• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Ty freeplay titani
    KID_MCHUTT: Na GM2 nemam. Oneshotuji me i obyc moby
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    on byl dneska nějakej micropatch na serveru? Najednou mám ve městě mnohem víc lidí aniž bych měnil nastavení grafiky a celkově mám pocit, že se to hýbe svižněji při loadech
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Vikendovej Event?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: a GM2 ne?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Abych se priznal tak jsem to od WRATA: nepustil. Nejak nemam vubec silu farmit GM 1 dal protoze uz je to relativni zivacka a ale extremne repetetivni. Ani ten vikendovej event me nezlakal. Doufam ze az dneska dorazim domu tak na to fakt budu mit chut.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: já to mám snad někam přesměrované (ale nejsem si jistý, někde jsem to přesměrovával někam, ale jestli to bylo v tomhle overlay nebo v jiném, Nejmenovaný ví...)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: na českém win10 se ta složka pak jmenuje zachycení.
    Výhoda oproti jiným je ta, že zachytí skutečný obraz, teda že na 2K mám třeba plnohodnotná png o velikosti 7,2 MB – ty jsem pak zmenšoval a dával do klubu GameShots. Třeba u steam mi to u některých engine obraz rozmazávalo hodně, případně to mělo fakt divné hrany, jak to asi fakt nebylo kamarád s některým druhem vyhlazování u některých engine, ale tady mi to fakt seká krásný obrázky v plnohodnotným RGB.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: to leda, no, to mě nenaprdlo
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    A když hrajete na xbox controleru jako já, stačí zmáčknout to vleiké svítící X-ko. A objeví se nabídka a tam i screen, záznam videa a podobně.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: no jistě, na w10 to má automaticky overlay Xbox Live. Alt+windows(nebo ctrl, teď si nevzpomenu sedím u mac) + printscreen = udělá automaticky screen, případně vyvolat nabídku wokna + D.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    blbej dotaz - přišli jste někdo na to, jak na PC dělat screenshoty bez nutnost zapnutého overlaye z ovladačů?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: tu diskotéku jsem tam x-krát, spadlo to jednou a znova mě to do ní připojilo bez problémů, takže za mě toprí
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    mně to spadlo jen jednou před sobotním day2 patchem, pak už to drželo, ať se na monitoru dělo cokoliv, a že to tam byla pak diskotéka.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: člověče ne, už před ním - hrál jsem od cca 7:30, odpoledne se pak připojil kamarád, takže jsem musel restartnout kvůli rozdílným verzím a pak to teda jednou spadlo při nějakém tužším boji, kde všecko blikalo a vybuchovalo a všelijací efektové
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Ja bych to upresnil: Po sobotnim day2 update :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jinak mě potěšilo, že až na vypadávání zvuku (2x) a jeden disconnect to celý víkend drželo jak židovská víra.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: Titani nejsou Worldeventy, to jsou roaming beasts full of loot.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: oni dost courají, svině :)
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: To se mi zdá, že nějaká místa, kde eventy byly v demu, ještě přeskakuje - třeba ancient titans spawnovali v Great Falls Canyon až za tím obrstromem, ne na tom místě vlevo od něj, kde je značka.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mozna mista World Eventu. tl;dr; vsude :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam