• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ADAMIRA: samozrejme ze tvuj pes a ne cizi...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    EATHAT: to jako sousedův pes neco posral a nějaký podivný vesnický nepsaný pravidlo ti tím pádem dává právo ho vodělat?

    doprdele na jakejch vesnicích to žijete? ve hře o trůny?
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    psi co neco zasadne posrali se u nas vzdycky vzali za stodolu a dostali kulovnici na komoru...traveni zvirat je hnus to nevis? to totiz delaj jen pokoutny zmrdi...

    za topeni kotat pet let? lol (pulka nasich prarodicu by se doted z vezeni nevyhrabala) to bejvalka mela fotra statkare a ten kdyz kocka vrhla tak aby to nemusel topit tak natah vojensky boty a normalne to resil seslapem...to teda i pro me jako pro syna myslivce bylo neco co jsem uplne nedaval...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEVIL: tak když už úplně vynechám nějakou morálku, rozdíl mezi tím zabít zvíře pro jídlo/protože mě sralo nebo whataboutismus na tema velkochovy (což je ještě horší než otrávit psa, ale porád whataboutimus):
    a) jak si sakra může dovolit sáhnout na cizí majetek na cizím pozemku?
    b) jak si může bejt jistej, že ten jed sežere ten pes/neodnese ten pes a nezabije to místo toho třeba (lidský) díte?

    Jakym buransko-statkářsko-vohnojenym argumentem na téma "městský floutci" omluví tohle?
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    co muj strejda umyslne zabil desitky kotat po tom co se na vesnici nekastrovanejm kockam narodily?
    co kvanta psu co se jedi na maso vsude po svete?
    a co prasata a kravy chovany na maso, zavreny v klecich ve vlastnich srackach? na jejichz decimaci se vsichni vesele podilime?
    co velkochovy slepic nebo takova zoo, ktera ma ruzny zvirata a podili se na zabijeni jinejch zvirat, aby ostatni zvirata mohli jist, aby se lidi mohli koukat na 'divoka' zvirata...

    zalezte vsichni do prdele. nevidite si ani na spicku nosu a budete se tady snazit kazat cloveku, co bud troli nebo se priznal k necemu co nezapada do vasi predstavy jednani se zviratkama!
    traveni psa neschvaluju, nicmene je uz mrtvej a nikdo s tim nic neudela. ale za vase kecy bych vam po tvari psi hovno s radosti rozmazal


    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    no to je skvostnej buran :D

    pravej vesničan co ví, zač je toho mimo město loket... Teda až na ten pobuřující fakt, že na vesnici štěkaj psi :)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    THEMAKARESH: ty vole, ty si fakt kus ubohýho hovna...
    MONROE
    MONROE --- ---
    "Cim vic poznavam lidi, tim mam radeji zvirata."

    Tata mel pravdu.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    THEMAKARESH: no jo, ty vole, ty si vlastně úplnej spasitel!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    THEMAKARESH: předevšim si otrávil leda pyču
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    už je to pár let ale s tím přiznáním čekal, až umře Srstka, srab :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    nerad bych tady dával člověka nad psa ale buďme rádi, že jeho sousedovi třeba pořád nebrečelo dítě :/
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    THEMAKARESH: Pokud je pravda, že si otrávil psa, protože štěkal, tak upřímně doufám, že někdo otráví tebe za to, že si ultimátní zmrd... Pokud...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH: no tak to se priznam ze jsi curak a navic nejspis lzes.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Nechal jsem děti trochu výhledovět. Trochu víc. Pro jistotu. Táta vaří... Vzaly si nůžky. A teď jedinej, kdo má u nás sestřih na krátko, je květináč s pažitkou.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Mám na nyxu platonicke lásky kterým lajkuju všechny fotky..
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    TERA79: ja sbiram obaly od nealkoholickych napoju...a vzdy si delam vystavku v kuchyni...zena to moc nemusi tak vzdy jednou za cas ji udelam radost a vyhodim to...nicmene opravdu zajimavy kousky mam schovany v krabici:D

    to ze setris na obalech pro svoje eko lokal bio nebio domaci veci je jedine dobre...taky bys to mohla nakupovat v ikei kazdej roz znova:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: vzhledem k tomu ze zvazujes, jestli problem mas, nebo ne, tak nadeji máš. Ja jsem nedavno "dekorační skleněné lahve" vyhodil. Přišlo mi, že uz to nestrikuje joy a ze dekorovat odpadkama je blbost.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    GREAT_R: Ano, ano, ano. Mám ještě naději?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: Máš strop, kdy přestaneš přidávat další? Dokázala bys kdykoliv jít a část vyhodit, abys mohle ve sklepě zaparkovat něco důležitějšího? Víš jistě, že se to ještě za tvého života všechno využije?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsem úchylná na sbírání všelijakých hezkých skleniček a láhví. Schovávám si je ve sklepě a použiju je na sirupy, chutney, omáčky, bylinky nebo bylinné soli, které vyrábím z naší sklizně a pak rozdávám jako dárky. Jsem hoarder nebo ještě ne?! (A mám báječnou sousedku, která mi je taky schovává!)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam