• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Schvalne jsem se preucila si nasazovat a sundavat cocky levou rukou. Po dlouhe dobe jsem to zkusila pravou a nic, leva uplne v pohode.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: no technicky, pokud bys musel umýt zadek pravou, tak tím nebudeš jíst žejo... A ty hadičky na umytí jsou obvykle vlevo, ale dejme tomu :))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Pff, pravou predni!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: to by ses v muslimských zemích nevysral ani nenajedl...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    A ja si levou rukou neutru zadek (jsem pravak). Schvalne to zkuste, to se neda.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    INDIAN: cigára telefony a jiné věci v levé ruce se většinou naučí řidiči, kvůli okénku a volné ruce na páku... ale jen taková teorie od řidičů :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INDIAN: ja obcas chodim hrat na djembe a ostatni ze me jsou docela vyrizeny protoze jsem pravak ale pri bubnovani mam dominantni ruku levou tj. kdyz si sednu vedle tri normalnich tak to vypada ze hraju proti nim :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já neumím jíst jabko pravou rukou, musim ho držet v levý.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Telefonuju levou. Na pravé ucho mi to vůbec nejde.
    Když jsem byla s dcerou na vyšetření sluchu, jestli je vše v pořádku, zjistila jsem, že fakt slyším blbě a dost pravděpodobně budu mít horší sluch na pravém uchu.
    Bohužel to, že slyším hůř, vede k tomu, že mluvím občas dost hlasitě.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    INDIAN: Telefon v levy? Husty, pro me je to absolutne nemozny. Zatochlastat umim pravou u levou 👻
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: to s tim telefonem je zajimavy, ja kdyz si dam telefon k pravymu uchu, tak mi prijde, ze ten clovek v telefonu najednou mluvi z dvojnasobny dalky a ani nemluvi na me...:) mozna by to slo pouzivat jako nakou techniku, jak si drzet od hovoru odstup:))
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    _ANT_: Ja sem taky pravak, ale treba jakoukoli sklenici (typicky pullitr trebq) nedovedu drzet v pravy ruce. To samy s telefonem, ten drzim taky zasadne v levy a kdyz bych ho vzal do pravy tak bych nebyl schopnej ani prijmout hovor a uz vubec ne neco napsat.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Poprvé jsem použila slovo "hostka". Sice jen ve své vlastní myšlence, když jsem si připravovala co budu muži vyprávět o jednom podcastu, ale i tak mě to samozřejmé použití novotvaru zaskočilo..
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    _ANT_: Same!
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Jsem pravak. Kdyz jim priborem, tak mam vidlicku vzdy v pravy ruce a nuz v levy. Hodinky nosim taky na pravy. Jo, je to divny, ale neumim si to predstavit jinak. A kazda zkouska mit vidlicku v levy dopadla nasranym lamentovanim. Proste prava ruka dela dulezity veci a leva se jen tak veze.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    TANKIE_: ale aspon jeden z nich tak vypada!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ELISEBBAH: a had z nich neni ani jeden 8)
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Kdyz nekdo rekne, ze nekdo vidi jako ostriz, predstavim si hada. Protoze preci slepys a ostriz, zejo
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Právě projíždím Brnem!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Příznávám, že není žádné ID z nyxu, se kterým bych si to chtěla "rozdat"
    Ps: kromě mého muže, který tu sice taky je inkognito, ale tak ho nepropálim :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam