• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMANTNetoxická maskulinita - Pozitivní mužnost - fanklub denisy pokorne
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    pro mě je v tom motiv toho majáku, kterej se klidně otevře bouři, protože ví, že jeho světlo je silný

    System Of A Down - Chop Suey! (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=CSvFpBOe8eY
    AMANT
    AMANT --- ---
    a Freddy byl taky dost maskulinni;)
    Queen - I Want To Break Free (Soundtrack Mix)
    https://www.youtube.com/watch?v=Z3w5gVM_4y8
    AMANT
    AMANT --- ---
    netoxicka zelena maskulinita po australsku:) frontman byl poslanec v AU v 90´s za zeleny
    Peter Garrett - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Garrett

    Midnight Oil - Beds Are Burning
    https://www.youtube.com/watch?v=ejorQVy3m8E
    AMANT
    AMANT --- ---
    YMLADRIS:

    Tonight,
    They'll be no darkness tonight.
    Hold tight,
    Let your love light shine bright.
    Listen to my heart,
    And lay your body next to mine.
    Let me fill your soul,
    With all my tears.
    You're a woman, I'm a man.
    This is more than just a game.
    I can make you feel so right.
    Be my lady of the night.
    You're a woman, I'm a man.
    You're my fortune, I'm your fame.
    These are things we can't disguise.
    Be my lady of the night.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    AMANT: “She's a woman, you're a dude. You're not supposed to understand her. That's not what she's after.... She doesn't want you to understand her. She knows that's impossible. She just wants you to understand yourself. Everything else is negotiable.”

    ― Neal Stephenson, Snow Crash
    AMANT
    AMANT --- ---
    NYA: kdybych to tema perfektne znal, zalozim si clanek na wiki nebo nejaky blog. ale tak to neni a proto je tu tento, jaksi, diskusni club kde i ty mas pravo mi pripominat, jak se chovat, kdyz se chci neco dozvedet;)
    NYA
    NYA --- ---
    LAKSHMANA: ještě mě napadlo k tomu "Se" očekává, jestli v tom nakonec nejsou ženy k mužům laskavější, než muži mezi sebou navzájem. Ale nevím, může to být dost individuální a v různých rodinách/skupinách jiný.

    Synkovi je 5 let, a strach/odvaha je teď docela téma, se kterým se setkáváme často.

    Tak by mě vlastně kolem toho tématu zajímalo víc různých pohledů na věc.
    NYA
    NYA --- ---
    AMANT: no ja jsem istp, tak žádný vize neprodukuju a už vůbec ne komplexní.
    Nicméně bych ti chtěla říct. Jsme normální lidi, takže všichni tak nějak občas uděláme nějakou chybu. Je to dost normální. Ty jsi tohle auditko založil, tak se od tebe očekává, ne že jsi všeznající a v tématu dokonalý. Spíš že je to pro tebe téma, který tě zajímá, který chceš pragmaticky zkoumat a nějak se v tom líp rozvinout.
    Poznat svoje limity k tomu patří a je to vítaný.
    Tak buď prosimtě úplně v klidu :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    R_U_SIRIOUS: slysim na ledacos;) i na to ze mi nekdo pripomene nejaky toxicky privlastek, ktereho se chci zbavit:) tak se necha ego chvili odpocinout a pak se snad zase o kousicek dal posuneme:)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    AMANT: Dobře, bezva. Tak z té z.l.p.s implicitně vyvozuju, že zkrátka zůstanu u toho AMANTA, pokud jde o oslovování. :-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    R_U_SIRIOUS: prosil bych nevykat a velky pismena me taky irutujou:)

    Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    AMANT: :-) Tak to jsi narozdíl ode mne minimálně bohatší o zkušenost s výchovou jedné holky, stejně jako zkušenost s rozdílnou ženou.
    V tomto smyslu se držím z hlediska kvantitativní zkušenosti stále ještě poněkud v pozadí: mám jednoho syna 12 let s jedinou manželkou. :-)
    Těšilo mě, Velký Vezíre. ;-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    R_U_SIRIOUS: :)))) o oboji se pokusim uz asi tak 25 let. mam dve deti 17 kluka a 5 let holku a porad tomu taky nerozumim:) obe deti jsou s rozdilnymi zenami a jsem na ne fakt pysnej. i na jejich mamy.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    AMANT:
    Nerozumím, byl bys rád seznámen s teoretickou komplexní vizí některé konkrétní ženy? Anebo bys byl rád seznámen s teoretickou komplexní vizí netoxické maskulinity ze strany některé konkrétní ženy?
    AMANT
    AMANT --- ---
    R_U_SIRIOUS:na to pravim ja, ze to vnimas naprosto nikoliv v nesouladu k tematu klubu:))

    ale i tak bych rad byl seznamen byt jen s teoretickou komplexni vizi nektere konkretni zeny:)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Rád bych se zeptal zdejšího nejvyššího toxikologa Amanta, jestli se mnou bude souhlasit ve stanovisku, že pro maskulinitu je toxické, když se o definici mužské identity pokoušejí ženy. Nechci tím konstatovat, že by ženy neměly mít ideální představy o mužství a sdílet je mezi sebou i s muži, ale jako muž bych si to raději vzal s rezervou jako idealizací podmíněné projekce a svou identitu na tom nestavěl a poskládal si to nějak po svém případně s podporou a dobrým vedením jiných netoxických mužů.

    Co na to praví toxikologie maskulinity?
    AMANT
    AMANT --- ---
    EKG: na zahradce nihilismu narkoticky voni kvet
    privrzenci okultismu chodeji sem privonet

    je moje v top5 alegorii:)
    AMANT
    AMANT --- ---
    EKG: tak zrovna tohle je afaik hodne vyjmecna hudba, toho pana zde muzeme uvadet jako extremni pripad netoxicke maskulinity a vlastne se to vztahuje i na toho Hutku:)
    EKG
    EKG --- ---
    AMANT: Jo, nebo je rozdrbat po celym okoli. Bohuzel jsem tuhle argumentaci slysel nejcasteji od lidi (vsech pohlavi), kteri meli problem respektovat osobni volbu jednotlivcu kolem sebe. Dokonce si mnozi z nich ani nevsimli, ze s nimi nekdo nesouhlasi.

    A ty hrdinske skutky nekdy...

    Master's Hammer - Kamna (Jaroslav Hutka cover)
    https://www.youtube.com/watch?v=Cf4dg7bimLE
    AMANT
    AMANT --- ---
    EKG: muze bejt. ale taky sou lidi, co do ty doby, nez uhorej, dokazou aspon utlumit naky ohne, co by jinak popalily spoustu jinejch lidi:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam