• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VENIKA: jj, doma
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    VENIKA: On to teda ma doma, to asi myslis, taky jsem to videla u nej na instagramu.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    KASUMI: Nekdo tu, myslim, psal, ze to v gastroprovozech maji prekvapive casto.
    Ja nad tim sem tam zauvazuju, ale ta cena mi prijde proste silena.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    IKARIE: aktualne 35
    Pořiďte si Thermomix ®
    https://thermomix.vorwerk.cz/poridte-si-thermomix-r/

    IKARIE
    IKARIE --- ---
    KASUMI: jeste za vic. ja to dostala jako prekvapko, kdyz sem to dostala tak sem myslela, ze me jebne - z mnoha duvodu, nejen, kvuli tomu, kolik to stoji, pak ze nemam rada tyhle multilevel produkty, pak ze to se mnou nekonzultoval .. (i sem to tu nekde na nyxu resila, protoze jsem realne uvazovala, ze to muzi hodim na hlavu at to vrati). no nicmene, dva roky to pouzivam nekolikrat denne, opravdu mi to usetri spoustu casu, uz v tom pomalu varim i vejce a brambory :D a doma jsem - ac nerada - musela priznat, ze to je fakt dobry.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    IKARIE: ro je ta silena vec za 30 tisic ci kolik, ze?

    ja chtela termomix proto, abych mohla delat skvele kremy, ale kvuli tomu jsem za to ty prachy davat nechtela
    ale koukam, ze to ma i premek forejt a kamoska si to dost pochvaluje..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    IKARIE: husty!
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    IKARIE: tak ja mam na bozene krouhaci nastavec, ale prave sem si vubec nedovedla predstavit, jak do toho nacpat rajce a papriku, aby z toho vypadl sopakoidni tvar. Teda obecne predstava rajcete v nejakym krouhaci me zarazila. Taky s tim nemam problem nakrajet, muz ho nemusi a v mnozstvi pro sebe a syna je nuz dostacujici:-)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    SHUKI: zrovna sopak jsem si nebyla lina nakrajet nikdy, ale super je to u zeleniny, ktere vyzaduji krajeni najemno nebo strouhalni (cerstva brokolice, kvetak, mrkev na milion zkusobu, celer, cerstve zeli) - proste veci se kteryma se mi nechtelo drbat. a u thermomixu je vyhoda i to cisteni - nemusim skladat zadny nastavce a pak to slozite myt (pozor, nejsem zadny prodejce, jen spokojeny uzivatel :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PABLITOS: co ti je do toho, jak se já jím brokolici?
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    IKARIE: dik, to vypada dobre.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    SHUKI: Thermomix, zadny nastavce to nema, ma to jen jednu univerzalni mixovaci nadobu. je teda vic na jemno, nez kdyz si to krajim sama, ale osobne mi to neva, zhruba takto



    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    MAR_TINA: Ta brokolice je rozvařená. Příště doporučuji vařit na páře cca 10min.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MAR_TINA: vyfiletovanej jím jen grep a pomelo, mandarinky jsou v pohodě, ale dodnes považuju za největší důkaz maminčiny lásky ke mně, když mi loupala filátka z grepů a taky slupičky z čerstvých vlašských ořechů :))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dip je cottage a sladká čili omáčka. Mrkev a brokolice jsou povařené v hrnci s těstovinami pro muže pomocí cedníkové lžíce, geniální to věc.

    SHUKI
    SHUKI --- ---
    IKARIE: do jakyho robota/nastavce davas zeleninu na sopak? To si nedovedu predstavit a dost me to zajima:-) dik.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jednou jsem dala kamarádovi jako tajného Ježíška mísu oloupaných pomerančů. bylo to peklo ale vypadal hodně šťastné. :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    jeste k zeleninovemu tematu - my jime zeleniny obecne hodne, ale spotreba se jeste zvysila s porizenim vykonneho kuchynskeho robota, se kterym mam milion salatu (sopak, coleslaw, mrkvovy apod) hotovych v radu jednotek minut - jen omeju, prip. oloupu, pokrajim na tretiny a hazim do pristroje.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Tak náročná nejsu. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GEISHA: já jim jenom vyfiletovaný, takže grep a obří pomeranč. Mandarinky nikdo takto neodblani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam