• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRKODLAKKratom - Mytragina speciosa
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    PETUS: No nenasel jsem na to vyzkumy, jen teorie o vazodilataci takze je to spis subjektivni zkusenost moje a ostatnich, ze se mi na tom lip delaji sporty typu beh, surf, skate, brusle, MMA. Byvala pritelkyne na kratomu behala rekordy atd. Kazdopadne je to pro me svatecni a jedu ty svoje mini davky, ne ze bych sypal pred kazdym treninkem. Ale ted si tu zrovna micham a jdu surfovat :D proste se mi lip dycha, vic vydrzim, lepsi flow..
    VEX
    VEX --- ---
    BBAN4N: máš ten eshop ještě?
    PETUS
    PETUS --- ---
    BBAN4N: Zajímalo by mě, v čem vnímáš osobní přínos kratomu pro aerobní sporty/aktivity? Případně který druh používáš (tipoval bych white vein?) a jakou gramáž?

    Já se snažím najít nějaký efekt, ale v této oblasti nic moc nepociťuju – možná v těch kombinacích co zmiňuješ to může být znatelnější :) Díky.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Tak Kratom v Ekvadoru moc nejede, v Mexiku to bylo easy, ale nakej jsem sehnal pres net. Moje oblibeny kombo pred surfem kratom + kafe/ nebo kakao jsem obohatil jeste o koku a je to fajn. Koka je prijemna vec. Btw. koks levnej jako prase, ale to nejedu, nechci podporovat to zlo kolem toho. Chtel bych tu v budoucnu castecne nebo uplne zit, urcite bych zasadil kratom, podle me by tu rostl hezky..
    Kratom na aerobni sporty typu surf fakt nema chybu. Konec hlaseni.
    RSZ
    RSZ --- ---
    Vláda chce v Česku dočasně zakázat prodej produktů s HHC - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/valek-pristi-tyden-vlade-predlozi-zarazeni-hhc-na-seznam-zak/r~e3d6073ec5e511eebd640cc47ab5f122/


    Vláda se ve středu shodla na zařazení HHC i některých jiných substancí na seznam zakázaných látek.

    dělal bych zásoby:)
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    SCHWAB: Mel jsem v planu na tom zacit delat tady v Ekvadoru, ale ukradli mi tu novej notebook co jsem si bral prave na praci a tvorbu obsahu o rostlinach. Takze casem :-)
    Ted mam na mysli stejne vic psani o kaktusu, houbach, ayahuasce a zazitcich z latinsky Ameriky, ale aspon na tom blogu kde to bude se pracuje.
    Tyvoe to je odpoved tak typicka pro jizni Ameriku "jsem okradenej, ale pohoda nekdy to bude" :D
    Ukradli mi i moje bylinky, kavu kavu, tongkat ali, epickej kratom co jsem mel na surfing a ceremonialni kakao, ale nouzi rozhodne netrpim :-) Dava to tu solidni vibes.. Pritomnost..
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    BBAN4N: dokopal?
    B42
    B42 --- ---
    zkousel jsem zamichat do Many; spis nedoporucuju
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    ne ale do špenátu nebo pistáciové zmrzky by se asi hodil ;)
    STUPID_141
    STUPID_141 --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: dorazilo asi po 4 dnech, materiál imho ok
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    MATT: prodávaj I liquid ...
    MATT
    MATT --- ---
    Kamoš vyprávěl, že mu někdo dal pokouřit kratom z vape penu, ale co jsem v rychlosti googlil, tak mi přijde, jestli to spíš nebylo HHC z "kratom shopu". Můžete mi moji domněnku potvrdit či vyvrátit?
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    RSZ: Dneska zrovna resime toto tema na FB v e-shop skupine. Ze si lidi nechodi pro dobirky. Me samotnyho tohle fakt sere (mam e-shop) , ze si lidi neco objednaji jen kvuli dopaminu z nakupu a nedojdou proto a pak maj dementni vymluvu. Tim chci rict, ze platba predem nevypovida tolik o tom, zda je e-shop duveryhodnej :-) Zaroven chapu jak uvazuje zakaznik, kor kdyz jde o prvni nakup 😉
    RSZ
    RSZ --- ---
    Platba jen předem, je to ok eshop?
    XARGH
    XARGH --- ---
    WTK: fér nabídka 😉

    Nesloží se pár Pražských idecek?
    Hlaste se v poště do 10.
    WTK
    WTK --- ---
    STICKYGREEN: jj super green tam maji asi nejlepsi
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    WTK: Doporučuji Super Green nebo Green Spirit
    WTK
    WTK --- ---
    prej ze nejlepsikratom.cz slavi treti vyroci a tak mezi 8-10.12. davaj akci na vsechny kilovy baleni za 1490
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Kecam vlastně dva:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam