• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TMA
    TMA --- ---
    Je mi ze všeho tak trochu smutno.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    CYBORCA: zrovna ten mrkvovej s koriandrem je hodne podobnej tomu z Alberta. A pak je jeste dobrej kari
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LORD_DE_SEIS: že jsem uronila slinu
    KUHL
    KUHL --- ---
    CYBORCA: husty, tak to zkusim. Diky :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    KUHL: Nemela, ale mela jsem jine z Lidlu a ty se tomu Albertovskemu ani nepriblizily. :)
    KUHL
    KUHL --- ---
    CYBORCA: fakt? A co mrkvovej z lidlu, mela jsi?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nejlépe si k tomu dát kachní maso v sádle s chlebem a cibulí
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tam mi pivo taky chutná :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Já se teda přiznám, že ačkoliv nejsem pivař, tak v Baště vedle Bansetů mi chutná Kroužkův ležák a to fakt nepoznám, co je a není dobrý pivo. Já proste nemám rada piva plný bublinek nebo tak studený, že se člověk ani nenapije.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    DARKINA: zejovid :)*
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    včera večer jsem snědl komplet mega balení polomáčených sušenek a vůbec nevim, proč jsem to udělal!
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Musim se priznat, ze ma [NE7RA @ PŘIZNEJME SE...] pravdu + bych k tomu pridala jeste tu hermelinovou pomazanku, tu ma tez best of best.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Přiznávám se, že pokud někdo vyhledává Berliner Weisse s marakujou a opičí močí nebo DDH IPA s laktózou a kokosem, případně Brew Ňoumy s výtažkem z varlat Adama Matušky, tak mám sklon ho mít za přechytračelýho debílka, kterýmu pivo vlastně ani moc nechutná.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: Ok, možná jsem napruženej z diskuzí odborníků na fb, nikdo tu nevypadá, že bych ho ranil.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nechutná mi lahvové, ale jen točené/čepované/tlačené (nehodící se škrtněte).
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ze temhle arbitrum chuti se smeju, pac nejlepsi svickovou dela moje maminka!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALAMAN: pak nechápu výkřik "Jestli jsem někomu sáhl na plzínku a ranil tak jeho city, tak pardon." - Koho tím myslíš?

    vypadá to trošku jako slaměnej panák :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Stejně jako s vínem, já to odjakživa řeším čistě podle chuti. Jinak je mi šumafuk, odkud to pivo je nebo co je u frikulínů v současnosti v kurzu a co je naopak momentálně těžce out. A asi shodou okolností se má chuť shoduje s pivem typu Plzeň a neshoduje s patoky typu Heineken. A samozřejmě je to čistě individuální a chutě se můžou měnit. V pubertě jsem byl na sladší piva, který bych dneska fakt nepil, ale například u takovejch Krušovic, ať jsou na tom kvalitativně jakkoliv (nevim), tak ty mi nikdy nechutnaly a chutnat nebudou. Hned po Plzni bych volil Budvar. Ale neznám všechny ty malý pivovary, ípy a já nevím co, nejsem odborník, prostě důležitá je jenom chuť a žádný snobský či rádoby fajnšmekrovský blbosti kolem.
    My 2 cents.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: Já nečekám, až někdo naběhne bránit plzínku, těch jsou plný facebooky a ani jsem si nevšiml, že by tu někdo pil pouze pivo z tasmánský vagíny ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALAMAN: heled chápu tvůj point, ale zatím nikdo s obranou plzínky a nasráním (hur dur češi naše plzen!) nepřišel, budeš se muset víc snažit (je mi jasný jak moc se na to těšíš), nebo s tím jít rovnou za nějakym Pepíkem do hospody Na Růžku, tam uspěješ ;)

    Já osobně, jak tu píšou ostatní, to halo taky nechápu z obou stran "starý dobrý čvachty čvachty český pivíčko, nejlepší na světě, vousy, kroužky, - Pépíku pod na jedno studený - po práci zasloužená odměna" vs. "já piji pouze pivo které proteklo vagínou tasmánského čerta"

    na druhou stranu já mám zase třeba jasno s koprovkou, takže co já mám komu vyprávět ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam