• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    MULTICAT: Priznavam se, ze mne fakt zajima co dela Multicat za praci :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jsem tak moc unavená, že jsem usnula s klientem, který taky usnul. Merde.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PREKOTKA: a proc by to ctvrte nemelo mit dojatou matku, je snad horsi nez to prvni? :

    Zn: i me ctvrte dite dnes melo ve skolce vystoupeni :-)
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    PREKOTKA: ja vcera to same:)
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Jsem na sebe pysna
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    miluju klezmer! pamatka vsech hudeb!!
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    ELISEBBAH: dovedu si predstavit:D v mem snu jen sedela na plotu, mela na hlave ksiltovku, ja stala pod ni a jen jsme na sebe koukaly, mlcely:D
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    MARKETAPARKETA: me taky. Byla jsem tesne pred porodem a dostala jsem od ni spoustu nevyzadanych rad, jak mam rodit spravne.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Jsou dny, kdy se stydím za svůj pohodlný život v srdci bezpečné, svobodné Evropy, za teplou vodu, za plnou ledničku, za velkou postel, za knihy v knihovně, za to, že můj život je tak pohodlný, že můžu strávit odpoledne sledováním seriálu.

    Jsou dny, kdy jsem za to nekonečně vděčná a užívám si to, jak jen můžu, protože nikdy nemůžeme vědět, kdy o tenhle komfort přijdeme.

    Dnes je jeden z těch dní, kdy bych stokrát raději usínala na zemi, přikrytá jenom kousavou dekou, s puchýři od tvrdé práce na rukou, nebo s rukama od krve někoho, komu jsem dokázala pomoct.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Švagrová upekla tak strašně hnusnej dort, že když se nás ptala, jak nám chutnal, řekla jsem, že fakt nebyl dobrej. Poprvý v životě jsem tvůrci zhaněla jídlo.
    ACKO
    ACKO --- ---
    MULTICAT: na tohle obložení mám sentimentální vzpomínku z dětství. Když jsem létě u babičky se vracela z koupání od řeky, ta po cestě jsem šla kolem takoveho okna, pražilo na něj slunce, bylo otočné na západ,vždycky jsem rukou zkusila, jak jsou ty černé dlaždice rozpálené
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Zdalo se mi o NEI...
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    MULTICAT:
    úplně souzním. Moje dětství u babičky. Spodní dlaždice jsem si rukávem leštívala, fascinovalo mne, že se promění v zrcadlo. (a na parapetu měla babička begonie, co vypadaly jako lastury, další fascinace...)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: tak samozřejmě, to k tomu neodmyslitelně patří!
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    FRKOLKA: a treti zaklinadlo zni opaxit.
    Ja mam zas rada tenhle typ predzahrahradek. Pivonka, ruze, bergenie, srdcovka, zadna kura z pytle.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    FRKOLKA: případně ostění
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    MULTICAT: šambrána
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Mám slabost pro výzdobu okolí oken lesklými černými dlaždicemi. Chtěla bych takhle dekorovaný barák.

    TERA79
    TERA79 --- ---
    Kolo nemám ráda. Nevěřím okolí a nevynalezli sedlo, které by nemělo následky. Jsem prostě chodec. Ale kolní TB jsem si užila. (Příště beru Francovku v rozprašovači.)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NEI:
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NEI: Ne, tabák mám v kapse i s papírky a filtry :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam