• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    JEBTISKA: ja se dnes ohradila vuci levnym zbytecnostem a uplnym nesmyslum (diar z roku 2014, ale ma prece kozeny desky. Z pravy kuze!) od moji matky a teda schytala jsem uplne brutalni nakladacku, co na nevdecnyho smrada to jsem a co si to dovoluju si stezovat na darky, kdyz uz mi xkrat bylo pomozeno financne (dostala jsem penize darem ke svatbe kuprikladu). A to jsem si jen dovolila zminit, ze priste ocenim jedinou vec, ktera je primo pro me vic, nez nahodne posbirany blbosti, co rovnou vyhodim.
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    LORDPEET: to neni o penězích,jakože by mi vadilo, že to jsou "levné"hračky..spíš že to jsou fakt kraviny.,koupený protože jsou za pár,bez veltšího přemýšlení...
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    JEBTISKA: bud ráda za Pepco a Kik :-D mohli to koupit třeba na benzínce nebo u vietnamců....nebo za bodíky v Bile
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    LORDPEET: první post nedával smysl, teď už chápu
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALESH: souhlasím. Každý podle svých možnosti.
    Oceňuji, že rodiče a vesnice letos nakonec zrušila vánoční oslavu, i kdyz ji dlouho připravovali a rozhodla se myslet na ty lidi, kteří to odnesli, v tichosti a v usebrani.
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Štve mě kolik blbostí koupili mužovi rodiče dětem pod stromeček,přiznám se že bych spoustu nejraději vzala a vyhodila rovnou do popelnice..proč tvl...posraný Pepco a Kik sračky.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: byly tam tyhle. Já na sebe byla tak hodná.

    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Někdy se autocenzuruju, takže svůj napsaný text smažu a nikdy neodešlu.
    Kromě toho si taky mažu poštu, když už tam náhodou něco je.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: tak víš jak je to s těma rodinama, loajalita velí to vegety nekopírovat :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Já ho vídám jen ve vegetě...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: ten poslední používáme se švagrovou, když mluvíme o nemocích dětí nebo posledních extempore tchána a tchýně.
    Já-už-se-na-to-nemůžu-koukat emoticon!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ELISEBBAH: jak padlo v hláškách,

    Když je Svátek Práce, tak nikdo nepracuje.
    Tak co čekáte od Svátků pohody a klidu?


    jinak se přiznávám, že jsem plně připravená nechat rok 2023 za náma a zjistit, jaké hrůzy krásné věci má pro nás připravený rok 2024!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Ten první někdy používám, ten poslední je fakt takový divný.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    No a moje mama, kdyz ji neco napisu nebo poslu fotku, odpovida nekolika ruznejma smajlikama vedle sebe. Mam si to rozlustit jako odpoved 🤷😂❤️🤷.

    A jinak se priznavam, ze se tesim, az pujde do prace, protoze tu bude lepsi nalada. A tesim se i az o tyden pozdeji pujde starsi do skolky, protoze si pak mozna trochu odpocinu. Prej svatky klidu a pohody.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Jsem rád že nikdo nehaní můj nejoblíbenější 😘
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Ještě bych za sebe neopomenula tyhle: 🤷🙀🙈
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Na slacku to píše :prayer nebo tak něco... teď to lidi nadužívají, jak sdílí moudra o střelbě, svátcích a jak se s tím vším vyrovnávat.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: a je to high5 nebo modleni?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Hrozně mě sere tenhle smajlík... 🙏
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ACIDQA: my jsme taky měli "v rámci možností normální a veselé Vánoce", ze kterých budou hezké fotky.
    Jen proto, že moje Vánoce nejsou veselé ani trochu, nedovolím tomu střelci, aby o tu dětskou naivitu a důvěru ve svět připravil i moje děti. Ono to časem stejně přijde, ale today is not the day.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam