• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    PAKOBYLKA_: Žádná skutečně svobodná volba neexistuje, pravil nedávno Robert Sapolsky (a ať je to ontopic, tak se přiznávám, že jsem tu jeho knihu pořídila a vlastně se na ni teším, i když už mám tušení, že asi nebudu souhlasit :D)
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Priznavam, ze jsem vdecna, ze me ohledne svobody nikdo vyrazne neindoktrinoval. Dospela jsem si k ni sama, protoze me vzdycky sralo bezpravi, nespravedlnost a obecne nesvoboda a diky za to, ze ziju v zemi a rezimu, kde jsem mohla beztrestne odejit z toxickeho vztahu s manipulativnim luzrem a zacit znovu zit. Nekdy, treba vcera, bych rada byla jen zena v domacnosti majici k dispozici kuchare, sofera a osobniho trenera, jelikoz ne vzdycky je zivot super, ale byla by to jen a pouze ma svobodna volba!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    KAIAFOX: V tomhle se čeští muži nenechávají zahanbit a zvládají to také :(
    Moje nová tvář (2023) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/1400795-moje-nova-tvar/prehled/
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MICHELLEDANIELS: Akorát pak promluví s cizím chlapem a třeba jí přiletí do ksichtu kyselina.. hele, nic není černobílý.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ARGANNAH: takovou jsem tam zrovna stat neviděla :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Já si úplně nemyslím, že je to rozdíl Česko-Arábie, spíš rozdíl prachy-nou prachy. Dělat houbes za manželovy prachy a jen se vozit z nákupů autem s řidičem zvládají i Evropanky a Američanky naprosto bravurně. :)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak jako jasně - jsou to ty povrchní a idealizované znaky. nicméně si mylsim že by to prospělo ty naší společnosti
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    OPERAHYPNO: vse ma sve pro a proti, i muj dojem mohl byt milny a ona se treba v tu chvíli vůbec netesila domu. Kdo vi. A to, že si neodpočinu, je také jen ma chyba. Nikdo prece nerikal, že na vse musím byt porad sama. Ja si to vse tak nějak uvedomuji, jen se z toho těžko vychází...
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MICHELLEDANIELS: jako kéžby evropa chtěla víc k islámu. vždycky když vidím muslimky říkám si, oh jak důstojené ženy, pak vidím pachtění holek, kterejm někdo celej život vtloukal do hlav že sou svobodný a mají se rozhodovat a dělat si co chtěj a teď se po nich chce aby byly trad-wifes.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Včera jsem lehce zazavidela jedny arabsky manželce. Krásne oblečená, s taškami z obchodu si stala u silnice, čekala na řidiče a při těch starostech, co porad řeším, jsem si tak posteskla, že ona řeší vlastně jen sebe a nic důležitého. Jako jo, oproti ni mam nejake slovo, jsem pouze sva a ne ničí majetek, ale... bylo vidět, že to je jedna z mírnějšího nastavení a vrásky ji určitě nedělají starosti.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: to každopádně... Cokoliv jiného :D, kromě dětského hřiště...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: ne že bych adoroval vlastní zahradu, to se taky rychle vyčerpá, ale pohyb z místa na místo nebo dělat kraviny v lese, to je jiná liga
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Strašně nesnáším dětská hřiště, být s dítětem na hřišti, doslova vytrpím teda, výhradně kvůli dítěti a v minimální míře, vyhýbám se tomu, jak to jde..
    (Na naší zahradě je to úplně jiná liga. Tam jsem naopak s dětma ráda...)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GREAT_R: nebo ze hraje alegorickou sochu symbolozujici boj Piktu za nezavislost Alby!:))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LEJIMADA: Kdyby to bylo namodro, mohle bys nahlásit, že jsi v podstatě Rebecca Romijn v X-Menech
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Na natáčení filmu jsem byla úplně nahá, jen natřená bílou barvou a všichni okolo byli alespoň trochu oblečení, štáb samozřejmě úplně. Od rána do večera. Ani na přestávky s jídlem jsem se nijak nezahalovala, nějak mi to nepřišlo. Za chvilku jsem to přestala vnímat a místo nahoty mě rozhodily repliky v baskitštině. A to nerada chodím i na koupaliště, aby mě někdo neviděl v plavkách :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Vlastně to bývalé přeju.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Vždycky jsem extrémně podezřívavej, když vidím u BMW blinkr
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Potrebuju novy Birkenstocky
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    SUURJA: sedim ve Wagrainu po bource, divam se na teplomer u vcel doma a desim se sobotniho prijezdu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam