• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    KURE: Tak to máš pro návštěvy, použiješ to párkrát za život...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    To mám za trest, že to otevírám při snídani. Nashledanou.
    KURE
    KURE --- ---
    BALAENA: asi jo. ale právě že mohlo...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KURE: podle mě jedině myčka, v ruce neumytelné, ale s myčkou by se dát mohlo...
    KURE
    KURE --- ---
    BALAENA: tohle mi přijde ještě daleko daleko děsivější než ten živej. Tohle se přece nemůže umejt, tam budou číhat zbytky mléka v nejrůznějších zákoutích :D
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BALAENA: stejne AAAAAAAAAAAAA
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
    KURE
    KURE --- ---
    NELLAS: no na tom obrázku stojí na dně. Takže to může bejt i chodec.
    .... Arachnogorn!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Vždyť je to jasný potápěč.
    KURE
    KURE --- ---
    arachnofobii netrpim, ale dnešní kávu si nepřiměřeně často kontroluju na nezvaný plavce...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Fuj dpč!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tady diskuse o pavoucích a pak na mě na FB vyskočí tohle...

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Dnes jsme se navzájem pozorovaly na snídani s jednou velmi “tělnatou” Britkou.
    Já ji záviděla, že není líná si nakrájet kiwi na čtvrtinky (protože já líná jsem - strašně mě to nebaví) a ona zase zírala na mě, jak si vychutnavám tiramisu.
    Na co asi tak myslela? Že se na to může vysrat a zajde si taky pro jednodušší variantu, nebo že mě bude dál s tím kiwi provokovat?
    Mrcha jedna :D
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Jednou jsem si musela dat panaka, abych dokazala vysat pokoutnika, kteryho jsem sice opatrne lovila do sklenky, ale zdrhnul a ja zpanikarila. Ten zvuk o trubku vysavace si pamatuju doted. Bydlime v prizemi a pokoutniky, caste to navstevniky, nam lovivala nase fenka. To jsem byla z obliga. Ja se lekla, zajecela a ona ulovila a ochranila me. Letos ale odesla behat do nebe, tak snad me muj muz a syn ochrani sami.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    OPERAHYPNO: Na, prosimtě, tohle sis zapomněl, ty mudrlante

    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MADIETTA: díky moc ❤️
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: jestli ti to pomůže, třesavky jsou pěkný mrchy, úspěšně zabíjí a svojí početní převahou nahrazují naše původní české pavouky. Třeba takovou johanu už jsem neviděla hoodně dlouho.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Máme doma sklípkanici a jmenuje se Weedo. Když se svlékne má krásně fialový chloupky. Ale vždycky to se mnou otřese, když popoběhne v terárku, uh.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    TRISSIE: ano! ano! ano! malej princ, sofiina volba, čtyři dohody, všechno to patří do stoupy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam