• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ADELHAIDA: Jo.
    Taky mi na tehle problematice (jako chemik jsem odmitla pracovat v ustavu IVF, skvele platili, ale moje moralni nastaveni bylo v rozporu) vadi, ze nekdo chce dite za kazdou cenu a proste si ho vydupe na silu. Tam se mi proste zda cosi v neporadku.
    Ne na touze byt rodicem, ale na tom zpusobu, jak k tomu clovek prisel.
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    Cas od casu se pripojim na globalni chatovaci server, kde se vydavam za 14letou holku, kde si chci jen pokecat. Po vzoru V Siti. Je to totalni bizar a naprosta vetsina se neboji otevrit sexualni temata a posilat explicitni nudes. Nevim jak presne funguje algoristmus ty site, ale majorita je z pisecnejch poli.

    Nechci mit dceru v tyhle dobe ever.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Asi tak v roce sem od mé babičky, kterou sem mela moc rada a ktera mi bohužel hrozne brzo umřela, dostala malyho plyšovýho medvídka. Absolvoval se mnou tábory, školy v přírodě, maturitu, státnice a spoustu dalších, ne moc veselých, věcí. Už je dost jetej, ale nevzdám se ho. Dodneška ho mám v posteli a občas si ho beru s sebou, když spím mimo domov. :)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Tvrdý bonbóny koušu… vždycky si říkám , ze tomhle už to neudělám a stejně, jinak to neumím .
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    SARAJ: klicovy slovo "konstruktivni"
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Udělal jsem si svačinu na zítra do práce a rovnou jsem ji snědl.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MONIOUS: moc nechapu, proc jsi smazala reakci na mne. Off topic diskuze mi to neprijde, nejsme v samomluve- viz zahlavi -
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    HEJSEK23: chytrej
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    LIQUID_SOUND: ne. Povídej mi o tom víc. Co myslíš? ...jo stačí.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    HEJSEK23: Úplně jednoduše. Bydlim tu a chodim kolem denně tj. vidim kdo obsluhuje na zahrádce aniž bych vešel. Stačí?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    LIQUID_SOUND: technická otázka: " nechodim a chodit nebudu. Minimálně do tý doby než tam uvidim v obsluze jiný tváře "
    jak toto dokážeš?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOTENCE: mínusy si klidně rozdej podle libosti.
    Nijak to nemění nic na tom, že je to jak SARAJ píše.
    Je to diskuze a normálně v ní jsou interakce a celkem očekávatelné.
    S tím asi někdo, kdo tohle napíše, musí počítat, že to přijde.
    Stejně jako by se asi kromě eugeniky dost pravděpodobně objevily reakce na sympatizovaní s Hitlerem...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LORDPEET: Ono tam strašně záleží kterej kousek na tebe vyjde/kterej si kuchař schová pro někoho jinýho. Můžeš dostat krásně po maminkovsku vypečenej ale i základkově bleďoučkej a mokrej někde z kraje.

    Já tam po tom co nás někdy začátkem září úplně nechutně vobložila obsluha nechodim a chodit nebudu. Minimálně do tý doby než tam uvidim v obsluze jiný tváře. Fuck off. Možná dám šanci baště, ale vedle do hospody už určitě ne.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOTENCE: napadlo, respektuju to a jeste a ted pozor - nemam k tomu reci, jak to maji mit ostatni. Coz je napsano v tom prispevku, na ktery reagujes. Meh.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SARAJ: a napadlo tě třeba, že se někdo rozhodně, že to není jeho cesta, protože si myslí, že to tak nemá být?
    Jakože o tom je to přiznání přeci. Že sem můžeš napsat nějaký svůj osobní postoj, který máš. Přiznáváš se k tomu, neprosíš, aby ti to někdo konfrontoval.

    Přiznávám, že jsem rozdala hafo minusu za to, že to tu plevelite OT kecama, proč má mít někdo jiný názor, než tu přiznal, že má. Že tu naprosto mimo mísu cpete svoje argumenty a hluboký lidský příběhy vašich známých o neprůchodnosti vaječníků. Dalo by se o tom určitě dlouze polemizovat, ale ne tady.
    REONA
    REONA --- ---
    Neumím používat Google mapy. Nevyznám se v nich, neorientuji se v nich. Jakmile potřebuji něco najít, musím na mapy.cz a jsem vděčná, že si tam dohledám i třeba stanice příměstského vlaku v Málaze.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Však v pořádku, doufám, že odmítáš všechny další medicínské zásahy, abys byla v názorech konzistentní.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    myslim, ze uz sme dost off topic. jak uz sem rikala, je to jen muj nazor, na kterej mam pravo a nemusim ho tady obhajovat. nikomu to necpu, nikomu nic nezakazuju, delejte si vsichni co chcete a uznate za vhodny, ja udelam totez :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: ano, je to sobectví. Přesně tak.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: a i kdyby bylo, ta problematika je sakra siroka, osobni a casto velmi bolestiva a narocna. Chapu, ze se nekdo za sebe rozhodne, ze to neni jeho cesta. Co nechapu, jsou tyhle reci o - nema to tak byt, tak co jako chcete. Protoze JA si myslim, ze vy se nemate mnozit, protoze JA to tak nemam a myslim si, ze..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam