• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLOWUPMomenty ktere delaji zivot fajn
    Rika se, ze principem pocitu ze nas zivot je fajn a stoji za to jej zit je schopnost umet si uvedomit momenty kdy je vsechno tak jak to ma byt. To mohou byt naprosto zasadni veci, ale i malickosti, na vyslednem pocitu se mozna prave ty drobne okamziky podileji nejvic. Ne nadarmo radi terapeutilidem s depresemi, aby si ty okamziky ktere je potesily, vyvolaly jim na tvari usmev nebo je naplnily klidem a radosti nekam poznamenavali. Tohle misto je jedna z takovych moznosti.
    rozbalit záhlaví
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KROJC: Jj
    KROJC
    KROJC --- ---
    BLOWUP: Otakárek fenyklový?
    COURT
    COURT --- ---
    BLOWUP: juu, krása!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Muj plan udelat neco pro motyly vysel, ted se budeme o ten fenykl muset nejak podelit :)

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BLOWUP: Bílého koně měl Orlík nebo Rottrová. Stouni je měli tuším jen divoké :))
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Pritelkyne vede KiTa - zarizeni pro deti od kojeneckeho veku do 14 let. Ohlasili se ji budouci rodice zda by mohli prijit si jeji zarizeni prohlednout, oba uz v lehke panice z blizici se udalosti ktera jednou provzdy zmeni jejich zivot. Ukazalo se, ze maminka je Spanelka, povolanim hlavni designerka firmy Tally Weil, otec je Ital, sef designu u Tally Weil pro Italii. Z prohlidky zarizeni byli jako vsichni pred nimi nadseni, a kdyz sli okolo nastenky s poslednimi vytvory skupiny triletych prcku, zustali pred nimi stat a maminka si je zacala nadsene fotografovat se slovy „prave jsem nasla ultimativni inspiraci pro moji pristi kolekci“ :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    včera večer jak z filmu...

    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    Nedělní procházka v dešti.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Procházka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INDIAN:
    Jo deti se umej fakt odmenit.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Když jdu ráno do práce v krásným počasí kilometr parkem. Každej den děkuju za to, že bydlím tam, kde bydlím.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Jeste jednu infantilnost, slibuju ze uz prestanu :)
    Vcera navecer me deti (kluk 5, holka 3) premlouvaly, abych s nima spal v jejich pokoji. Rikam, to este uvidime, to byste nesmely zlobit a taky si uklidit ten binec v pokoji co mate (coz neni vubec jejich silna stranka, takze sem s tim vubec nepocital).
    Mno a po chvili du na zachod a vidim jak madam bezi z loznice a rika brachovi "jeste nesu tatuv polstar". Nakouknu do pokoje a tam na dvojmatraci (kterou museli ve dvou vytahnout zpoza staryho gauce v loznici a pretahnout pres pul bytu uzkou ulickou :o .. pro jednoho dospelyho docela fuska) stele syn veskery jejich a moje periny ve vyklizenym pokoji s vyrazem seriozniho stavbyvedouciho.... Mel sem co delat abych nesel do kolen a nemel na krajicku :) .. takze to samozrejme klaplo :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Je to už skoro čtyřicet let, kdy jsem objevila kouzlo babiččiny dózy na bonbóny....
    Můj otec a jeho sourozenci říkají, že je to záhada stará století
    Dóza se stěhuje z různých částí Prahy (jednou dokonce změnila barvu a tvar )...zvláštně přitahuje Vaši pozornost a nutí Vás nadzdvihnout skleňený poklop
    ...ale to zdaleka není všechno!!
    největším kouzlem je:
    "že uvnitř, vždycky něco je!" ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    rande s Divkou kde si ji muzes pohladit a ona se necha
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Spánek. Hodně spánku. Těšení se na spánek.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Po hnusným večeru mám po strašně dlouhý době čas jen pro sebe - doma. Pouštím si hudbu, kterou tu nikdo nemá rád, zpracovávám a třídím si fotky. Jen škoda, že jehla na gramofonu je zničená, nejlepší by pro mě bylo poslouchat z desek. Pršelo!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Momentalne obligatni prace z domova, diky ktery sem s detma porad
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Ctyri hodiny instantniho stesti na motorce :) cesta k my pritelkyni trva autem po dalnici neco pres hodinu, ale za hezkyho pocasi beru motorku a hodim to pres ctyri horsky pasy, nekolika strzema u Jury a nadhernyma kroucenyma silnickama mezi kopcema pobliz Baselu. Louka pod Chasseralem, kde diky vysoky poloze teprve ted kvetou pampelisky :)



    WRNQ
    WRNQ --- ---
    BLOWUP: Boží!

    Jinak....dívat se na syna, jak spí...To prostě nikdy neomrzí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam