• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Oboje :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    BACCARA: myslim že je houslistka (jestli i lyžuje netuším)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MICHELLEDANIELS: to je ta Thajská lyžařka?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JONY: Přesně! Wannabe rozervanej filosof, fskutečnosti attention whore a natvrdlej ezo mamlásek, celej oteklej od chlastu.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Jedina Vanessa, ktera mi neco rika, je Vanessa Mae. Kdo je Hauser, opet zase netuším.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    JONY: Vanessa neni tak strašnbá, to jen Hauser je totální kokot, už dlouho.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Nemyslim, ze Vanessa je kultovni kapela i kdyz by byl Hauser strasne rad kdyby byla. Ale je trapak, to jo.
    JONY
    JONY --- ---
    Nikdy jsem nepochopil ten kult VANESSY a Hausera považuji za trapného pičuse
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Já mám tím směrem, kde jsou všechny ty hrozný věci, emoční zeď. Prostě nemám žádný pocity.

    Jo, vim, že to je jedna z běžnejch reakcí na stres, ale poslední tejdn jsem byla tak raw, že mě to trochu překvapuje.

    Nejvíc jsem otrávená, že zrovna teď nemůžu jít darovat krev.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SHEALA: Tak štastné a veselé :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ještě jedna 666 :D

    Jsem z toho pozitivně vedle a pokouším se nespadnout z vozíku.

    Fskutečnosti se jdu pokusit našlehat sníh ručním šlehačem, nevím jak moc to s mejma rukama pude, v nejhorším budu muset přijmout nulovou hypotézu :D

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    GREAT_R: Muj zamestnavatel ma na takovychto akcich krabicky prichystane a kazdy dostane vysluzku
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Četl jsem robertek a říkal sem si že má ten lux fakt asi ráda když ho pojmenuje zrovna takhle
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Priznavam, ze jsem si koupila super uklizeci kolecko a mam z nej radost jako Lela z nove plastiky. Robotek je velkej mazak - zameta, vytira, splha po koberci, zmeril si, kudy se vejde pod kolo aby mohl uklidit i za nim. A dostal se ven! Po praci se sam umyje, ja jen dolejvam vodu.
    Dobry den, jmenuji se Beruska a moje pece o domacnost dosahuje lenosti level pro.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Mám strašnej kopr
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    Nemám ráda, když si lidi mění ikonky, protože je pak "nepoznávám" (evidentně se podle nich orientuji víc než podle nicků) a než si to zase spojím, tak to trvá.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GREAT_R: ja to vzdy nesla bezdomovcům. V Sherwoodu mam same kámoše.
    REONA
    REONA --- ---
    GREAT_R: Nám na poslední akci přivezla krabičky přímo cateringová firma, když přijelo auto odvézt mobiliář. Hosté se nejprve trochu upejpali, ale pak jsem se na chvíli vzdálila a po návratu jsem zjistila, že kamarádům na poker už nic nepřinesu 🙈
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak zacinej vlozenim ty prilohy
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAGNAROK: myslim, ze tím text většinou začínám... i kdybych mela na obrazovce ceduli "pošli přílohu", tak to stejne dopadne u kazdeho druhého případu
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MICHELLEDANIELS:
    nacto je dobrej trik napsat do textu emailu treba "viz priloha" nebo "prikladam dokument v priloze"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam