• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: ja ji otevrel tak level 20+
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ty buildy tak resit nemusite, respec zas tak narocny nebyl. Jinak klidne bych byl i pro zvyseni level capu, nemusi to byt takovy extrem jako 250 ale ted jsem zkousel level se 100 a je to fajn. A jeste z modu urcite bych byl pro mod ktery odstranuje hodne restrikci pri staveni protoze umoznuje o hodne zajimavejsi stavby.Take mam vyzkouseno a je skvely.

    Jinak na zaheslovanem serveru nevidim s komunitnim sdilenim a ani tim pvp problem. Pokud to bude proste jen nyx a friends a vsichni se budou umet chovat bude to bezva a umozni lepsi spolupraci.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a z některejch bossů padají skeleton key a taky jsem ještě nepřišel k čemu jsou.

    Truhly jsou asi na max level.
    DIOM
    DIOM --- ---
    btw. v tom jezírku u velkýho krokodýla je skála a pod ní leží kovová truhla..už několikrát jsem se jí pokoušel otevřít, ale vždycky jsem odešel s nepořízenou, s tím že jsem příliš nízký level.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: já dávám strašně moc do muly, abych unesl, ale hodně mi pak chyběj životy... :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    znova spoustim, checknete blok pro novou adresu, tak uz se snad nebude menit
    JCD
    JCD --- ---
    nejake tipy na buildy?
    Conan Exiles Character Planner
    http://conanexil.es/character.html#1:15:10:35:0:30:20:20:::::::::::::::
    ja vetsinou skoncim takto, zadny bijec, rikam tomu True Survivor build

    strength 15
    agility 10 kvuli sprintu
    vitality 35 aby se dalo snadno boostnout na 40 gearem
    grit 30
    encumb 20
    survival 20 (vic surobin za kratsi cas/min opravovani toolu)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Pvp asi zatim necham zapnute, ale pokud by to byl problem tak to vypnu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jako pokud budem hrat jen my a budem mit nejake gentlemans aggreement. Pripadne budem ve stejnem klanu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: taky mam postaveno u toho krokodyla :-D Barak pres reku, hned vedle je svah plny kamenaku a nad tim camp kostlivcu a corrupted dira.
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: jo, nemám s tím problém..jen jsem chtěl vědět, jak to v praxi funguje :)
    JCD
    JCD --- ---
    DIOM: vzdyt je to v poradku ze ti to muze odnest, v realu taky neni nic pribite :)
    Na serveru se da nejak myslim nastavit aby vse bylo vsech, ale zamykani kontejneru ne?

    V nejhorsim postavis treasury room a das na ni ceduli "NESAHAT!!!!11!1!!!!!" to kazdej pochopi ;)
    JCD
    JCD --- ---
    btw Pro tip... ;)

    asi vsichni mate early access, to dava Conan's royal armor pro easy start. Na netu se da sehnat za par korun seriovy cislo na DLC Conan's Atlantean Sword. Mec s dmg 30 co se da vykraftit v inventari z ironu. Byt loser je pak mnohem veselejsi a navic ma clovek pocit ze to ma komplet :)
    JCD
    JCD --- ---
    pekna hacienda, ja mam rozestaveny hrad v horach primo mezi Skittering Cavern a Tower of the Bat
    spoustu zeleza, hedvabi, uhli kousek na vychod, brimstone v jeskynni 5 minut na vychod a primo u baraku expy z rocknosu....vubec kolem te reky je spoustu dobrych mist po cele jeji delce az na sever do travnate oblasti


    DIOM
    DIOM --- ---
    VIRIK: to je soukromej bejvák toho kámoše :)

    my máme stodolu tady

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DIOM: to vím kde je, tam je hodně brimstone naopak na jihu, je tam jeskyně s lidma a brimstone je v ní strašně moc. Asi jevíc easy přístup k němu.
    DIOM
    DIOM --- ---
    kamarádův hrádek





    DIOM
    DIOM --- ---
    VIRIK: takže když si nechám suroviny dejme tomu v peci, tak mi je může kdokoliv odnést?

    VIRIK: teď máme postaveno u té malé oázy s bossem-krokodýlem a jsme s tím místem spokojený..na železo relativně kousek na sever, kamení a dřeva kopec spousta všude okolo..jeskyně s pavouky relativně na dostřel
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: nojo, promiň, já si blbě pamatuju jména :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: *brimstone :)

    A zatim se nikdo nevyjadril ze by se chtel pridat :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam