• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOJAProgramovani 40+
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KLEINZACH: na herculesu jsem videl bezet Windows 3.11
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nekde tam je taky klavesnice a mys s logem Sun...
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    a moje bible.. mel sem jenom hercules (cely 2 barvy - dnesni deti nevedi v cem sme museli zit :D ), takze sem misto hrani musel prgat

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ukapla mi slzicka. myslim, ze bych taky nasel nejaky knizky, ale musel bych do podhledu v chodbe a musel bych asi vyndat dost bananovek s jinejma vecma...
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    JANFROG: vetsinu uz jsem bohuzel povyhazoval anebo rozpujcoval (tak ze uz se nikdy nevratily - takova ta zelena ucebnice Unix a jazyk C od Brodskeho - https://www.trhknih.cz/kniha/eibgsiric ... nebo podivny cerveny ucebnice C ktery proti Heroutovi byly uplne hrozny ) ... pak bych jeste nekde mel mit Turbo Vision :D

    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    JANFROG: jee, neco podobneho mel jako workstation kamarad v praci pred dvaceti lety.

    JANFROG: vetsinu jsem mel v ruce bohuzel v dobe, kdy jsem vetsine obsahu nerozumnel.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    JANFROG: Brno FIT VUT.
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    ANT_39: Ostrava, VSB?
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    JANFROG: Na vejsce jsme meli ucebnu s temahle krasnejma strojema. Permanentne tam nikdo nebyl, takze jsem tam obcas zasel neco pohackovat nebo odladit na druhym unixu, aby mi to pak -ansi -pedantic Peringer nehodil na hlavu :)
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    A pak jsem jeste vytahl svuj vubec nejoblibenejsi pracovni pocitac. Bohuzel, nekde jsem potratil 13W3-to-VGA a SONY CRT to zvladlo VGA se SoG zdechlo, tak jsem to nemohl zaplnout :-( Musim to nekde sehnat nebo najit.

    JANFROG
    JANFROG --- ---
    TOOMIX:
    QWWERTY:
    Teda, ja se do tohodle klubu s prehledem kvalifikuji, ale kdyz vidim tyhle poklady, tak si pripadam jako mlade ucho.

    Zrovna jsem v Cechach tak jsem vytahal nejake sve starozitnosti.
    Kdo z vas nekdy slysel o necem jako PEXlib? Jak vidite, nejohmatanejsi je Xlib Programming Manual.

    JANFROG
    JANFROG --- ---
    AMBIENTIUM:
    VIDA:
    Pred vice ne 20 lety jsem svoji soucasnou partnerku "balil" na teorii elektomagnetickeho pole. Vysledky se teda dostavily az dlouho po te :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    JARDABEREZA: my.jsme pred updatem severu s MS2003 zapalovali svíčku s logem Microsoftu a obcházeli s jsme s ní serverovnu a kancelář.
    (neměli jsme nikde čidla plamene)
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    JARDABEREZA: Ty neprogramuješ při svíčkách? To je jasné, proč ti to nemůže fungovat :)).
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    JINX: První bod.

    Tou zapálenou svíčkou si nejsem jistý... občas mám pocit, že k reprodukování chyby by to mohlo pomoct :-D

    E2E4
    E2E4 --- ---
    KOMPAS: znamená to zásuvka, šuplík, přihrádka - myslím že velmi dobře uchopuje podstatu..
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    JANFROG: Tak se prý prosím do slovenštiny překládá "folder".
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KOMPAS: Dam se podat.
    My jsme zase meli "sklipkovou pamet".
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Lokalizace pojmů je zajímavé téma; na mě když v dokumentaci vyskočil priečinok, tak jsem netušil, která bije.
    JINX
    JINX --- ---
    E2E4: Lékařskou zprávu jsem četl, nedalo se to číst samé divne pojmy z čehož jsem usoudil ze to je asi latina
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam