• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORCentrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    FRK_R23: Advokát ďábla - a je po problémech. Most Karla, vítězství Pyrrhy, Divadlo národa!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Před Ďáblovým advokátem, ďáblovo by mohlo být třeba auto. Ďáblovo, ďáblovo... zajímavý slovo.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SALVATOR: jmenuje se Ďáblův advokát a před kým čím - před Ďáblovo advokátem.
    Takhle to funguje, víš?
    CDR
    CDR --- ---
    SALVATOR: pro Alláhovo slávu, uříznou ti hlavu! :3
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Teda upřímně, tady v tom případě mi snad ani tak nevadí ten tvar-patvar sám o sobě, jako to, že ten film se Ďáblovo advokát prostě nejmenuje.
    KURE
    KURE --- ---
    SALVATOR:
    NELLAS: ?? co je špatně?
    EKG
    EKG --- ---
    ATUARFIK: Stejne tyhlety pravidla neodrazeji opravdickou realitu ziveho jazyka. To je tak, kdyz je delala banda byrokratu za zavrenyma dvermama.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GUMBA: Mě nezajímá, skama Schwab je, já požaduji, aby se na Nyxu mluvilo spisovně!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GUMBA: děkuji za zastání!
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Jestli je Schwab z Plzeňska, tak je to naprosto v pořádku. Na posesiva mají Plzeňáci výjimku z ministerstva školství.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Děkuju! Já se kousala do prstu, abych s tím zase neprudila :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ďáblovo advokát, tvl...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Keanu Reeves odmítl roli v Nelítostném souboji (Heat, 1995 - tedy ještě před Ďáblovo advokátem a do Matrixu hodně daleko), kde se proti sobě postavili Al Pacino a Robert de Niro (kasovní úspěch tedy zaručen), aby hrál divadlo (za pár fufňů) Hamleta v Manitoba Theatre Centre.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    SALVATOR: tohle je ale takový chmíří, Adolf měl pořádnej smeták na sušenky neboli cedník na nudle
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GOR: Inspektor Bouše approves.

    E2E4
    E2E4 --- ---
    NJAL: NJAL: ono je to oboje v tom článku SPIKE411.

    já zas nedávno viděl v tv dokument, kde říkali, že si to Hitler pořídil aby se podobal těm společnskym vrstvám pracujících, ve kterých získával politické příznivce..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NJAL: takže Occamova břitva a Hitlerova žiletka, holt se technologie vyvinula..
    NJAL
    NJAL --- ---
    Take jisty znamy komik mel ten typ kniru jeste pred WW1. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam