• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: [bitcoin jednou opusti ]
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: jo vim, prodaval si, kdyz byl btc za 400$ cca. tou doubou uz sme vedli dlouhe diskuse v btc auditku, kde jsem snil o tom, jak bitcoin jenom opusti hipisacke garaze a vstoupi na wallstreet, stejne jako to udelal samotny internet :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: ok, ale já do BTC investoval v roce 2012 500 Kč a v roce 2013 200 Kč do použitého mineru. A víš, o kolik 1000% se mi tahle počáteční investice zhodnotila? :-))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: promin, i muj hloupy detinsky blogysek uz par let umi byt pristupny pres ipv6...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: covece to nevim, ja prodaval kvuli novemu bytu pres smenarnu a nikoho jsem nehledal. o my novotou vonici bitcoiny byl celkem rychlej zajem :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: vedoucí TO Pirátů si o IPv6 myslí to samé, co já před 10 lety. Ostatně IPv6 je jako jaderná fúze... rozšíření IPv6 je neustále 30 let v budoucnu...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: nevim v jaky realite zijes, ale linux uz davno underground neni.. bezi v kazdy lednicce, televizi, wifi routeru nebo dokonce telefonu s androidem. a umi dokonce i ipv6. umi uz ipv6 piratsky webik?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: no musíš najít vždycky někoho hloupějšího, komu to prodáš. v případě mě a BTC to byl nejspíš někdo v tvém okolí, kdo koupil a od něj si to možná koupil ty :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: dobře, ale přijatelná aplikace pro linux je maximálně těžba kryptoměn. kdyby měly být IT systémy veřejné správy postavené na opensource, jednoho dne, tak už linux nebude underground a bude to špatně a vůbec, byl by to podezřelý kryptokomunismus a neomarxismus a tohleto všechno
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: jo, kdo nakoupil doge tak pred rokem, tak ted si kupuje lambo :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: nejsem zahorkly linuxak, jsem nadseny linuxak uz pres 22let, kdy mi nesmi windows do pocitace. jsem v praci jediny linuxak a sitar a jak rikam, mymu sefovi se clovek se zkusenostmi a praxi jako sem ja hodi :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: fajn, takže ty jsi vlastně zahořklý linuxák, kterému by se otevřela spousta příležitostí, kdyby veřejný sektor začal dělat výběrová řízení, kde by kritériem bylo postavit něco na bázi open source a free software. Rozhodně víc příležitostí, než kdyby vyhrála TOPka a Kalousek, který o Linuxu nikdy nejspíš ani neslyšel a kdyby slyšel, tak by to zařadil do škatulky neomarxismus a komunismus.

    Ale prostě si Piráty nezaložil ty, takže je to nějaká podezřelá pitomost. Sice kdybys všechnu tu energii, kterou si vynaložil na trolling proti Pirátům vynaložil na spolupráci s nima, tak by to dávalo asi větší smysl, než kdybych já těžil kryptoměny... ale nic ti nebrání tvrdit opak.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: a vis ze docela jo, dela v korporatu a jeji kolegove v kryptu jedou. navic jsem na jeji kolegy udelal dojem s linuxem, oni pouzivaji takovy ty ubuntu, ale ja je prekvapil gentoockem :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: teď si konečně uhodil hřebík na hlavičku!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: rozumim, proste nebyt tebe, tak by Bartos piratskou partaj nevybudoval. Jsi proste takovy piratsky Jara Cimrman :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: no tak určitě na tvojí pětatřicítku dělá velký dojem tvoje tvrdá práce v oboru kryptoměn :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: hele vis co, v padesati uz ma mit clovek zajisteny bydleni, vybudovany penezovody a srovnany priority. no a navic takova sedmatricitka uz vi, co chce od zivota a povetsinou ma i vlastni hypoteku. aspon teda soudim podle svy petatricitky...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: open source jsem k českým Pirátům přinesl já (s trochu nadsázky) - Falkvinge podle mě vůbec ani nevěděl, že nějaký open source existuje :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: pochop, ale mě je skoro padesát, já bych potřeboval balit tak možná sedmatřicítky :-) na ty nevím, jestli udělá dojem ZP, spíš pravidelná výplata, ze které se našetří i na dovolenou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam