• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIHogwarts Legacy (PC / XBOX / Playstation) Žádné příběhové spoilery, většina asi ještě nedohrála
    Hlášení BUGů - je tady.

    Náhled do světa Harryho Pottera. Hra, která vzbudila kontroverze ještě před vydání. Byl na ní vyhlášen bojkot a možná právě proto měla rekordní prodeje hned první týden...

    Pokud už si nebudete moct pomoct a budete psát o něčem důležitém z příběhu, tak používejte tag SPOILERu:
    (div class='spoiler')...skrytý text...(/div)
    akorát místo závorek se používá tohle: <>
    Tahle to pak vypadá:
    ...skrytý text...
    rozbalit záhlaví
    L4MA
    L4MA --- ---
    trochu ot, ale ted jsme shlidnul serii dokumentu, a nejvic me zaujal tenhle dil, celej formou dialogu mezi JK a scenaristou filmu. prakvapilo me jak moc byla s filmama a vizualnim ztvarnenim jako takovym JK spokojena, tzn. v Hogwarts Legacy hrajem fakt jeji vizi...

    Creating the World of Harry Potter, Part 7: Story
    https://www.youtube.com/watch?v=OFl_neZmpLw
    TERZ
    TERZ --- ---
    Já oceňuju, že přišel jeden z největších a nejvíc nenažranejch publisherů, řekl chci HP hru, dal to týmu kterej s takovouhle věcí nemá žádnou zkušenost a borci dokázali dodat kompletní kompetentní produkt, kterej respektuje svojí předlohu bez nějakejch MTX a různejch marketingovejch live-service, nft tokens bullshitů kolem. Těší mě, že se něco takového může ještě v dnešní době stát.

    Jinak mi to jako hra nepřijde nijak zásadně simplified v porovnání s konkurencí. Odehráno toho mám fakt hodně v rámci těhle openworldů naprostou většinu megalomanskejch (80h+) titulů do 100% a nepozoruju tu nijak zásadní rozdíl mezi Hogwarts Legacy a libovolným ubisoftem.
    Checklist aktivity v podobě doplňování kolekce, prolítávání balóny, vybírání těch kraťoučkejch secret dungeonů atd. funguje jako motivátor prolízt každej kout docela dobře a ze side questů mám vyloženě radost (tady asi přichází na scénu fanouškovství...) Zatímco např. v Odyssey pro mě všudypřítomné vykřičníky různých barev byly spíš otrava protože to ve výsledku bylo vždy "karel šel do boje a už se nevrátil, sehnal bys mi kytku abych měla co mu dát na hrob" nebo auto-generovaný dojdi, zabij, posbirej tak tady se pátrá po druhém rámu obrazu vysícího u tří košťat a dal mlčím :). Ale nejvíc ze všeho sem překvapenej, že něco takového vyšlo, že to není úplná blbost a fakt to baví.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam