• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIHogwarts Legacy (PC / XBOX / Playstation) Žádné příběhové spoilery, většina asi ještě nedohrála
    Hlášení BUGů - je tady.

    Náhled do světa Harryho Pottera. Hra, která vzbudila kontroverze ještě před vydání. Byl na ní vyhlášen bojkot a možná právě proto měla rekordní prodeje hned první týden...

    Pokud už si nebudete moct pomoct a budete psát o něčem důležitém z příběhu, tak používejte tag SPOILERu:
    (div class='spoiler')...skrytý text...(/div)
    akorát místo závorek se používá tohle: <>
    Tahle to pak vypadá:
    ...skrytý text...
    rozbalit záhlaví
    L4MA
    L4MA --- ---
    trochu ot, ale ted jsme shlidnul serii dokumentu, a nejvic me zaujal tenhle dil, celej formou dialogu mezi JK a scenaristou filmu. prakvapilo me jak moc byla s filmama a vizualnim ztvarnenim jako takovym JK spokojena, tzn. v Hogwarts Legacy hrajem fakt jeji vizi...

    Creating the World of Harry Potter, Part 7: Story
    https://www.youtube.com/watch?v=OFl_neZmpLw
    L4MA
    L4MA --- ---
    me by kazdopadne zajiamlo, jak hru hodnoti nekdo koho Harry Potter nezajimal a nezajima a zaroven neni dite.
    protoze ja jsem bejval hodne velkej fanda a zaroven mam rad genericky open worldy, takze behat tam a hledat fan service detaily mi staci, ale pokud bych to hodnotil objektivne, tak herne je to spis podprumer. pribeh, postavy, combat, rpg prvky, vsechno bud podprumer, nebo brutalne simplified pro deti.
    kazdopadne v zadny jiny hre jsem nepocitoval tak extremni rozpor mezi kyzenym pribehem a lorem obecne, a tim co jako postava realne delam. :) fakt si musim davat pozor abych o tom nezacinal prmejeslet...
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    na klávesnici už lítám líp jak Harry Potter. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam