama mezi cviky. Jsem po operaci zad, tak aby co nejmene trpely. Viděl bych to viz nize, co vy na to? Diky za rady.

    - Kliky
    - Drepy (s vyskokem asi radsi ne)
    - Twist
    - Superman
    - Plank
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FRENNET: stáhni si apku na tabatu, tam si to lehce nastavíš .)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    CMLKA: aha, no tak ja to skoukla na ticho, hudba je no, ehm....neee, neda se. Vidim reseni: cvicit v jine hudbe a najit aplikaci, ktera ti odpocita tech 30vterin a kouknout po uplynuti casu zmenit cvik, dle ni. Po case uz vis co je po cem a nemusis to poslouchat vubec.
    Proklikala jsem to cele a uz od pohledu to vypada pekne narocne. Celkem se tesim :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    CMLKA: taaaaaak :) ta hudba se neda
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FRENNET: no já si spis okoukavam cviky, který neznam a pak si to dle sebe různé kombinuju se cílovým treninkem, ale jako klidne bych nejaky ty cviceni dala komplet tak, jak to je, ma i cviceni na komplet telo
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    FRENNET: mamji hozenou do oblibenejch....mozna taky zkusim, dobry je, ze nemluvi ;) odrazuje me vyber hudby, ale tim ze nemluvi to vlastne muzu dat bez zvuku :))
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ATARKA: mas tip jak to skombinovat? To P90x bylo tak komplexni, ze mi je lito, ze na to nemam cas.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Me přijde dobrý tohle, když není času nazbyt

    Https://m.youtube.com/results?search_query=cvicte+so+zuzanou
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    CMLKA: ted jsem nasla toto: https://www.youtube.com/watch?v=UItWltVZZmE
    laka mne to zkusit. Svoje P90X, kdy potrebujes kazdej den od 45 min az po 1:30 je moc. Tak jsem hledala neco kratsiho, ale ucinejsiho, tohle vypada dobre.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    CMLKA: tak sem podle ni vyzkousela jedno cviceni a je docela fajn, zase novy napady:)
    docela uz mam peknou sbirku na disku :D

    jinak dneska sem zkusila fitify, trochu dalo zabrat dostat to na PC, ale celkem se mi to libi jak to maji udealny
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Mam dalsi dobrej zdroj cvicrni Mad Fit
    MadFit - YouTube
    https://www.youtube.com/channel/UCpQ34afVgk8cRQBjSJ1xuJQ
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    tak sem dneska zkusila to cardio pro lemry a za me dobry, zpotila jsem se, da se tam misto chozeni behat na miste a pribrat si cinky, hlavne to nezacnu po 5 minutach nenavidet... takze tip na in home cardio a koukam, ze toho tam ma spoustu
    https://youtube.com/c/BodyProjectchallenge
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KRISKA: tím si mi připomněla ještě fitshaker.sk jejich novoroční výzva je taky docela fajn
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam