• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    GEE: Presne po roce koupeno. Coby podzimni "doroma" to bude super, tak zpetne diky za tip.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Dragon Quest / 6 hodin / Nintendo Switch Lite / #dohrano

    TERZ
    TERZ --- ---
    A Plague Tale: Innocence/12hodin/#dohrano
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    TOEM / 3 hodiny / #dohrano

    Děkuju za doporučení, tohle byl instabuy na Steamu. Přestože TOEM nabízí víc úkolů a hraje se jinak, humor a roztomilost Short Hike tam taky vidim.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Koukám, že mi FB připomněl, že jsem před 12 lety dohrál Darksiders: Wrath Of War za 25 hodin. A já mám už asi rok koupenou trojku a chystám se si to dát znovu od začátku kontinuálně jedničku, dvojku a pak tu trojku. Ale asi nemám cca 70 hodin, abych to všechno dohrál :(

    Darksiders Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=ArHzEGeiMbg
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: Hezký, zrovna včera jsem to rozehrál a je to fakt cute.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TAP: Jj, mám to v backlogu :⁠-⁠)
    TAP
    TAP --- ---
    DEEFHA: dej si ten Short Hike, už to tu několikrát proběhlo. imho dostupné na většině tebou vlastněných platforem :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOEM / PS5 / 5,5 hodiny / #dohrano

    Neuvěřitelně pohodová indie adventurka ze zářijového Pluska. Výrazná černobílá outlinová stylizace, ve které je vaším cílem zjednodušeně řečeno vyrazit na cestu, prožít pár dobrodružství, vylézt na kopec a vyfotit TOEM :-) Koneckonců veškerá interakce se světem se odehrává právě výhradně přes objektiv vašeho fotoaparátu, díky čemuž získáváte takříkajíc jiný pohled na věc. Některé postavy a úkoly jsou tak divné, až jsem nabyl dojmu, že se jedná o japonskou hru :-) Ale je to nakonec Švédsko, což mě osobně překvapilo. Příjemná hudba. Jo a má to DLC, určitě si ho dám. Jen víc takovýchhle stylových jednohubek!







    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NARKOTIX: Na dvojku se taky chystám. Ale pěkně stylově na PS3 :-)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Assassin's Creed II/18hod/PS5/#dohrano

    Ze série mi toho chybí dohnat ještě sakra hodně.. AC1 jsem hrál když to bylo aktuální a pak až Origins (nedohráno.. vlastně žádné AC z posledních 3 dílů jsem nedotáhl do konce.. 😃 )

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Aliens Fireteam Elite/10h/PC/#dohrano

    Dohraná kampaň

    Stereotypní ale zábavný Wave survive Shooter z prostředí Vetřelců. Pár krásných scenérií nad kterými neni čas žasnout protože držíte prst na spoušti. Karpály plíčou ale baví (neni co hrát). Koupil jsem i DLC.


    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Scorn/3h/PS5/#dohrano

    Co to sakra bylo?? Humus.. :D

    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    FarCry5/19hodin/konečně #dohrano
    Dohráno tak trochu z povinnosti, ke konci mě už motivoval snad jen post na Nyx.
    Ten počet kilnutejch NPC mi trochu nadzvednul obočí.



    JORGES
    JORGES --- ---
    Blasphemous / 26 hodin / #dohrano
    Obtížnější metroidvania s povedeným artem a lorem.

    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    no já si dám ted nálož kytiček a králíků s dětmi. Asi ale dvojitou protože pri první budu mít problesky mačkaných králíků
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Heh... Scorn mám rozehraný, trochu jsem se zaseknul, nic si nezjišťuju, ale jak tak vidím ty vaše recenze... Tak vůbec nevím, jestli mám chuť to dohrávat. BIMBAS popsal naprosto přesně moje pocity, který jsem během těch asi dvou hodin hraní měl. A já tyhle pocity moc rád nemám :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BIMBAS: me se o tom po vcerejsim dohrani zdalo, nemusim vysvetlovat ze to nebylo nic hezkeho :-) ta hra ma presah!!!
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    a tak si dame jeste jednu recenzi
    Scorn/2:11/dohrano
    Já bych to doporučil tomu kdo nechce spát :D Nevim jaká chorá mysl tohle vyplodila, ale je to zvrácené. Samozřejmě obdivuji biomechaniku celkově jako umělecký žánr, ale mě prostě nahání hrůzu a zanechává ve mě pocit bezmoci a prázdno. Ta malost existence, která nesvede nic se záměrem většího celku je děsivá. Je to generátor noční můry, ve které nechcete zůstat, protože vám říká, že to co je tabu a co se nesmí, je nezbytné pro fungování. Jsem rád že jsem to dohrál, myslím, že to patří k nějakému tomu všeobecnému rozhledu. Zvláštní pocit v žaludku, odpor, sexuální deviace, lítost, opovržení a bezmoc. Fujtajxl ještě že to bylo takhle krátké :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Scorn/5 hodin/#dohrano

    W T F!! co k tomu říct? asi doporučuju s klidným svědomím každému kdo má rád hry. Majstrštyk atmosferou, designem, hudbou, přiběhem?
    proč to nemohlo mít 20 gameplay time? co 20? 100!

    zážitek. děkuj


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam