• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    FarCry 4/22hod/Steam/ #dohrano

    SITH
    SITH --- ---
    Dishonored 2: Death of the Outsider

    stand alone datadisk, takže jen pár hodin, styl hraní High Chaos, zabil jsem prostě všechno a všechny.
    Příběh je furt skvělý stejně jako předchozí díly, ale už chybí zajímavé a zapamatovatelné lokace, plus je to o dost jednodušší, protože mana se automaticky generuje a ty skilly jsou už moc silné.
    Každopádně více než důstojné zakončení skvělé série Dishonored 1 a 2, kterou považuji za jednu z nejlepších her, které jsem kdy hrál a pro mě snad nejlepší "3D stealth" akce.
    Na konci jsem Outsidera nechal žít, protože si to kluk nezasloužil :)

    TOFI
    TOFI --- ---
    Call of Duty Black Ops Cold War / PS5 / ~6h #dohrano

    JAACOB
    JAACOB --- ---
    BZZZT / Steam / Normal difficulty / 3.2 hodiny
    Srouby vsecky, time challenges jen asi ctvrtinku, na zbytek uz dneska nemam staminu.
    Kratka, ale hrozne pekna a skvele ovladatelna ceska jednohubka, navic jsem to vyhral ve Steam gifts auditku od Lepika, cimz mu znovu dekuji.. :)

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BIMBAS: Já s tím jakoby souhlasím, ale každý si rád poměří, no ne? :⁠-⁠)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ja bych sem ty roční výcucy vůbec nedával. Sry ale nevypovidá to nic kontkrétního co by bylo v souladu s nástěnkou.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: A to je jen Steam :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Si mě uklidnil. Myslel jsem, že jsem hraním proplýtval moc času :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Nevím kam s tím, tak asi tady...

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    JUNGLER: já si to popletl s landem 😀

    Díky.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    POHODAVOLE: Hele teď na to koukám a je to verze přímo pro color.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    JUNGLER: to je pls nějaká gbc verze nebo se probarvi i ta původní na klasický gb? 😀
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Super Mario Bros / Nintendo Gameboy Color / asi milion hodin

    Tak jsme na dovolený v Thajsku a povedlo se mi prosadit na cestu akorát malej Gameboy protože steam deck by byl do batohu moc velkej. Oceán mi se synkem už lezl krkem a tak jsme společnými silami konečně dohráli tuhle legendu. Pro mě je to první Mario, kteryho jsem v životě dohrál takže celkem velikej milník. Poslední level byl fakt očistec 😂
    Tak teď hurá na Donkey Kong Coutry :)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Rustler / Nintendo Switch / cca 15 hodin / #dohrano

    Hra byla ve sleve asi za cca 75,- tak jsem ji vzal a tesil se, ze se vratim do doby, kdy jsem tlacil GTA2. Libi se mi grafika, kombinace stredoveku s gangsta stylem, muzika a celkove, jak je to cely zvraceny. Blby na tom je, ze je to cely pekelne zabugovany a dle me i spatne navrhli mapu, protoze jsem se akorat furt nekde zasekaval. Ukoly nesly kolikrat dohrat. Jednou se mi stalo, ze jsem mel po restartu mise cernou obrazovku, nekdy se sekly zvuky. Jsem rad, ze to mam za sebou, ale nebudu opakovat. Bylo to utrpeni.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Deliver us Mars, PS5, 10h
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    TOFI: jo zkoušel jsem to tak před půl rokem cca, tak to možná opravili. Ale teda celkově mě ta hra vůbec nenadchla. To se mi teda líbily všechny ostatní Far Cry hry. Šanci tomu možná někdy dám, až nebude co hrát :D
    TOFI
    TOFI --- ---
    PSY_CHAOTIC: tak asi to nejak opravili protoze i kdyz to ted spustim, a nebo kdyz jsem to hral posledni tyden, tak zadne problemy s nejakym serverem jsem ani jednou nezaznamenal, asi byste tomu meli dat sanci a zkusit to znovu
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    TOFI:
    JUNGLER: Já měl stejnej problém a hrál jsem to přes UPlay a z toho důvodu jsem to taky po chvíli smazal a vykašlal se na to. Aneb super, když odřízneš servery pro starší hry, ale necháš tam nutnost online připojení... Takže jsem se poučil a už žádný starší hry od Ubisoftu nekupuju.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TOFI: Já to mám na Steamu ale i tak se mi to zapíná přes uplay tak nevím :/

    Každopádně ubisoft support je tak skvelej, že hezky poděkoval za upozornění ale přesto se na to vyserou protože přeci jejich firemní moto je - naser si uživateli
    Viz : https://steamcommunity.com/app/233270/discussions/1/5362100320212441274/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam