• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ILLUZE: co jsem tak koukala, na stejných stránkách je i další makový koláč bez mouky: https://www.welifttogether.com/nadychany-makovy-kolac. Jen by mě zajímalo, jestli líp funguje ten se sněhem z bílků, nebo ten s jedlou sodou. Kdysi jsem makový koláč dělala (tedy ten byl i s trochou mouky), a nějak nevyšel dobře, byl takový moc "spláclý", divný.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Nevím, co je to za blog, jen si potřebuji rychle odložit recept :) https://www.welifttogether.com/makovy-kolac-bez-muky
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Poslední domácí jídlo před odvolenou. Losos pečený na másle s česnekem a bylinama, rajčatový salát s bazalkou, okurkový klasický, se sladidlem. Přílohy - brambory pro chlapa, cuketové nudle a mrkva na másle. Riesling.

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Saksuka s krevatami, ktere nam zustaly z predesleho nejakeho jidla - spusta rajcat a paprik, uzena mleta paprika, vejce, krevety
    Image and video hosting by TinyPic
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    tunakovy cevich - tunak, limetkova stava, stava z pomerance, cibule, chilli, koriandr, sul, pepr
    Image and video hosting by TinyPic
    FADO
    FADO --- ---
    JAJITA: taky uz mam druhou z Lidlu, prvni uz byla takova opotrebovana, tak jsem koupil prakticku tu stejnou a jsem s ni opravdu spokojeny:)
    FADO
    FADO --- ---
    IKARIE: uplne jednoduse. Cca 20 min 160C a potom cca 10 min na 190C. Nekdy to i pre opecenim pokapu troskou oliv. olejem, ma to pak lepsi “kurcicku” :)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    IKARIE: ač nejsem fado, i mě zajímaly před časem, i zakoupila jsem horkovzdušnou fritézu v lidlu a staly jsme se kamarádkami hned ;)

    IKARIE
    IKARIE --- ---
    FADO: ty brambory fritovany bez oleje me zajimaj :)
    FADO
    FADO --- ---
    první "vlašťovka", snad neurazí :)
    Losos, čerstvé bylinky ze zahrádky, grilovana zelenina, brambory v horkovzdusne friteze bez oleje a rajcatovy salat (taky domácí :) )

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Kuřecí stir-fry se zeleninou na asijský způsob.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Sice dnes není 25. listopadu, tedy Den polévky gazpacho, ale kdy jindy by měla přijít na stůl, než v tomto vedru. :-)

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Když mne honí mlsná. Rozmixovaná sušená rajčata s mrkví na chlebu drPopov

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vedro si žádá studenej oběd.
    Pomalu pečené koleno, tzatziki, syrová řepa s křenem, zelný salát s křenem a trochou kopru, ajvar a nakládaná zelenina.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Téma "co furt s tím masem z vývaru". Masitá hovězí žebra 26 hodin v Crock Potu. Trhané hovězí s čerstvým česnekem a špenát. Maďarský Irsai Olivér.

    SARGO
    SARGO --- ---
    KEMENTARI: Děsný, poslintala jsem si polštář. Takovéhle fotky s varováním! :-D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Božská Harira. Něco tak dobrého... Překvapivě nejlepší jídlo v tomhle parnu, i když se z ní prostě člověk opotí. A nostalgická vzpomínka na Maroko. Díky muži za dokonalý oběd
    recept https://tasteofmaroc.com/moroccan-harira-soup-recipe/#recipe
    my to měli s hovězími nudličkami

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Restované kousky růžového pstruha, smetanové fazolové lusky s žampionama, brambory, salát a sklenka Mülerky.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Letní bramboračka s hřibama.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    some like it rare :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam