• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MAKROUSEK: hele, mě to nevysvětluj, já tu stranu spoluzaložil :-) Trend nebýt alternativní opoziční pidi stranou, ale pokusit se OF 2.0, existuje už asi 5 let. Já tomu nejdřív odporoval, ale pak se s tím smířil. Ve společnosti poptávka po něčem takovém je a když to nevznikne autenticky, objeví se nějaké "ANO".

    Já bych na to šel jinak, s humorem a rovnou bych řekl "vážení covidioti, fakt potřebujeme vaše hlasy". Jenže tenhle humor si právě catch-all party už dovolit nemůže...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    XCHAOS: Tohle rozhodnuti ovsem melo prijit pred nekolika lety, ze se z levicovych piratu stane Big Tent. Mesic pred volbama tomu neveri nikdo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: strasny zvasty. dava ti to vubec smysl?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: hele, ty úplně legální praktiko... v boji s kleptokracií je dobrná krádež billboardu na půl dne podle mě trochu jako ta krádež rohlíku za nouzového stavu. Ale ok, jestli do seznamu svých úchylek chceš přidat i právní pozitivismus...

    Jestli chceš do někoho kopat, tak do Dostála se schodneme. Mě prostě tohle lovení v kalných vodách nesedí, ale pravda je, že skoro všechny strany se snaží oslovit nerozhodnuté covidioty, Piráti hlavně ty mladistvé. V boji o to, jestli se podaří koalicím prorazit 51% je povolené všechno, a tohle je evidentně snaha mít v rukou nějakou kartu i proti lidem, co pošilhávají po Volném bloku, Svobodných, apod.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: id LINSOS není člověk, především. To jsi ty :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: simte a odkud beres, ze to nejak souvisi? :-) Sam si uz kdysi priznal, ze tahle dira je bezvyznamna... a ze to hlavni forum sleduje podstatne vic lidi. A na to konto v tom hlavnim foru cpete lidem R/O - aby to nekazilo image Piratum.... jenze ono jak vidno, na kazeni image neni potreba diskuze na NYXu, to zvladaji Pirati sami vic nez uspesne :D Tak napul antivaxer, ne uplne legalni plakatky.... drive obrazky borce s lasem z divokeho zapadu... neni cas na sebereflexi "zevnitr"? :D

    Aneb sorry XCHAOSi, ale uz i ty zacinas knucet podobne, jako knuci Babis ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: hele, už máš práva zápisu do Věcí veřejných, ty influencere?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Asi tady někomu smažu klub, pokud se na ty minusky v hlavním fóru České Pirátské strany nevyserete...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    [facepalm emotikon] xchaos blaboli blaboly :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: jenze piratska transparentnost failuje i na cinnostech, co maj primo Pirati v gesci... to koalici neokecas :)
    10%? A zdroj konecne uvedes? :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: je to koaliční vláda (radnice). je to trochu varování před tím, jak to bude za kokalice se Spolu, to je fakt. Ale pořád mi to přijde lepší, než Babiš.

    Jsi schopen potvrdit nebo vyvrátit, že IT oddělení na Magistrátu má teď 10% rozpočet jako za Krnáčové/ANO? (já totiž nevím - někdo to říkal, ale nevím)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: no jo - protoze naivne veris, ze Pirati jsou maximalne transparentni... a vubec si neoverujes realitu, jak to funguje doopravdy pod jejich vladou :D Stejne jako sis v pripade Dostala vlastne vubec neoveril, co je ten typek zac.... stejne jako nikdo nezkouma, co jisti pirat Krch dela na magistratu pri zadavani zakazek :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: hele, o tom zmizení rozklikávacího rozpočtu slyším prvně.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: mylis se chlapce, ja nemam zadny problem... ja se bavim :-) Mimocodem, tu poznamku o tom, ze z magistratniho webu po nastupu Piratu zmizel rozklikavaci rozpocet jsi taky nejak vymlcel... :D Jestli ona cela ta "vnitrni demokracie" a "hra na transparentnost" v realu neni jen placebo, kterym se Pirati snazej ulovit naivni volice... :D V duchu hesla "kdyz ptacka lapaji, hezky mu zpivaji".... v Praze jsou si Pirati hodne jisti v kramflecich a pak uz na nejakou transparentnost kali bilej tesak, zejo :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: ty máš zase problémy s vnitřně demokratickou stranou, co...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    A at se vratime k tematu ... diskuze v [Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu ] je samozrejme zabavna :D Kterak zarputili stoupenci Piratu krecovite obhajuji preslapy v preferencich upadajichch Piratu... :D Je fajn, ze tohle zindexuje i Google... :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: pokud vim, uz pres deset let to mate jako firmu... a i ta fotka obsahuje logo firmy... svadet to na sousedskou sit je tak trosku trapny ;-) Ostatne, ty nalepky s logem taky nebyly zadarmo... takze znovu, fakt se chces vymlouvat, ze jste nemeli na par kabliku? :D
    XCHAOS: a to jsme zpet u toho, ze sis svym podnikanim nedokazal ani vydelat na odpovidajici techniku... ale tim spis je divny, ze ti to moc nesype, kdyz v realu pouzivas ty nejlevnejsi "socka" reseni :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (a technik u sebe většinou má pár kusů nějaké univerzální délky, ne že by s sebou vozil celý sklad všech délek... prostě řešíš tu věci, které jsou bezpředmětné. mohl bys rejpat do podstatnějších věcí, že např. z rozpočtových důvodů jsme až poměrně nedávno nahradili změti poe adaptérů na APčkách manageovanými PoE switchi, protože ty historicky bývaly hrozně drahé....)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: prostě jsme nebudovali tu sousedskou síť tak, že si nejdřív nakoupíme na sklad všechny možný dýlky patchkabelů. je to divný, ale já jsem ani nebyl síťař. ta síť se spíš připojovala k mý bráně, protože na ní byl net. budovali jí různý lidi v různých domech různě, od velmi vzorných rozvodů po naprostý punk. teprve později se to konsolidovalo.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: opravdu tu chces verejne fnukat nad tim, ze polozky v cene v radu par desetikorun mely nejaky zasadni vliv na vas firemni rozpocet? :D
    XCHAOS: no pokud se tvaris, ze v dosovskem exaci nemuze byt zadny bezpecnostni problem... tak radeji mlc... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam