• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: my byli v mp :) možná je to "táhni Evropo?" :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A mame tady primetime, takze me Outriders koply ze serveru, tahni solisto, tad je to jen pro MP, nebo taj neco asi.
    A OFC je to jako vcera, uz se neprihlasim.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LOL. Právě jim zase spadly levely :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: To bych rad, ale takhle uz NYX kluby pres 10 let nefungujou :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: my ty outriders hrajeme spolu (s Koralem) a teda Anthem nebyl zdaleka takový koridor... A za to, že když člověk ustupuje, tak se instance resetne, za to by zasloužil autor pověsit za koule na hák.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: To klidně změň na Outriders (původně Anthem), aspoň ať to normálně ožije.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Hrat se porad da, "jen" zastavili vyvoj.
    KORAL
    KORAL --- ---
    No každopádně se to tu teď může zavřít. Tím, že to EA odpískalo, ztratila tahle diskuze smysl ... :(
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to asi taky. hodně dělá i profese a svět kolem...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: To je ale vekem ;-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    já už jsem nasranej celkově a furt
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: já tedy jsem spokojenej s hrama od Ubisoftu, kterej anvíc ty biowaří lidičky vysál do svých studií.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jen zopakuju, že pokud by někdo hledal BIoWare lidi, co tam ty hry dělali, tak Ubisoft, od Odyssey dál, např. i Immortals Fenyx.
    Tam mimochodem taky létáte omezeně s křídly a občas přijde bouře a někdo vám tam pořád vypráví :))) a lore příběhu je, že někdo pěknou zemi napadne chaosem... mrk mrk :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: další kapka k tomu, přestat podporovat velká studia :/
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: oficiální blog BioWare.

    Píšou tam, že potom co to první rok rozšiřovali.... ale to není pravda, první rok to nijak nerozšiřovali. Když nám to BioWare prodávalo, slíbili nám, že součástí hry budoe několik rozšíření (a ona byla už zpracována a ve fázy, kdy se na ní pracovalo.

    Pak proběhl typickej Hudson (tehdejší ředitel BioWare), kterej tohle samý udělal už u Mass Effect jedna a svým jendáním od projektu vyhnal Karpyshina a spol. Ačkoliv Anthem byl nejrychleji prodávaný hrou BioWare v dějinách, vztahy ve studiu, které mrví jejich projekty už od dob Mass Effectů se zase projevili a co půl roku se měnili čéfové oddělení a kreativci se vzájemně vyhazovali. Do toho technický oddělení, které konečně dostalo podklady pro práci s engine se taky rozštěpilo a ti co s engine už uměli odešli jinam. Před tím z už téměř horových datadisků splácli jeden Catalyst event a odešli. Zůstalo tam 30 lidí a ti pak teda slíbili, že místo slibovaných pravydelných datadisků/updatů vydají vše najednou jako Anthem Next.

    A to se nikdy nestalo.

    Jediné co se dá říct - díky všem, co to teď zase hráli, protože zjevně díky tomu EA tomu nevypne servery, ale nechá to živořit, takže ten základ hry si stále zahrajete.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    kde to našel, prosím?
    PIETA
    PIETA --- ---
    Taky mě to potom, co jsem si Anthem vyzkoušel, celkem mrzí. Tahle hra jako základ něčeho lepšího by mohla být fakt dobrá.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: hmm :(
    PIETA
    PIETA --- ---
    Anthem Next nebude.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Interceptor je teda něco! Takový šílenosti jako tripple dash, o kombech nemluvě...

    Zdá se mi to, nebo ze strongholdů chodí lidi hlavně (jenom?) tyrant mine? Všechny random strongholdy mě dotáhly tam, a do jiných mě to obvykle nenamatchuje na nikoho.
    Teda chodím na hard a nejsem ještě l.30, na jiné obtížnosti to může být jiné, nevím.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Našel jsem první masterwork! Thunderbolt of Whatshername. Hodně vtipná zbraň, hlavně proti nepřátelům, co se spoléhají na štíty.

    Taky jsem vyleveloval na 26 a mám interceptora, na toho jsem hodně zvědavej. Akorát jsem musel na 26 vylevelovat dvakrát, protože poprvý se hra rozhodla, že to neplatí, a potom, co mi slavnostně oznámila, že mám nový unlock, mě vrátila asi o třetinu levelu zpátky do 25.

    Když mám příběhy hotový, tak teď můžu dělat akorát contracty, strongholdy, freeplay, legendární mise a quickplay?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam