• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORCentrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Jistě! Přirozeně zmrzačené přirození.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DRAGON: jako žena ti můžu potvrdit, že většinou je opravdu lepší ho na prvním rande nevytahovat :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DRAGON: Teprve teď zjišťuji, jaké tady běží zajímavé téma, a čtu si původní příspěvek... jestliže si Cabrera zmrzačil penis nepřirozeně, znamená to, že si nějakou část těla lze zmrzačit přirozeně?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRISSIE: jen bych ho raději nevytahoval na prvním rande :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: ani omylem! :-)

    DRAGON: kokotina, říkáš? :-) rozhodně tohle má jako icebreaker u piva VELKÝ potenciál! :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALVATOR: omlouvám se za to, co sem tu rozjel za kokotinu, byť chápu, že "mírně zajímavých" je dost subjektivní :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Tak to nahoď i odkaz na fotky, ono plno lidí neodolá a klikne...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NELLAS: To je mi líto 😢
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    protože jsem stejně blbá zvědavá jako Nellas, ale mnohem hodnější, tak vám sem repostnu tu důležitou část textu, a bez obrázků!

    „Tomografické vyšetření však odhalilo, že jde ve skutečnosti o velmi rozsáhlou předkožku. Sahá téměř ke kolenům,“ pokračoval lékař. „Penis samotný má ovšem asi 16–18 cm od stydké kosti,“ uzavírá. Nejde navíc ani o žádnou vrozenou mutaci. Mexičan je svým penisem natolik posedlý, že na něj pravidelně zavěšuje závaží a předkožku si tak úmyslně vytahává.

    Kvůli extrémním rozměrům svého mužství nemůže mít Roberto Esquivel Cabrera pohlavní styk a tedy ani potomky. Operaci, která by jeho penis zmenšila, však rázně odmítá. Raději prý bude mít penis větší než všichni ostatní.

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    NELLAS: vůbec nemáš zač, neděkuj
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALAMAN: Bohužel jsem už klikla na odkaz od Baccary.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NELLAS: Kdysi mne to též zajímalo a našel jsem si to. I s fotografiemi. Neudělej stejnou hloupost jako já.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    netuším, naštěstí)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DRAGON: Bojím se zeptat, ale už jsi v tom ponořený... co znamená, že si nepřirozeně zmrzačil svůj penis?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DRAGON: still better lovestory than ... ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRISSIE: hm, tak nic..

    „Jsem šťastný ze svého penisu, neznám nikoho, kdo má velikost, jako mám já. Rád bych byl zapsán v Guinnessově knize rekordů, ale oni neuznávají tento rekord,“ prohlašuje Cabrera. Jeho rekord nemůže být uznán, protože si Cabrera penis zmrzačil nepřirozeně. Oficiálním majitelem největšího penisu tak nadále zůstává Jonah Falcon (47) z New Yorku se svými 35 centimetry.

    VIDEO: Gábi se nebojí zeptat: Opravdu záleží na velikosti a existuje ideální penis?


    a ano, v akci :) (35/24)
    končím s tímhle tématem :)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SALAMAN: Vyprosuju si sracky o tom, ze nekomu doporucuju hulit. Asi nechapes psany text. A to me fakt neba. (sorry, na takovouhle sracku jsem se musel ozvat).
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DRAGON: v akci? a kolik mimo akci?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRISSIE: půl metru!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam