• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    The Last Of US Part 2 / čas nevím, tipl bych tak 50 hodin/ PS4/ #dohrano

    Obrázek je někde z první třetiny. Několikrát jsem si myslel, že mám hotovo, a ono ne. Většinu času jsem procházel všechna zákoutí a hledal resources a collectibles. ale storytelling špičkovej a prostředí taky.

    CROME
    CROME --- ---
    Xenoblade Chronicles, 4 roky a 40 hodin
    #dohrano

    Dalo to zabrat, pres nekolik let a vsechny porty od Wii, New 3DS a nakonec finalne dojeto na Switch.
    Epicka saga a must play pokud mate trosicku radi JRPG.
    Trvalo, nez jsem si uvedomil, ze travit desitky hodin u spaceopera RpG je kvalitne straveny cas. Tesim se na XCH3!

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    DEEFHA: Už jsem to tu jednou tuším psal. Těch důvodů je víc, ale převážně to používám na benchmarky, když zkouším různý nastavení overclocking/undervolting gpu a cpu. Jednou mi to zase pomohlo odhalit problém VRAM leaku u RDR2 při Vulkan api (tuším že dodnes to Rockstar neopravil). Ještě k tomu používám AMD Ryzen Master na zaříznutí kmitočtu na CPU u nenáročných her, protože to fakt nemusí jet třeba na 4,5GHz. Díky tomu mám nižší spotřebu a nižší teploty. A rušivý mi to už ani nepřijde, jsem na to zvyklej :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    Dying light 2 | PC | 58 hodin

    hratelnost dobra, pribeh dost WTF :)

    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    PALADIUS: Docela chápu, hlavní hru jsem dohrál cca před rokem. Příběh klasickej Ubisoft, zklamal i ten nezajímavej generickej svět. To mě víc bavil předchozí díl. Ale ty boje, aktivity, námořní bitvy mě i docela bavily. No docela jsem koukal, když jsem rozehrál DLC. První teda nebyl až tak špatnej, ale bohužel ta slavná Atlantida jo. Svět nudnější než v hlavní hře, příběh naprosto tragickej. No skončil jsem na konci druhý části a spíš kolikrát kroužim myší kolem uninstall, ale pak si řeknu, že tomu třeba ještě někdy dám šanci...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PALADIUS: To jsem se chtěl už kolikrát zeptat - vy někdo fakt hrajete s tím overlayem v levém horním rohu? Mě by to teda strašlivě sralo :-D
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    DAVE2: Určitě stojí za to dohrát alespoň příběh, ale žádný další "wow effect" už tě asi nečeká :)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Assassin's Creed: Odyssey / 98 hodin / #dohrano

    Po bezmála sto odehraných hodinách kroužím kurzorem nad DLC questy a říkám si, co dál. Představa, že mám investovat dalších +10 hodin do naprosto nudného, generického světa bez špetky nápadu a originality, ve mě vzbuzuje akorát tak chuť vzít si život.

    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    A Undercover Cops.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Jo, to je přesně ten typ!
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    A Captain Commando.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Nezapomínat na Punishera.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Jj, Final Fight je moje jednička :-) A pak asi Knights of the Round.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEFHA: víc se mi líbí pětice Final Fight, Vendetta, Violent Storm, Gang Wars a TMNT, ale i tak do bylo dobrý
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Cadillacs and Dinosaurs / MAME4Droid 0.139u1 / 0.75h

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU:
    Hotline Miami 2: Wrong Number(PC)/6.5hodiny/#dohrano
    no tak je to ještě horší... příběh je něco jako kubrickovo pulp-fiction vyprávěné feťákem který si něco tak luxusního jako toluen může dovolit jen jednou za měsíc a jinak frčí na chutné směsy solí do koupele hormonalních léků pro korýšovce. částečně sledujeme vedlejší postavy jedničky, částečně schizoidní hořící bordel padající z útesu. trochu mi vadilo časté střídání postav a příliš mnoho hluchých momentů kdy někam dojdete, pokecáte nad mrtvolou a odejdete. oproti jedničce víc zákysové a víc... commandos? víc musíte plánovat kdy ručně tiše a kdy naopak nalákat do dveří co nejvíc nepřátel výstřelem. ale furt víc než solidní jednoduchý a brutální duševní klistýr kdy můžete (tady snad dokonce musíte) odložit mozek na poličku a tupým výrazem vyndavat nepřátelům nedobrovolně ty jejich.

    DAVE2
    DAVE2 --- ---
    PALADIUS: Jsem tak nekde za pulkou (nedavno jsem ziskal hypogryfa) a trochu to pro me ztraci drajv. Ceka me jeste neco zajimaveho, kvuli cemu bych to mel dohravat?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Like a Dragon: Ishin! / 80 hodin / # dohrano / PS5 DE
    "Splněnej sen!" - pred par lety, kdyz sem diky Lopikovi a Nagasawovi poznal serii Yakuza, tak sem touzil po jednom z dilu, ktery se k nam na zapad vubec nedostaly. Nemely eng. sub. Tenhle rok se to zmenilo a moc me potesilo, ze sem si to mohl konecne zahrat. vic ke hre samotny se tu jiste a lepe rozepise aniki Nagasawa, proto se taky zdrzim rozepisovani. Diky RGG a tesim se na novej dil! :)



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Ravenlok / cca 5 hodin / #dohrano / XSX
    nebejt Game Passu tak si to asi nikdy nezahraju. moc pekny. spis asi pro mladsi, ale fajnovy!

    PALADIUS: utekli mi asi tri kralici! jinak komplet :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam