• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIHogwarts Legacy (PC / XBOX / Playstation) Žádné příběhové spoilery, většina asi ještě nedohrála
    Hlášení BUGů - je tady.

    Náhled do světa Harryho Pottera. Hra, která vzbudila kontroverze ještě před vydání. Byl na ní vyhlášen bojkot a možná právě proto měla rekordní prodeje hned první týden...

    Pokud už si nebudete moct pomoct a budete psát o něčem důležitém z příběhu, tak používejte tag SPOILERu:
    (div class='spoiler')...skrytý text...(/div)
    akorát místo závorek se používá tohle: <>
    Tahle to pak vypadá:
    ...skrytý text...
    rozbalit záhlaví
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    77WHITE: zjevně nejsi první
    Streamer Accidentally Deletes Her Hogwarts Character - Twitch Fails 169
    https://youtu.be/GE0C4KTlLmE?t=31


    ani poslední - i když mi to potvrzovací okno přijde dost jasný - tak prostě tohle tlačítko člověk mačká pořád (X na PSku, a asi teda mezerník na PC).
    L4MA
    L4MA --- ---
    trochu ot, ale ted jsme shlidnul serii dokumentu, a nejvic me zaujal tenhle dil, celej formou dialogu mezi JK a scenaristou filmu. prakvapilo me jak moc byla s filmama a vizualnim ztvarnenim jako takovym JK spokojena, tzn. v Hogwarts Legacy hrajem fakt jeji vizi...

    Creating the World of Harry Potter, Part 7: Story
    https://www.youtube.com/watch?v=OFl_neZmpLw
    TERZ
    TERZ --- ---
    Já oceňuju, že přišel jeden z největších a nejvíc nenažranejch publisherů, řekl chci HP hru, dal to týmu kterej s takovouhle věcí nemá žádnou zkušenost a borci dokázali dodat kompletní kompetentní produkt, kterej respektuje svojí předlohu bez nějakejch MTX a různejch marketingovejch live-service, nft tokens bullshitů kolem. Těší mě, že se něco takového může ještě v dnešní době stát.

    Jinak mi to jako hra nepřijde nijak zásadně simplified v porovnání s konkurencí. Odehráno toho mám fakt hodně v rámci těhle openworldů naprostou většinu megalomanskejch (80h+) titulů do 100% a nepozoruju tu nijak zásadní rozdíl mezi Hogwarts Legacy a libovolným ubisoftem.
    Checklist aktivity v podobě doplňování kolekce, prolítávání balóny, vybírání těch kraťoučkejch secret dungeonů atd. funguje jako motivátor prolízt každej kout docela dobře a ze side questů mám vyloženě radost (tady asi přichází na scénu fanouškovství...) Zatímco např. v Odyssey pro mě všudypřítomné vykřičníky různých barev byly spíš otrava protože to ve výsledku bylo vždy "karel šel do boje a už se nevrátil, sehnal bys mi kytku abych měla co mu dát na hrob" nebo auto-generovaný dojdi, zabij, posbirej tak tady se pátrá po druhém rámu obrazu vysícího u tří košťat a dal mlčím :). Ale nejvíc ze všeho sem překvapenej, že něco takového vyšlo, že to není úplná blbost a fakt to baví.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BUCKOWSKI: tak ja za to hoenoceni hodil smjlika. Proste je to zabava. Cheesovat moby fakt nemam zapotrebi, stealth mi prijde prilis imba, abych ho pouzival. Vetsinou na kosteti pristanu uprostred skupinky nepratel a proste je rozmrdam na sracky behem par vterin. Pred hogwarts jsem hral 250 hodin elden ring, tak mi ted vsechno prijde strasne easy i na hard :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam