• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOJAProgramovani 40+
    KOJA
    KOJA --- ---
    IRAVEN: Tyjo, to zni jako celkem osviceny pristup! Muzes rict jak jste velka firma a jak stare jsou vase projekty?
    IRAVEN
    IRAVEN --- ---
    MLEKAR_STEIN: no, zalezi na firemni strategii a kulture. u nas se treba s technickym dluhem normalne pracuje. snizovani dluhu a ruzne zmeny architektury normalne planujeme soucasne s byznys pozadavky. a technicky dluh nemusi byt vzdycky spatny, jako klasicky financni dluh ho muzes pouzit jako paku pro vyvoj novych features.
    IRAVEN
    IRAVEN --- ---
    DRUDRIGER2: no, za to klepani fakt respekt, to ani driv moc lidi neumelo :)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    Taky pridam...
    popri programovani vcelarim uz 4 rokem a musim uznat ze parada.
    Tento rok sem zacal vice kosit kosou(umim si naklepat).A mam opet male policko brambor...
    Ale jako odpocinkovej zaklad teda beru behani.... to mi vzdy totalne procisti hlavu...
    IRAVEN
    IRAVEN --- ---
    CERMI_FOX: tak v tom litam asi taky... uz mam vybavenou dilnu a vyrabim ruzny nesmysly, knihovny, regaly, botniky... ale cekam, ze to nejhorsi asi jeste prijde 😅
    MUXX
    MUXX --- ---
    ALMAD: My mame v korporatu nakazano, ze vsechno musi fungovat. Vysledek je vicemene ten, ze se nesmi sahat na nic dokud to funguje. Takze se nic moc nedela. A kdyz pak prijdes, ze chces pridat prachy, tak ti reknou, ze kdyz nic nedelas, tak za co chces pridat. Hlava 22. Ale mozna jsem to cely jenom nejak nepochopil…
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    KOLCON: Me prijde ze jeste vic se tam dari lidem co zvladnou zjistit, o co sefstvu skutecne jde (coz byva neco jineho, nez co rikaj).
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KOJA: KOC256: Tak bohuzel se nic nedozvim, typek neprijel - jedine vysvetleni co jsem dostal je "COVID restrictions" :-( Bleh.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    KOLCON: Je tak, obecně mívá střední mngmt největší tendence k vyhoření, přesně z těch důvodů co jsi napsal
    SATAI
    SATAI --- ---
    Tak nevim, zda jsem mel dnes tohle posilat sefovi, kdyz se mne ptal na status jedne Jiry:

    Scotty tells us how he keeps his reputation as a miracle worker
    https://www.youtube.com/watch?v=t9SVhg6ZENw


    :-D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TMA: asi jsem pochopil tuhle píseň

    Chtel bych mit kapelu ze samych pozounu 1962
    https://youtube.com/watch?v=QVhJBQcTL0Q
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Je to horší. Jsem spokojenej jako nikdy.
    ETKAR
    ETKAR --- ---
    GIOMIKY: přesun na managerskou roli?
    TMA
    TMA --- ---
    GIOMIKY: SATAI: Doporučuji pozoun. Vím o jednom orchestru s pěknými zpěvačkami, kde shánějí neustále pozounisty, samozřejmě na zkoušky by bylo nutné nějak dojíždět...
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    KOC256: Tak jestlis za milenku vyvazl jen s tydennim RO, mas to dobry. Vetsinou to bejva o hodne moc drazsi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SATAI:
    opatrně s těma milenkama a motorkama. Onehdá jsem za toto kacířství dostal na týden RO :-). Je to málo ekologické...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Tak nějak obecně, celkově, jako bych roupama neměl co dělat, přitom byl ve stresu a zároveň po něčem toužil, i když mi nic nechybí.
    SATAI
    SATAI --- ---
    GIOMIKY: varitanta s milenkou, s motorkou nebo s pozounem?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jak o tom tak mluvíte, tak to možná prodělávám, akorát jsem to tak nepojmenoval.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOLCON: donedávna rozšířený Helios Orange byl taky napsaný v Delphi. Pak sedli k C#, napsali Helios Inuvio, ale pod ním nechali pořád ten stejně otřesný datový model jako měl Helios Orange, takže jen vlastně předělali frontend.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam