• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIHogwarts Legacy (PC / XBOX / Playstation) Žádné příběhové spoilery, většina asi ještě nedohrála
    Hlášení BUGů - je tady.

    Náhled do světa Harryho Pottera. Hra, která vzbudila kontroverze ještě před vydání. Byl na ní vyhlášen bojkot a možná právě proto měla rekordní prodeje hned první týden...

    Pokud už si nebudete moct pomoct a budete psát o něčem důležitém z příběhu, tak používejte tag SPOILERu:
    (div class='spoiler')...skrytý text...(/div)
    akorát místo závorek se používá tohle: <>
    Tahle to pak vypadá:
    ...skrytý text...
    rozbalit záhlaví
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Tyhle podminky splnuju a hra se mi libi. Ocenuji hlavne mraky malych detailu, remeslne je to krasna prace. Necetl jsem, mozna jsem videl nejaky film a kdysi jsem akorat hral HP na ps1.
    L4MA
    L4MA --- ---
    BUCKOWSKI: je to na vsechny platformy.
    TERZ
    TERZ --- ---
    BUCKOWSKI: Vyšel včera, sušenka fixed můžu potvrdit.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    L4MA: slušný seznámek... tak doufám, že do týdne bude i pro PS, abych mohl konečně zachránit Sušenku
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAB1T: bohužel já hraju na Playstationu
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KATHY_: Pokud hrajes na PC je nacto mód pokud se nemýlím.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MATHES: nebo 4? ten poslední přišel až fakt hodně pozdě, vycházelo to tak, že jsi mohl mít všechny zvířata a množit je na peníze (které pak už stejně k ničemu nejsou)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KID_MCHUTT: jenom 3? a v do kazdyho se vejdou jenom 4 ruzny? to mi nevychadza, tech zvirat je tam vic ne?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    je to tak, jsou tam pak tři výběhy, přesouváš tam potvory kufrem
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MATHES: Já myslím že si ho můžeš vzít do kufru a prostě vypustit v jiném výběhu
    MATHES
    MATHES --- ---
    a teda jestli jsem to pochopil, tak jakmile vypustis zvire do vybehu, tak uz ho muzes jenom vypustit, nemuzes ho nijak mezi tema vybehama presunovat, je to tak?
    MATHES
    MATHES --- ---
    KATHY_: to jsem jeste nezjistil, ale vypada to, ze jenom ti pribyvaj ty vybehy
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAB1T: Já jsem spíš myslela kapacitu v tom daném výběhu, čtyři už mám a všechny mám plné 😂 Ale já jsem ten typ člověka co by nejradši zachránil každé opuštěné zvíře a to je jedno, že je digitální 😂
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KATHY_: Jinak výběry přibývají až jsou nakonec 4. Takže se ti tam nakonec všechno hezky vejde.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MATHES: hele a zvedá se tím prodejem kapacita, nebo tím je myšleno, že si uvolnís místo v kufru? Já jsem zatím moc zvířat neprodala, přišlo mi to divný 😀
    MATHES
    MATHES --- ---
    KATHY_: ja prave taky, nez mi ta hra napsala "sell beasts at XY to unlock more room" a ja na to cumel jestli to neni nejakej preklep
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    MATHES: Souhlas! Já jsem původně doufala, že je všechny nasyslim do výběhu v komnate, a pak když jsem viděla kapacitu výběhu.. B
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam