• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SARAJ: ze sekce 'necerstvych' surovin by mohli mít základní slušnej vyber u modryho slona (nakonec mají i pastovany směsi koření do tohoto typu polivek pěkně podle druhu)). mají sušený koření typu kafrovy list a možná nakej základ cerstvejch v lednici dle situace (možná citronová tráva, posvátná bazalka). (nevybavuju si, jestli je ve vinohradský pobočce lednice))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já si dneska upekl kus plecka...

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Symfonie chutí ,-)
    Kuře z domácího chovu naložené ve směsi s javorovým sirupem a brambory s česnekem a chilli ❤️

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krůtí kapsa plněná slaninou, olivami, bazalkou a sušenými rajčaty na salátu z červené čočky, koriandr k tomu pasoval.
    Polévka -hodně smetanový krém z pečených batátů, mrkve a trochy hokkaida se zázvorem. Vsyp jsou restované nudle ze slaniny a italské dušené šunky.



    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Fotka mizerná, neumím fotit jídlo, ale včerejší oběd byl fajn - tuňák podle Pauluse :))
    Steak z tuňáka se středozemní zeleninou | Kuchyně Lidlu
    https://kuchynelidlu.cz/product/steak-z-tunaka-se-stredozemni-zeleninou

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Nedělní snídaně.

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Mate nekdo vymazleny recept na tom yum, prosim? A kdyby i doporuceni, kam pro suroviny v Praze, tak budu rada. Predpokladam Sapa..
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Právě tu voní ,-)
    Olivové tyčky.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Hovězí veverka na mrkvi s hráškem, dnes nebyl čas na složitý vaření.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Německá inspirace.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční ryba - lososvé nugety a pyré z pečené zeleniny.

    MEZZANA
    MEZZANA --- ---
    Sušenky s čokoládou a kynuté buchty s domácími povidly a makovou náplní.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Hororová polívka z červené řepy, fenyklu a kozího sýru.

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BAAL: Btw. my k tomu delame v troube peceny batatovy hranolky, velmi doporucuju (Gordon kasi z tehoz). A manzelku ted napadlo, ze by k tomu moh bejt dobrej kuskus.
    BAAL
    BAAL --- ---
    SAMOUT: Jo, jsou tam pro mě prozření, podobě jak minule s tím curry, pro zkušené kuchaře je to captain obvious. Že má smysl to maso udělat do hněda a nechat ho trochu se chytit na pánev. Možná se jednou ty omáčky naučím:-)) Viz tady Jamie, který to nechá chytit fakt mocně.

    Jamie's Easy Slow-cooked Beef Stew
    https://www.youtube.com/watch?v=qOIHZpKyzMs

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BAAL: Uz jsem to tu psal, a napisu to znova - Ultimate home cooking / cookery course jsou opravdu ultimatni kucharky, fakt extremne povedeny knihy. Akorat my k tomuhle jidlu nedelame tu salsu, manzelce nechutna. Whatever.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Perfect Slow-Cooked Beef | Gordon Ramsay
    http://www.youtube.com/watch?v=pCDPSRDHIyg


    Pustil jsem se do ragu podle Gordona v crockpotu.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MUTHA: diky za inspiraci. Palacinku jsem zkusil v nedeli a byla super :)
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    Kimchi palacinka buchimgae a marinovana okurka oi muchim. Tu palacinku musim jeste doladit, jak kimchi pusti stavu, tak neni krupava jak bych chtel, ale ta okurka de hned mezi oblibeny recepty

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Bramborák :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam