• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VOIKUKKAFotovýzva
    Házejte během týdne svoje fotky na zadané téma. Můžete lovit v archivu, nebo téma přijměte jako výzvu a cvakněte něco nového. Vložená fotka bude mít uvedeno místo pořízení případně nějaký drobný koment na co se díváme a datum pořízení (třeba jen měsíc a rok), pokud datum není známé, tak alespoň info že se třeba jedná o archiv.

    Další komentáře, pokud se týkají fotky a chcete se o ně podělit, tak do samostatného příspěvku. Tyto doplňkové komentáře si pluskujte a mínuskujte jak chcete.

    Téma se střídá po týdnu a "fotka" s nejvíce pluskama určí téma na další týden (vyhodnocení vždy v neděli). U fotek je povoleno pouze (+), pokud se líbí, jinak to přejděte bez povšimnutí.
    Proběhlá témata:

    portrét, "verim, veris, verime", experiment, sníh, Urban - Industriální romance, západy a východy slunce, nemoc, klid, Má vlast, odraz, lidé a hory, pro štěstí

    ___2022___
    sešlost, Vánoce, hra, radost, optický klam, splín, adrenalin, jídlo (trhy, tržnice, slavnost, svatomartinské hody...), modrá hodinka ve městě, mini, všednost, ztracen v davu, solitér, skrz, konicci me mile / meho milého, odpad v přírodě, noc, hnusný počasí, odpočinek, cesta, vysoká noha, textury, staré versus nové, ironie osudu, silueta, vlhko, "2" slovy: dva/dvě, za zrcadlem, alkohol, kýč, hrátky s perspektivou, pohyb, jaro, ticho, geometrie, maximalismus, láska, žlutá a modrá, můj stín (první téma)
    rozbalit záhlaví
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    BURAK
    BURAK --- ---
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    HOVADAK
    HOVADAK --- ---
    Jo, to byl tenkrát v Brně moc pěkný výhed.

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Tohle jsou momentálně moje výhledy..
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    Krajinek mám asi milion. Ale není nad výhled ráno ze stanu v horách.

    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    MARKOFO
    MARKOFO --- ---
    snad můj výhled mezi krajinkama nepohorší :)

    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LORDPEET
    LORDPEET --- ---
    STIPA
    STIPA --- ---
    SATOO
    SATOO --- ---
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Téma: výhled :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BERRUNA: Že by? :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam