• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    KOC256: Podle mnozstvi konzerva sekanejch rajcat nebo dve (pripadne passata, ale ja mam rada, kdyz to ma nejaky zbytky struktury), kydnout do zapejkaci misy, do toho sul, pepr, cesnek cely strouzky jen klepnuty nozem v ramci odslupkovani, dobry bily vino, trochu trinovyho cukru, tymian, rozmaryn, dle chuti. Delam vse od oka. Dat prohrejvat do trouby. Kytu na platky, rozklepnout, posolit, popeprit, zatahnout zprudka na trose oleje. Vlozit do misy k rajcatum tak, aby bylo maso vicemene ponoreny. Priklopeny na cca 150°C pect do zmeknuti masa, dle potreby pak jeste odkrejt pro redukci tekutin.
    N_I
    N_I --- ---
    rád vařím pro kolegy, dlouhou dobu to nešlo tak jsme si to dnes vynahradili...

    domácí míchaná vajíčka, slanina, chleba z praktiky, jarní cibulka, slivovice s rakytníkem



    tom yam kung opět s chlebem



    / cena menu pro kolegy 90 Kč za snídani i oběd, snídaně cca. 25min, oběd 30min /
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATHEA:
    nějaký recept/postup na to pečení na rajčatech?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Pardon za nevzhledne foto (prilis velky hlad), ale za me genialni kombinace - pecena veprova plec na rajcetech, bilem vine, cesneku a bylinkach, jako priloha beluga jen prohrata na masle. Se stouchanejma bramborama to maka taky suprove, ale je s nima vetsi srani :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zbytek jelena, dnes v jiné společnosti.

    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    MAR_TINA: mužem si dát recept prosím? Či odkaz? Děkuji
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA: No to je hezoučký :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Hovězí ragú

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MORRELLI: Děkuju!
    Jo, v kuchyni čas trávím, baví mě to. Ale jiné aktivity to neohrožuje. :-)
    WRKB
    WRKB --- ---
    Dobro 3 (sušené švestky, mák, kokos, javorový sirup)

    MORRELLI
    MORRELLI --- ---
    KOCHANSKA_CH: zvládneš mimo vaření i něco jiného? Asi bys mela vařit i na kšeft. Bydlet poblíž, tak se registruji k odběrům . Vypadá to perfektně, ostatně jako vše co sem dáváš.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Bolonske ragu se špagetovou dýni. Co jsem ji poznala, ji miluji.



    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Telecí na houbách

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Hřbet jelena Větrníka naložený v divokém koření a kefíru v minutkové úpravě, omáčka z kořenovky a brusinek máčených v koňaku, jalovec nechyběl, opečená mozzarelová "buchta" a borůvky s brusinkama svařené v rumu. V záběru není sklenka Merlotu, pasoval k pokrmu.

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Ranní omeleta.

    N_I
    N_I --- ---

    uzené kachní prso od nováka z nuslí, červená čočka na kyselo, omáčka z marmelády a vína...
    /cena porce cca 65Kč, doba pro uvaření max. 30min./

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOCHANSKA_CH:
    já teda původně myslel že ta fotka s rybou je tvoje... A chtěl jsem na to napsat něco vtipného, ale pak nebyl čas... Ale ten hermoš mě zklamal! ;-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Bezmasý pátek. Grilovaný hermelím a oštiepok, pečené řepy a šalotky, česnekový dip a balsamico crema.

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Pečená pražma na cibuli, citronu a másle, k tomu černá čočka se zázvorem, cibulkou a česnekem a trochou kari.


    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ACIDQA: Rec je o BUN bo nam bo :-). Ryzovy nudle jsou proste imho vyrazne kluzci nez evropsky psenicky, asi toma co delats obsahem skrobu, nebo cert vi cim. Ale uz jsme si to s Kasumi vysvetlili v poste.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam